دونالد ترامپ تمام برتری طلبان سفیدپوست از جمله پسران مغرور

را محکوم می کند class = “ff-og-image-inserted”>

رئیس جمهور دونالد ترامپ روز پنجشنبه گفت او همه برتری طلبان سفید پوست از جمله گروه راست گرایان پسران مغرور را محکوم می کند.

“من محکوم می کنم ترامپ در مصاحبه با فاکس نیوز ، خبرگزاری رویترز گزارش داد. همه برتری طلبان سفیدپوست ، من پسران مغرور را محکوم می کنم. من چیز زیادی در مورد پسران مغرور نمی دانم اما آن را محکوم می کنم. ” جو بایدن ، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری ، روز سه شنبه ، از ترامپ س askedال شد که آیا مایل است “برتری طلبان سفیدپوست و گروه های شبه نظامی” را تقبیح کند و به آنها بگوید در میان خشونت هایی که موجب اعتراض ضد نژادپرستی در برخی از شهرهای ایالات متحده شده است ، ایستادگی کنند.

ترامپ نام خاصی را درخواست کرد و بایدن از پسران مغرور نام برد ، سازمانی که خود را به عنوان باشگاه “شوونیست های غربی” توصیف می کند اما مرکز غیرانتفاعی قانون فقر در جنوب به عنوان گروهی از نفرت شگفت زده شد.

ترامپ به گروه راستگرای پسران مغرور گفت “عقب بایستند و بایستند.” این نظر انتقادات گسترده ای را به دنبال داشت و از نظر بسیاری نشانه تشویق این گروه بود.

در همین حال ، ترامپ روز چهارشنبه در کاخ سفید به خبرنگاران گفت: “من نمی دانم پسران مغرور چه کسانی هستند ، “اضافه کرد ،” آنها باید بایستند. اجازه دهید نیروی انتظامی کار خود را انجام دهد. “

(با ورودی های رویترز)

همچنین بخوانید | دونالد ترامپ و ملانیا پس از مثبت بودن دستیار عالی برای ویروس کرونا ، آزمایش Covid-19 را انجام می دهند