خودداری دونالد ترامپ از پذیرفتن شکست یک خجالت است ، می گوید بایدن

جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده روز سه شنبه گفت که امتناع رئیس جمهور دونالد ترامپ برای پذیرش شکست در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا” شرم آور “است.

بایدن گفت: “خوب ، من فقط فکر می کنم این یک شرمساری است ، صادقانه بگویم ، تنها چیزی که ، من فکر می کنم این نمی تواند به میراث رئیس جمهور کمک کند … من فکر می کنم در پایان روز همه چیز در 20 ژانویه به بار نشست ، و از این به بعد یک امید امیدوارکننده این است که مردم آمریکا درک کنند که یک انتقال اتفاق افتاده است. “آژانس خبری ANI گزارش داد.

وی همچنین اظهار داشت که این حس را درک می کند از دست دادن افرادی که به ترامپ رأی داده اند ، و افزود که اکثر آنها خواهان اتحاد کشور بودند. وجود دارد من فکر می کنم آنها آماده اتحاد هستند و من معتقدم که ما می توانیم این کشور را از این سیاست تلخی که طی 5،6،7 سال گذشته شاهد آن بوده ایم بیرون بیاوریم “. بایدن گفت.

کارزار انتخاباتی ترامپ و او حزب جمهوری خواه پرونده های متعددی را در چندین ایالت از جمله پنسیلوانیا ، که دارای 20 رأی کالج انتخاباتی ، جورجیا (16) ، میشیگان (16) ، نوادا (شش) رأی داد ، خواستار بازشماری آرا در ویسکانسین است که دارای 10 رأی کالج انتخاباتی است. از دادگاه های محلی تا دادگاه عالی ایالات متحده.

مبارزات انتخاباتی ترامپ و حزب جمهوریخواه با انکار مقامات ایالتی و حزب دموکرات ، اتهامات مربوط به کلاهبرداری جدی در رای دهندگان و قصورهای انتخاباتی را مطرح کردند.

همچنین بخوانید | در حالیکه جو بایدن پیروزی خود را جشن می گیرد ، برخی از رهبران جهان هنوز او را تبریک نمی گویند. در اینجا دلیل این است