خواهرزاده دونالد ترامپ با توجه به پرونده های خانواده اش ، میلیون ها نفر او را فریب داد

خواهرزاده دونالد ترامپ با شکایت روز پنجشنبه با طرح دعوی در دادخواست رئیس جمهور و دو تن از آنها ، کتاب پرفروش و پر فروش خود را پیگیری کرد. خواهران و برادرانش طی چندین دهه وی را از میلیونها دلار کلاهبرداری کردند ، در حالی که او را از تجارت خانوادگی خارج می کردند.

مری ال ترامپ در دادخواست خواستار جبران خسارت نامشخص در دادگاه ایالتی در شهر نیویورک شد. < / p>

“این کلاهبرداری فقط تجارت خانوادگی نبود – بلکه روشی برای زندگی بود.”

در این دادخواست رئیس جمهور ، برادرش رابرت و یک خواهر او سابق ادعا شده است. قاضی فدرال ، مریان ترامپ باری ، در حالی که مخفیانه سهم خود را از منافع اقلیت در دارایی های گسترده املاک و مستغلات این خانواده گرفت ، خود را به عنوان محافظان مری ترامپ نشان داد. رابرت ترامپ ماه گذشته درگذشت.

پیام هایی که به دنبال نظر بودند برای وزارت دادگستری و وکلای رئیس جمهور ارسال شد. پیام ها همچنین به یک وکیل رابرت ترامپ و به آدرس های الکترونیکی ذکر شده برای ماریان ترامپ باری ارسال شد.

در یک جلسه توجیهی ، سخنگوی کاخ سفید ، کیلی مک اننی ، هرگونه کلاهبرداری علیه مری ترامپ را رد کرد. < p> مری ترامپ و برادرش ، فرد ترامپ سوم ، هنگامی که پدرش ، فرد ترامپ جونیور ، پس از مبارزه با اعتیاد به الکل در سال 1981 درگذشت ، منافع مختلف تجارت ملکی را به ارث برد. مری ترامپ در آن زمان 16 ساله بود.

طبق دادخواست ، دونالد ترامپ و خواهران و برادرانش میلیون ها دلار حتی قبل از دونالد ترامپ ، منافع مری ترامپ را که شامل سهمی از صدها آپارتمان در شهر نیویورک بود ، کاهش دادند. پدر ، فرد ترامپ پدر ، در 25 ژوئن سال 1999 درگذشت.

پس از مرگ پدرسالار خانواده ، مری ترامپ و برادرش اعتراض خود را به این وصیت نامه اعلام کردند و دونالد ترامپ و خواهران و برادرانش “فشار را” افزایش دادند در این دادخواست گفته شد که با قطع بیمه درمانی خواهرزاده و برادرزاده شان حل و فصل می شود.

گفته می شود که این اقدام “بی رحمی غیرقابل تحمل” است زیرا فرزند سوم فرد ترامپ سوم ، ساعاتی پس از مراسم تشییع جنازه فرد ترامپ پدر بزرگ ، تشنج داشت و نیاز به مراقبت های پزشکی گسترده داشت ، از جمله ماه ها در یک بخش مراقبت های ویژه نوزادان.

همانطور که آنها مری ترامپ را تحت فشار قرار دادند تا توافقنامه را قبول کند و از همه منافع در مشاغل ترامپ صرف نظر کند ، عموها و عمه حساب های متقلبانه ارائه دادند و صورتهای مالی که ارزش را نادرست نشان می دهند در این دادخواست گفته شده است كه املاك پدرشان با 30 میلیون دلار یا كمتر است.

در دادخواست آمده است: “در واقع ، مری” منافعش ده ها میلیون دلار بیشتر از آن چیزی بود كه متهمان برای او نشان می دادند و آنچه دریافت كرد. ”

وکلای مری ترامپ با رعایت یک بند محرمانه در حل و فصل اختلافات در مورد وصیت نامه فرد ترامپ پدر ، از گفتن مبلغ دریافتی وی خودداری کردند. اما اعداد ارائه شده در دادخواست روز پنجشنبه بعید به نظر می رسد که وی بیش از چندین میلیون دلار دریافت کرده باشد.

در دادخواست با هدف توقف انتشار کتاب مری ترامپ در ژوئیه ، “خیلی زیاد و هرگز کافی نیست: چگونه خانواده من خطرناک ترین انسان جهان را خلق کردند ، “رابرت ترامپ گفت که پرداخت قابل توجهی است.

روبرتا کاپلان ، یکی از وکلای مری ترامپ ، در مصاحبه ای گفت امروز او زندگی می کند” در سطحی که مسلماً مایل است به دور از تجملاتی که خاله ها و عموهایش از آن لذت می برند. “
پوشش کامل: مری ترامپ

از زمان انتشار کتابش ، مری ترامپ آن را به طور گسترده تبلیغ کرده است. وی همچنین بخشهایی از 15 ساعت ضبط شده را که در سالهای 2018 و 2019 با ماریان ترامپ باری انجام داده است منتشر کرده است که در آن عمه او از دونالد ترامپ انتقاد می کند و می گوید: “او در یک مرحله اصول ندارد” و در نقطه دیگر “دونالد ظالم است”. < / p>

وقتی موضوع دادخواست روز پنجشنبه در جلسه توجیهی کاخ سفید مطرح شد ، مک انانی گفت: “تنها کلاهبرداری انجام شده در آنجا ضبط ماری ترامپ از یکی از بستگانش بود و او واقعاً خود را بی اعتبار کرده است.” < در این دادخواست گفته شد كه كلاهبرداری علیه مری ترامپ "به ویژه فاحش و از نظر اخلاقی مقصر بود زیرا متهمان عمداً او را هدف قرار دادند زیرا از او بیزار بودند." این گزارش خاطرنشان کرد که رئیس جمهور ، در یک توئیت گفته است که او "به درستی اجتناب شد ، تمام زندگی خود را مورد تمسخر و تمسخر قرار داد." این توئیت ها را نقل می کرد که در آن وی وی را "آشفتگی" توصیف می کرد که پدربزرگش "تحمل آن را نداشت."

در کتاب خود ، مری ترامپ ، روانشناس ، رئیس جمهور را به طرز غیرمتمرکز به طور گسترده ای مورد تجزیه و تحلیل قرار داد و ادعا – كه او انكار كرد – مبني بر اينكه هنگامي كه قصد انتقال به دانشگاه پنسيلوانيا را داشت براي پرداخت هزينه SAT براي وي به شخصي پرداخت كرده است.

دادخواستي كه به دنبال محاكمه هيئت منصفه است ، بايد قوانيني را محدود كند كه چه مدت کسی می تواند منتظر بماند تا از فعالیت های کلاهبرداری شکایت کند.

مری ترامپ اظهار داشت که وی تنها پس از تحلیل عمیق تاریخ مالی خانواده ترامپ توسط نیویورک تایمز که در مورد چگونگی دونالد ترامپ و خواهران و برادرانشان به ارث بردند و ثروت خود را ساختند.

وی در بیانیه ای گفت: “اخیراً ، من فهمیدم كه به جای محافظت از من ، آنها در عوض خیانت به من با هم كار كردن مخفیانه برای سرقت از من ، با گفتن دروغ پس از دروغ درمورد ارزش آنچه که من به ارث برده بودم و با اتصال من به دادن هر چیزی برای کسری از i مقدار واقعی من این پرونده را برای پاسخگویی به آنها و بازیابی آنچه به حق من است ، آورده ام. “