دونالد ترامپ در بیمارستان: نحوه مبارزات انتخاباتی وی پیش از انتخابات ایالات متحده

با پیش رو بودن انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و دونالد ترامپ در بیمارستان ، مبارزات انتخاباتی وی” عملیات MAGA “را آغاز کرده است – مخفف کلمه “Make America Great Again Again”

این کمپین به عنوان “تجمع کامل جانشینان سطح بالا ، ائتلاف های مبارزاتی و طرفداران ترامپ” توصیف می شود تا پشت رئیس جمهور تجمع کنند تا زمانی که وی بتواند به مسیر خود برگردد.

در بخش “عملیات MAGA” ، مایك پنس ، معاون رئیس جمهور آمریكا و اعضای اولین خانواده در مبارزات انتخاباتی حضوری حضوری در ایالت های مهم میدان نبرد دارند.

اعلام ابتكار ، بیل استیپین ، مدیر ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ 2020 ، در بیانیه مطبوعاتی روز شنبه گفت: “عملیات MAGA یک تجمع کامل از جانشینان سطح بالا ، ائتلاف های انتخاباتی است. و حامیان ترامپ تا پشت رئیس جمهور تجمع کرده و کارزار را پیش ببرند تا زمانی که او به مسیر خود برگردد. “

بخوانید | دونالد ترامپ در حال پیشرفت است اما از جنگل خارج نیست: پزشک کاخ سفید

“مایک پنس ، معاون رئیس جمهور ، خانواده اول ، ائتلاف ها و طرفداران مردمی ما برای نشان دادن تمام نیرو بیرون می آیند اشتیاق واقعی در انتخاب مجدد رئیس جمهور و نشان دادن این که ما مثل همیشه سخت تلاش می کنیم ، “بیل استپین ، که روز جمعه نیز آزمایش ویروس کرونا را مثبت اعلام کرد ، گفت.

تجمعات انتخاباتی ترامپ در هفته های اخیر هزاران نفر از هواداران او را به گوش خود رسانده بودند که با نادیده گرفتن احتیاط متخصصان مراقبت های بهداشتی مانند ماسک زدن و حفظ فاصله اجتماعی ، به گوش او می رسیدند. استپین گفت: “مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور ترامپ با سرعت کامل تا زمانی که فرمانده کل ما به مسیر مبارزات بازگردد.”

پنس و همچنین اعضای خانواده اول دونالد ج. جونیور ، اریک ترامپ و همسرش لارا. این کمپین میزبان رویدادهای مجازی تا زمان بحث معاون ریاست جمهوری در 7 اکتبر خواهد بود ، زمانی که رویدادهای حضوری آغاز می شود. جدول زمانی فعالیت های رئیس جمهور آمریکا در هفته ویروس کرونا به خانه

پس از بحث معاون ریاست جمهوری روز چهارشنبه در سالت لیک سیتی ، یوتا ، پنس چرخش خود را در ایالت های مهم آغاز خواهد کرد. وی قبل از رای گیری در اوایل ایندیانا و رفتن به سایر رویدادها به آریزونا سفر خواهد کرد.

اعضای خانواده اول نیز از اوایل بعد از چهارشنبه در ایالت های میدان جنگ رویدادهای زنده را برگزار می کنند. این کمپین همچنین ائتلاف های خود را شامل زنان برای ترامپ ، سیاه صداها برای ترامپ ، لاتین ها برای ترامپ و دیگران برای وقایع در ایالت های مهم مستقر خواهد کرد.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده در حال حاضر تحت درمان عفونت جدید ویروس کرونا در مرکز پزشکی والتر رید در بتسدا.

دونالد ترامپ 74 ساله و بانوی اول ملانیا ترامپ 50 ساله روز جمعه آزمایش Covid-19 مثبت شدند.

این پیشرفت رهبر رهبر جمهوری خواه را تحت تأثیر قرار داده بود. مبارزات انتخاباتی درست چند هفته قبل از انتخابات ریاست جمهوری در 3 نوامبر.

همه رویدادهای تبلیغاتی قبلا اعلام شده مربوط به مشارکت ترامپ یا به قالب های مجازی منتقل شده اند یا به طور موقت به تعویق می افتند.

(با ورودی از PTI)