دونالد ترامپ نتایج نظرسنجی های ریاست جمهوری آزاد و منصفانه را می پذیرد: کاخ سفید

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا نتایج انتخابات را آزاد و منصفانه می پذیرد روز پنجشنبه ، در میان یک جنجال شدید درباره رئیس جمهور که خود را به انتقال مسالمت آمیز قدرت در صورت شکست در نظرسنجی های 3 نوامبر متعهد نمی کند.

“رئیس جمهور نتایج یک قانون آزاد و منصفانه را قبول می کند وزیر امور مطبوعاتی کاخ سفید در کنفرانس خبری خود به خبرنگاران گفت: “اما من فکر می کنم سوال شما مناسبتر از دموکرات هایی است که قبلا گفته اند که نتایج انتخابات را قبول نخواهند کرد.” / p>

او در پاسخ به سالی که به دنبال اطمینان از انتقال مسالمت آمیز قدرت است ، پاسخ داد. “من به رئیس جمهور این سوال را دارم که آیا انتقال مسالمت آمیز قدرت صورت می گیرد یا خیر و او جواب مثبت نداد. بنابراین من می پرسم ، اگر او در این انتخابات شکست بخورد آیا انتقال مسالمت آمیز قدرت انجام می شود؟” خبرنگار پرسید.

“من معتقدم آن سوالی که خبرنگار پلیبوی پرسیده است – در واقع ، فکر می کنم این را درست اینجا داشته باشید – از او (ترامپ) خواسته شد که برنده ، باخت یا تساوی باشد ، آیا او قبول می کند انتقال قدرت. من کاملا مطمئن نیستم که اگر او پیروز شد ، چرا انتقال قدرت را می پذیرد. این شاید خواسته نابجای آن خبرنگار باشد ، اما حاکمیت به این ترتیب کار نمی کند. < p> وی به چندین اظهار نظر دموکرات ها در گذشته اشاره کرد و ظاهرا صحت انتخابات را زیر سوال برد. “جیم کلیبرن ، دموکرات کارولینای جنوبی گفته است که ترامپ قرار نیست منصفانه پیروز شود. سناتور باربارا بوکسر مک انانی گفت سناتور دموکرات باربارا بوکسر گفت: “تنها راهی که ترامپ پیروز خواهد شد سرقت آن است.”

مطالب مشابه  5 نکته کلیدی در تشخیص ورق فومیزه با کیفیت

“واشنگتن پست” اشاره کرده است – آنها یک عنوان دارند – “دموکرات ها ممکن است در صورت پیروزی ترامپ به نتایج انتخابات اعتماد کنید. و سپس آن جمله زیبا از هیلاری کلینتون را دارید که جو بایدن تحت هیچ شرایطی نباید قبول کند ” id ، با اضافه کردن اینکه این یک سوال مناسب تر برای دموکرات ها است.

“رئیس جمهور نتایج یک انتخابات آزاد و عادلانه را می پذیرد. وی اظهار داشت كه وی اراده مردم آمریكا را خواهد پذیرفت.

رئیس جمهور ، وی گفت كه می خواهد از شر رای گیری گسترده از طریق پست خلاص شود و این به این دلیل نیست كه … ” که این می تواند به هر دو طرف این می تواند به شانس هر یک از نامزدها آسیب برساند زیرا سیستمی است که مورد تقلب قرار می گیرد “.

” در حقیقت ، در 24 ساعت گذشته ، پلیس در گرینویل ، ویسکانسین نامه ای را در یک خندق پیدا کرد و شامل برگه های رای غایب بود. . و همچنین ، من می توانم برای شما تأیید کنم که برگه های رای گیری ترامپ ، رای برای رئیس جمهور ، در پنسیلوانیا پیدا شده است. و معتقدم به زودی باید اطلاعات بیشتری در این مورد کسب کنید. در اینجا در 24 ساعت گذشته ، آنها کنار گذاشته شدند. “p” “رئیس جمهور همیشه تشخیص داده است که رأی های غایب ، جایی که شما یک روند را طی می کنید ، جایی که شما یک رأی را درخواست می کنید و آن را از طریق ایمیل ارسال می کنید ، منشی مطبوعاتی گفت: “این سیستمی است که کار می کند.”

مطالب مشابه  نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون محدودیت های جدیدی را برای جلوگیری از موج دوم ویروس کرونا ویروس

“اما سیستمی که شما برای ارسال نامه به لیست رای دهندگان بصورت انبوه ارسال می کنید ، نگهداری و نگهداری نمی شود ، به عنوان مثال در استان لس آنجلس ، وی 120 درصد از شهرستان ثبت نام شده را دارد ، این سیستم قابل تحمل نیست. این کار نمی کند. این منجر به آنچه در نوادا دیدیم ، جایی که برگه های رای گیری در سطل های زباله خسته و به تخته های آپارتمان می چسبید ، “اضافه کرد < p> همچنین بخوانید | ایالات متحده با استقبال از معامله سودان برای تقسیم قدرت ، آن را گامی مهم به جلو خوانده

همچنین بخوانید | دونالد ترامپ می گوید معاملات صلح بین اسرائیل و “پنج یا شش” کشور دیگر نزدیک است