به روزرسانی ویروس کرونا دونالد ترامپ: پزشکان می گویند 48 ساعت آینده بحرانی است ، ترامپ می گوید احساس خوبی

48 ساعت آینده برای دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بسیار حیاتی خواهد بود زیرا جانداران وی” بسیار مهم بوده است ” در مورد “طی 24 ساعت گذشته ، گزارش ها روز شنبه گفته شد.

شخصی که گفته می شود نزدیک به دونالد ترامپ است و با وضعیت بیماری Covid-19 خود آشنا است ، برخی از علائم حیاتی خود را گفت طی 24 ساعت گذشته “بسیار نگران کننده” بوده اند. با این حال ، وی افزود که از زمان پذیرش ترامپ در مرکز پزشکی والتر رید در روز جمعه ، آسوشیتدپرس گزارش داده است.

بر اساس این گزارش ، فرد گفته 48 ساعت آینده برای دونالد ترامپ بسیار مهم است زیرا “هنوز راهی برای بهبودی وجود نداشت.” و ممکن است چند روز طول بکشد تا وی از بیمارستان نظامی ترخیص شود.

در همین حال ، نیویورک تایمز گزارش داد که دو نفر نزدیک به کاخ سفید تأیید کرد که دونالد ترامپ در روز جمعه تنفس دشواری دارد و باید اکسیژن اضافی به او داده شود ، چیزی که پزشکان رئیس جمهور آمریکا روز شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی نه آن را تأیید و نه صریح آن را تکذیب کردند.

روز جمعه ، CNN نیز گزارش داد که دونالد ترامپ در تنفس مشکل دارد.

TRUMP TWEETS FENELING Well

در همین حال ، در توییت دوم خود از زمان دونالد ترامپ گفت که “احساس خوبی دارد” و پس از آزمایش مثبت برای Covid-19 بستری شد و پزشکان را توصیف کرد کارمندان پزشکی در بیمارستان نظامی “شگفت آور” هستند.

“پزشکان ، پرستاران و همه افراد در مرکز پزشکی والتر رید ، و دیگران از موسسات باورنکردنی که به آنها پیوسته اند ، شگفت آور هستند !!! طی شش ماه گذشته در مبارزه با این طاعون پیشرفت فوق العاده ای حاصل شده است. با کمک آنها حالم خوب است! (sic) ، “دونالد ترامپ توییت کرد.

پزشکان ، پرستاران و همه افراد در مرکز پزشکی GREAT Walter Reed و دیگران نیز به همین ترتیب م institutionsسسات باورنکردنی که به آنها پیوسته اند ، شگفت آور هستند! طی 6 ماه گذشته پیشرفت چشمگیری در مبارزه با این طاعون صورت گرفته است. با کمک آنها ، من احساس خوبی دارم! – دونالد ج. ترامپ (realDonaldTrump) اکتبر 3 ، 2020

در یک توییت دوم ، ترامپ نوشت: “ایالات متحده عالی ما محرک می خواهد و نیاز دارد. با هم کار کنید و آن را به پایان برسانید. متشکرم. “

ایالات متحده بزرگ ما می خواهد و محرک نیاز دارد. با هم کار کنید و آن را انجام دهید. متشکرم!

– دونالد ج. ترامپ (realDonaldTrump) 3 اکتبر 2020

در توییت قبلی ، رئیس جمهور ایالات متحده نوشت: “خوب پیش بروید. من ، فکر می کنم از همه ممنونم عشق!!! (sic). “

خوشحالم ، فکر می کنم! از همه ممنونم. عشق !!!

– دونالد ج. ترامپ (realDonaldTrump) 3 اکتبر 2020

پزشک متخصص ترامپ چه گفته است؟

اطلاعات ارائه شده توسط منابع ناشناس نزدیک به کاخ سفید به آسوشیتدپرس و نیویورک تایمز با اظهارات روز شنبه پزشکان دونالد ترامپ مغایرت دارد.

