رفتار شخصی بی پروا دونالد ترامپ پس از عفونت ویروس کرونا غیر منطقی: جو بایدن

جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات روز جمعه گفت که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده رفتار شخصی” بی پروا “دارد زیرا تشخیص Covid-19” غیر منطقی “است .

“رفتار بی پروای شخصی وی از زمان تشخیص و تأثیر بی ثبات کننده ای که بر روی دولت ما ایجاد می کند غیر منطقی است. وی اقدامات احتیاطی لازم را برای محافظت از خود یا دیگران انجام نداد. هرچه دونالد ترامپ رئیس جمهور باشد ، “بایدن روز جمعه هنگام سخنرانی در یک راهپیمایی مبارزاتی در لاس وگاس ، نوادا گفت:” او باید بی پروا کند.

جو بایدن همچنین گفت که آخرین چیزی که ایالات متحده به آن احتیاج دارد رئیس جمهوری است که آمریکایی ها را نادیده می گیرد و به او نگاه می کند آنها.

جو بایدن گفت كه این كشور سزاوار رئیس جمهوری است كه زیر نظر بگیرد “آنچه را که مردم در آن گذرانده اند ببیند.” “چه کسی شما را در کجا می بیند و در کجا می خواهید باشید.” آخرین چیزی که شما نیاز دارید یک رئیس جمهور است که شما را نادیده می گیرد ، به شما نگاه می کند ، و فقط نمی فهمد که ما به نام خدا هستیم. جو بایدن گفت رئیس جمهور ترامپ است.

وی ادعا کرد که به دلیل سهل انگاری ترامپ ، نرخ بیکاری افزایش یافته است.

“رئیس جمهور ترامپ اولین رئیس جمهور در تاریخ معاصر از زمان هوور با مشاغل کمتری نسبت به کاری که هنگام ورود به دفتر داشت دفتر را ترک کرد. وی در نوادا ، پس از دیدن بیش از 200000 شغل ایجاد شده در هفت سال گذشته دولت اوباما-بایدن ، نوادا واقعاً شاهد کاهش مشاغل تحت ریاست جمهوری ترامپ بوده است. “

” او ما را ترک می کند با آنچه او می گوید یک رکود اقتصادی V شکل است ، این رکود K شکل است که در آن افراد در رده بالا و طبقه متوسط ​​و دیگران بدتر می شوند. بایدن گفت: “این بدان معناست که کارگران مرکزی که برای ادامه این همه گیری فداکاری می کنند ، با نابرابرترین بهبود در تاریخ مدرن پشت سر گذاشته می شوند.”

در آریزونا ، یک روز قبل ، نامزد معاون ریاست جمهوری دموکرات سناتور کمالا هریس گفت که امتناع ترامپ از مهار ویروس کرونا ویرانی در اقتصاد بود.

“در حالی که این رئیس جمهور البته ویروس را به سواحل ما نیاورد ، بی توجهی بی پروا به زندگی انسان و چاه – نژاد مردم آمریکا باعث شده است تا همان گونه که ما دیده ایم گسترش یابد و تلفات بسیار زیاد باشد. هریس گفت: “بنابراین هیچ اشتباهی نکنیم.” / از طرف دیگر ، کمپین ترامپ ادعا کرد که بایدن ظرفی خالی برای چپ رادیکال است و هریس ، یکی از آزادترین سناتورهای کنگره ، کنترل کاندیداتوری خود را به دست گرفته است.

هفته گذشته دونالد ترامپ 74 ساله و بانوی اول ملانیا آزمایش مثبت را برای ویروس کرونا انجام دادند.

دونالد ترامپ بود برای مداوا به بیمارستان نظامی منتقل شد.

اخیراً ، دونالد ترامپ مدت کوتاهی بیمارستان را ترک کرد ، جایی که تحت درمان ویروس جدید کرونا بود ، برای استقبال از طرفداران خود با عبور از اتومبیلرانی.

پس از چهار روز گذراندن در آنجا ، او روز دوشنبه به کاخ سفید بازگشت.

دکتر شان کانلی ، پزشک کاخ سفید روز پنجشنبه گفت که رئیس جمهور برای بازگشت “امن” است به زندگی عمومی در روز شنبه.

در حالی که رئیس جمهور ترامپ طرفدار قانون و نظم ، فرصت های اقتصادی و نظامی قدرتمند است ، بایدن سیاست های سوسیالیستی را پیشنهاد می کند مانند نسخه خود از طرح جدید سبز و به گفته وی ، افزایش 4 تریلیون دلاری مالیات.

“همانطور که همه ما در بحث معاون ریاست جمهوری دیدیم ، کامالا هریس یک چپ تندرو است که می خواهد دادگاه عالی را بسته بندی کند ،” توافق نامه جدید سبز “را اجرا کند و قانون را لغو کند. تخفیف مالیات ترامپ ، “لارا ترامپ ، مشاور ارشد ترامپ 2020 گفت.”

“فقط رئیس جمهور ترامپ از رویای آمریکایی در برابر دموکرات های سوسیالیست دفاع می کند و از ارزش هایی که آمریکا را بزرگ می کند حمایت خواهد کرد.

(با ورودی های PTI)