دونالد ترامپ آزمایش Covid-19 مثبت را انجام داد: جدول زمانی فعالیت های رئیس جمهور آمریکا در هفته ویروس کرونا ویروس کرونا ویروس

را وارد خانه کرد

تنها یک ماه مانده به انتخابات ، رئیس جمهور دونالد ترامپ یک برنامه شلوغ در هفته داشت. با او به خانه بزن ترامپ اوایل روز جمعه در توییتی نوشت كه او و بانوی اول ملانیا ترامپ آزمایش ویروس کرونا را مثبت اعلام کرده اند.

دوشنبه

– ترامپ از یک کامیون تولید شده توسط Lordstown Motors در نظرسنجی می کند کاخ سفید چمن جنوبی در مراسمی با حضور دو عضو کنگره و سه نماینده از لردستاون ، اوهایو ، سازنده.

– ترامپ یک رویداد گل رز را برگزار می کند تا تلاش دولت برای توزیع میلیون ها آزمایش ویروس کرونا را اعلام کند کیت به ایالات. در این مراسم مقامات دولت از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنس ، اعضای کنگره و مقامات ایالتی شرکت می کنند.

TUESDAY

– ترامپ با 90 سال سفر به کلیولند بحث دقایقی ریاست جمهوری علیه رقیب دموکرات جو بایدن. هر دو نفر قبل از بحث مورد آزمایش قرار می گیرند و در پشت سخنرانی هایی قرار می گیرند که فاصله زیادی از یکدیگر دارند. آنها هنگام روبرو ماسک نمی زنند.

– هوپ هیکس ، دستیار کاخ سفید ، بخشی از اطرافیان بزرگی است که برای بحث و گفتگو از جمله اعضای خانواده ترامپ با ترامپ در هواپیمای Air Force One به اوهایو می روند. فرزندان بزرگسال و کارمندان ارشد ترامپ در هنگام بحث و نقض قوانین میزبان ، نقاب نمی زنند.

چهارشنبه

– ترامپ برای جمع آوری کمک مالی به مینه سوتا سفر می کند یک خانه شخصی در حومه مینیاپولیس و یک تجمع در فضای باز در دولوت.

– هیکس در میان دستیاران کاخ سفید است که ترامپ را در این سفر همراهی می کند. وی در سفر بازگشت احساس ناخوشی می کند و خود را در هواپیمای Air Force One منزوی می کند.

پنجشنبه

– تست های هیکس برای ویروس کرونا مثبت است. < p> – ترامپ برای یک جمع آوری کمک مالی خصوصی به استراحتگاه خود در بدمینستر در نیوجرسی پرواز می کند. چندین دستیار که نزدیک به قراضه های هیکس بودند قصد داشتند ترامپ را همراهی کنند.

– ترامپ در یک مصاحبه عصرگاهی در فاکس نیوز اعلام کرد که وی و بانوی اول در حال آزمایش ویروس کرونا هستند. وی بعداً توییت کرد که آنها “روند قرنطینه ما را آغاز می کنند!”

جمعه

– ترامپ کمی قبل از ساعت 1 بامداد توییت کرد که او و بانوی اول آزمایش کرده اند مثبت برای ویروس و “بلافاصله روند قرنطینه سازی و بهبودی ما را آغاز می کند.”

– دکتر شان کانلی ، پزشک رئیس جمهور ، بیانیه ای منتشر کرد مبنی بر اینکه رئیس جمهور و بانوی اول “هر دو در این زمان خوب هستند ، و آنها قصد دارند در دوران نقاهت خود در کاخ سفید در خانه بمانند. “