در بیانیه ، پزشکان ترامپ گفتند که او “خیلی خوب” کار می کند و احساس می کند می تواند بیرون برود از بیمارستان نظامی در آنجا بستری شد.

دکتر شان کانلی ، یکی از پزشکان ترامپ ، گفت که “در حال بهبود” است.

با این حال ، تیم پزشکان از ارائه بسیاری از مشخصات خودداری کردند. تایمز گفت ، در مورد سلامتی دونالد ترامپ ، پزشکان تلاش تهاجمی برای معالجه وی کرده اند.

“در حالی که پزشکان در جریان جلسات تلویزیونی اظهار داشتند که آقای ترامپ” خیلی خوب است ، جزئیات مهم و این تصور را که رئیس جمهور بود باز گذاشت تایمز در گزارش خود اعلام کرد که یک روز زودتر بیمار است. “علاوه بر این ، این روزنامه گفت که دو نفر نزدیک به کاخ سفید که آنها در مصاحبه های جداگانه با آنها صحبت کرده اند گفتند که دونالد ترامپ “مشکل در تنفس در روز جمعه و کاهش سطح اکسیژن وی”.

این ، طبق گزارش ، پزشکان ترامپ را وادار کرد که به او در هنگام حضور در کاخ سفید اکسیژن اضافی بدهند. آنها سپس تصمیم گرفتند او را به والتر منتقل کنند مرکز نظامی رید.

به نقل از تایمز ، دکتر شان پی کانلی ، پزشک کاخ سفید ، به خبرنگاران گفت که دونالد ترامپ روز شنبه از اکسیژن پشتیبانی نمی کند. با این حال ، وی بارها و بارها از گفتن قاطعانه اینکه آیا ترامپ تاکنون از اکسیژن پشتیبانی کرده است ، خودداری کرد.

چه موقع دقیقاً تست DONALD TRUMP مثبت بود؟

پنجشنبه شب ، دونالد ترامپ فاش کرد که با Covid-19 قرارداد بسته است. یک روز بعد ، وی در مرکز پزشکی والتر رید بستری شد. همسرش و بانوی اول ایالات متحده ، ملانیا ترامپ ، نیز به ویروس کرونا مبتلا شده است.

با این حال ، به گفته نیویورک تایمز ، اظهارات روز شنبه پزشکان ترامپ نشان می دهد که او واقعاً روز چهارشنبه آزمایش مثبت داشته است ، یک روز قبل از اینکه آن را فاش کند.

“به نظر می رسید دکتر کانلی برای اولین بار رئیس جمهور مبتلا به ویروس در روز چهارشنبه تشخیص داده شد تا پنجشنبه شب وقتی آقای ترامپ فاش کرد که آزمایش مثبت وی در توییتر اعلام شده است. هنگام توصیف آنچه که وی گفت پیشرفت رئیس جمهور بود ، وی گفت که آقای ترامپ “اکنون فقط 72 ساعت به تشخیص رسیده است” ، که به معنای ظهر روز چهارشنبه است. “

نه فقط تایمز ، واشنگتن پست نیز در گزارشی گفت كه این اظهارات پزشكان ترامپ حاكی از آن است كه رئیس جمهور آمریكا در روز چهارشنبه آزمایش مثبت داشته است.

به نقل از دکتر شان ان دولی ، پزشک معالج رئیس جمهور ، گفته ترامپ احساس می کند خوش بین دکتر دولی گفت: “او روحیه فوق العاده خوبی دارد” ، و اضافه کرد که دونالد ترامپ به پزشکان خود گفت: “احساس می کنم امروز می توانم از اینجا بیرون بروم.” دونالد ترامپ به ویروس کرونا ویروس آلوده است: برای آمریکا چه بعدی؟

همچنین بخوانید | به دونالد ترامپ 3 ماه قبل از ابتلا به کوید در مورد شیوع بیماری هشدار داده شد: گزارش