دونالد ترامپ به کاخ سفید بازگشت و ماسک را برای گرفتن عکس

پاک کرد

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا پس از ترک بیمارستان نظامی که تحت درمان Covid-19 بود ، به کاخ سفید بازگشت. وی هنگامی که بدون ماسک محافظ وارد کاخ سفید شد ، بازگشت چشمگیر خود را انجام داد.

دونالد ترامپ با پوشیدن ماسک جراحی سفید ، انگشت شست را نشان داد و هنگام حرکت از هلی کوپتر به سمت عمارت اجرایی ، دستانش را تکان داد. که او را از مرکز پزشکی والتر رید در خارج از واشنگتن به عقب برد.

او سپس از پله های رواق جنوبی کاخ سفید بالا رفت ، ماسک خود را برداشت و عکس گرفت ، گاهی اوقات انگشت شست و دیگران یک سلام و احترام.

رئیس جمهور مرکز پزشکی ملی پزشکی والتر رید را ترک کرد ، جایی که پزشک وی ، نیروی دریایی سی دی شان کانلی ، اوایل روز دوشنبه گفت که رئیس جمهور همچنان مسری است و تا یک هفته دیگر به طور کامل “از جنگل” خارج نخواهد شد اما ترامپ استانداردهای ترخیص از بیمارستان را رعایت کرده یا از آنها فراتر رفته است. انتظار می رود ترامپ به بهبودی خود در کاخ سفید ادامه دهد ، جایی که هنوز شیوع بیماری که بالاترین سطح دولت ایالات متحده را آلوده کرده است هنوز کشف نشده است.

ترامپ قبل از ترک بیمارستان ، در توییتی گفته بود که ” “بهتر از” 20 سال پیش “و مردم را ترغیب کرد که از ویروس جدید کرونا نترسند.

رئیس جمهور جمهوری خواه ، که برای انتخابات مجدد علیه جو بایدن دموکرات در انتخابات 3 نوامبر آمریکا نامزد شد ، روز جمعه پس از تشخیص بیماری ناشی از ویروس کرونا در بیمارستان بستری شد.

ترشحات پیش بینی شده ترامپ س questionsالات جدیدی را در مورد چگونگی محافظت دولت از سایر مقامات از بیماری که در رئیس جمهور بیداد می کند ایجاد کرد. بدن دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany اعلام کرد که وی آزمایش ویروس کرونا را از صبح دوشنبه مثبت اعلام کرده و وارد قرنطینه می شود.

(با ورودی های رویترز و AP)

همچنین بخوانید | ایالات متحده: آزمایش های دبیر مطبوعاتی کاخ سفید برای Covid-19

همچنین بخوانید | دونالد ترامپ مدت کوتاهی برای استقبال از هواداران خارج از بیمارستان از داخل اتومبیل خارج شد