دونالد ترامپ نتایج نظرسنجی های ریاست جمهوری آزاد و منصفانه را می پذیرد: کاخ سفید

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا نتایج انتخابات را آزاد و منصفانه می پذیرد روز پنجشنبه ، در میان یک جنجال شدید درباره رئیس جمهور که خود را به انتقال مسالمت آمیز قدرت در صورت شکست در نظرسنجی های 3 نوامبر متعهد نمی کند.

“رئیس جمهور نتایج یک قانون آزاد و منصفانه را قبول می کند وزیر امور مطبوعاتی کاخ سفید در کنفرانس خبری خود به خبرنگاران گفت: “اما من فکر می کنم سوال شما مناسبتر از دموکرات هایی است که قبلا گفته اند که نتایج انتخابات را قبول نخواهند کرد.” / p>

او در پاسخ به سالی که به دنبال اطمینان از انتقال مسالمت آمیز قدرت است ، پاسخ داد. “من به رئیس جمهور این سوال را دارم که آیا انتقال مسالمت آمیز قدرت صورت می گیرد یا خیر و او جواب مثبت نداد. بنابراین من می پرسم ، اگر او در این انتخابات شکست بخورد آیا انتقال مسالمت آمیز قدرت انجام می شود؟” خبرنگار پرسید.

“من معتقدم آن سوالی که خبرنگار پلیبوی پرسیده است – در واقع ، فکر می کنم این را درست اینجا داشته باشید – از او (ترامپ) خواسته شد که برنده ، باخت یا تساوی باشد ، آیا او قبول می کند انتقال قدرت. من کاملا مطمئن نیستم که اگر او پیروز شد ، چرا انتقال قدرت را می پذیرد. این شاید خواسته نابجای آن خبرنگار باشد ، اما حاکمیت به این ترتیب کار نمی کند. < p> وی به چندین اظهار نظر دموکرات ها در گذشته اشاره کرد و ظاهرا صحت انتخابات را زیر سوال برد. “جیم کلیبرن ، دموکرات کارولینای جنوبی گفته است که ترامپ قرار نیست منصفانه پیروز شود. سناتور باربارا بوکسر مک انانی گفت سناتور دموکرات باربارا بوکسر گفت: “تنها راهی که ترامپ پیروز خواهد شد سرقت آن است.”

“واشنگتن پست” اشاره کرده است – آنها یک عنوان دارند – “دموکرات ها ممکن است در صورت پیروزی ترامپ به نتایج انتخابات اعتماد کنید. و سپس آن جمله زیبا از هیلاری کلینتون را دارید که جو بایدن تحت هیچ شرایطی نباید قبول کند ” id ، با اضافه کردن اینکه این یک سوال مناسب تر برای دموکرات ها است.

“رئیس جمهور نتایج یک انتخابات آزاد و عادلانه را می پذیرد. وی اظهار داشت كه وی اراده مردم آمریكا را خواهد پذیرفت.

رئیس جمهور ، وی گفت كه می خواهد از شر رای گیری گسترده از طریق پست خلاص شود و این به این دلیل نیست كه … ” که این می تواند به هر دو طرف این می تواند به شانس هر یک از نامزدها آسیب برساند زیرا سیستمی است که مورد تقلب قرار می گیرد “.

” در حقیقت ، در 24 ساعت گذشته ، پلیس در گرینویل ، ویسکانسین نامه ای را در یک خندق پیدا کرد و شامل برگه های رای غایب بود. . و همچنین ، من می توانم برای شما تأیید کنم که برگه های رای گیری ترامپ ، رای برای رئیس جمهور ، در پنسیلوانیا پیدا شده است. و معتقدم به زودی باید اطلاعات بیشتری در این مورد کسب کنید. در اینجا در 24 ساعت گذشته ، آنها کنار گذاشته شدند. “p” “رئیس جمهور همیشه تشخیص داده است که رأی های غایب ، جایی که شما یک روند را طی می کنید ، جایی که شما یک رأی را درخواست می کنید و آن را از طریق ایمیل ارسال می کنید ، منشی مطبوعاتی گفت: “این سیستمی است که کار می کند.”

“اما سیستمی که شما برای ارسال نامه به لیست رای دهندگان بصورت انبوه ارسال می کنید ، نگهداری و نگهداری نمی شود ، به عنوان مثال در استان لس آنجلس ، وی 120 درصد از شهرستان ثبت نام شده را دارد ، این سیستم قابل تحمل نیست. این کار نمی کند. این منجر به آنچه در نوادا دیدیم ، جایی که برگه های رای گیری در سطل های زباله خسته و به تخته های آپارتمان می چسبید ، “اضافه کرد < p> همچنین بخوانید | ایالات متحده با استقبال از معامله سودان برای تقسیم قدرت ، آن را گامی مهم به جلو خوانده

همچنین بخوانید | دونالد ترامپ می گوید معاملات صلح بین اسرائیل و “پنج یا شش” کشور دیگر نزدیک است