تست مثبت دونالد ترامپ و ملانیا ترامپ قبل از انتخابات

برای ویروس کرونا پیش از انتخابات آمریکا

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا و ملانیا ترامپ ، بانوی اول آمریکا ، از نظر ویروس کرونا مثبت ارزیابی شده اند. صبح روز جمعه (IST) در یک توییت ، دونالد ترامپ گفت که هر دو آزمایش ملانیا و او آزمایش Covid-19 مثبت بوده و روند قرنطینه را شروع کرده اند. این یک ماه قبل از انتخابات ایالات متحده اتفاق می افتد.

دونالد ترامپ در توییت خود گفت: “امشب آزمایش من و FLOTUS برای COVID-19 مثبت بود. ما بلافاصله روند قرنطینه و بهبود خود را آغاز خواهیم کرد. ما از این با هم عبور خواهیم کرد! “

نخست وزیر نارندرا مودی آرزوی بهبود سریع ترامپ را دارد و نوشت:” آرزوی بهبودی سریع و سلامتی برای دوست منPOTUSrealDonaldTrump وFLOTUS. “

امشب ، من و FLOTUS از نظر آزمایش COVID-19 مثبت بودیم. ما بلافاصله روند قرنطینه و بهبودی خود را آغاز خواهیم کرد. ما از این با هم عبور خواهیم کرد! – دونالد ج. ترامپ (realDonaldTrump) 2 اکتبر 2020

ملانیا ترامپ نوشت ، “همانطور که بسیاری از آمریکایی ها امسال کار کرده اند ،potus و من بعد از آن در خانه قرنطینه می کنیم آزمایش مثبت برای COVID-19. ما احساس خوبی داریم و من همه تعاملات آینده را به تعویق انداخته ام. لطفا مطمئن باشید که در امان هستید و همه با هم از پس این کار بر خواهیم آمد. “

در توئیت قبلی ، دونالد ترامپ گفته بود که آنها پس از مثبت شدن آزمایش دستیار Hope Hicks برای ویروس کرونا ، منتظر نتیجه آزمایش ویروس کرونا بودند.

اکنون به دلیل مثبت بودن آزمایش دونالد ترامپ برای ویروس کرونا ، احتمالاً مبارزات انتخاباتی پرشور وی با بن بست مواجه خواهد شد. تنها یک ماه به آغاز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باقی مانده است.

در حالی که تنها 32 روز به آغاز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باقی مانده است ، جدا از مبارزات انتخاباتی ، در هفته های آینده دو بحث ریاست جمهوری دیگر با جو بایدن برگزار خواهد شد. . این بحث ها و کل مبارزات انتخاباتی جمهوری خواهان اکنون تحت سایه قرار گرفته است هرچند تحلیلگران گفته اند ترامپ ممکن است امیدوار باشد پس از آزمایش مثبت برای ویروس کرونا ، رای همدردی را بدست آورد.

هوپ هیکس 31 ساله نزدیک ترین دستیار رئیس جمهور دونالد ترامپ است آزمایش مثبت با ویروس کرونا. او اوایل این هفته با رئیس جمهور در Air Force One سفر کرده بود. ترامپ حتی پنجشنبه شب در مصاحبه ای گفته بود که او و بانوی اول وقت زیادی را با او می گذرانند.

این درست در اواسط مبارزات انتخاباتی ایالات متحده رخ می دهد که در آن دونالد ترامپ به دنبال تغییر نام است. نبردی سخت با جو بایدن کاندیدای دموکرات ها. ترامپ قبل از انتخابات ایالات متحده برای تبلیغات انتخاباتی بسیار سفر کرده است.