اخبار جعلی کافی است: وب سایت مبارزات انتخاباتی دونالد ترامپ هفته قبل از روز انتخابات هک شد.

ترمیم شد

طبق مقامات و گزارش ها ، سه شنبه ، وب سایت مبارزات انتخاباتی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، “donaldjtrump.com” ، فقط یک هفته قبل از روز انتخابات ، به طور خلاصه هک شد. < / p>

“این سایت ضبط شده است. جهان به اندازه کافی اخبار جعلی را که روزانه رئیس جمهور دونالد ترامپ منتشر می کرد ، داشته است.” پیامی که در وب سایت ظاهر می شود ، حاوی جزئیاتی از تجمع ها و درخواست های جذب سرمایه است.

هکرها هیچ مدرکی برای اثبات اظهارات خود ارائه ندادند.

این کمپین در بیانیه ای از طریق ایمیل گفت: “هیچ گونه تماس حساس با داده های حساس وجود ندارد زیرا هیچ یک از آنها در واقع نیست ذخیره شده در سایت. ” رسانه های آمریکایی گزارش دادند ، تیم مورتاو ، سخنگوی ستاد انتخاباتی ترامپ ، گفت که این سایت به سرعت درست شد و هیچ اطلاعات حساس به خطر نیفتاد. مورتو گفت: “وب سایت مبارزات انتخاباتی ترامپ تخریب شد و ما در حال کار با مقامات انتظامی برای تحقیق در مورد منبع حمله هستیم.”

وب سایت فناوری “Techcrunch” گفت که به نظر می رسد این هک یک کلاهبرداری است که قصد دارد برای ردیابی ارز رمز ارز مونرو جمع آوری کنید. در پیام خود ، هکرها ادعا کردند که “اطلاعات محرمانه ای درباره ترامپ و نزدیکانش” دارند. آنها به مردم دستور دادند که اگر می خواهند اطلاعات فاش شود ، ارز رمزنگاری شده را به یک آدرس و برای مخفی نگه داشتن آن به نشانی دیگر ارسال کنند.

بر اساس گزارش ها ، FBI از اظهار نظر خودداری کرد.

< strong> (ورودی های آژانس ها)