معترضان مسلح در آریزونا که با شکست روبرو هستند ، اصرار دارند که انتخابات

به سرقت رفته

صدها طرفدار رئیس جمهور دونالد ترامپ روز شنبه در مرکز شهر ققنوس تجمع کردند تا در انتخابات جو بایدن به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده شرکت کنند و رسانه ها را متهم کنند توطئه برای سرقت انتخابات و نامیدن نتایج “کودتا”.

مبارزات انتخاباتی ترامپ با پشتیبانی از اعتراضاتی که آرا فعلی را زیر سال می برد ، روز شنبه در آریزونا شکایتی راجع به رأی های رد شده ای که وزیر امور خارجه آریزونا گفت: “چنگ زدن به نیها”.

مبارزات انتخاباتی ترامپ ادعا کرد که پرجمعیت ترین ایالت جنوب غربی ، آرا cast برخی از رای دهندگان در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده را در روز انتخابات نادرست رد کرده است. در این دادخواست که در دادگاه عالی ایالتی در شهرستان ماریکوپا تنظیم شده است ، گفته شده است که کارگران نظرسنجی به برخی از رای دهندگان گفته اند پس از اینکه دستگاهی “بیش از حد” را تشخیص داد ، یک دکمه را فشار دهند. روزها در اداره انتخابات و در پایتخت ایالت آریزونا با ادعای بی اساس مبنی بر دخالت عوامل دموکرات در انتخابات برای تحویل غیرقانونی آریزونا به بایدن. ” در خارج از ساختمانی که کارگران انتخابات به شمارش آرا ادامه می دهند.

تنش ها روز شنبه افزایش یافت ، در یک نقطه معترضین تهدید کردند که حصار محاصره شده در بخش انتخابات و برخی از اعضای رسانه از گروه را پایین می کشند.

بعدازظهر شنبه در ساختمان پایتخت ایالت ، سخنرانان از مردم خواستند كه نتایج انتخابات را نپذیرند و از دانشجویان قانونی و دانشجویان حقوق دعوت كردند كه از رئیس جمهور دفاع كنند.

“همه ما رئیس جمهور ترامپ را می شناسیم. در این انتخابات پیروز شد! ” یکی فریاد زد. دیگری به جمعیت گفت كه در آینه نگاه كنند و از خود بپرسند كه مایل به انجام چه کاری هستند. شعارهای “آزادی یا مرگ!” برخی از گروه های راست افراطی و شبه نظامی مانند پسران مغرور و سه درصد نیز در روز شنبه در میان مردم بودند ، بسیاری از آنها به سلاح های نیمه اتوماتیک مسلح بودند.

معترضان در یک مرحله با گروه کوچکی از معترضین جوان درحال تکان دادن پرچم های مکزیک و آمریکا در گوشه ای روبروی اداره انتخابات درگیر شدند. جکی والنسیا ، 19 ساله ، با علامت بایدن-هریس به عنوان یک مرد بدون نقاب که پرچم “Blue Lives Matter” را به اهتزاز درآورده بود ، فریاد می زد “USA!” در او و دیگران.

“من فکر می کنم مسخره است که آنها اینجا جمع شده اند.” “آنها هیچ مدرکی در مورد کلاهبرداری ندارند.” شمرده نشدند.

یک مقام آریزونا این دادخواست را رد کرد. کتی هابز ، وزیر امور خارجه آریزونا در بیانیه ای از طریق سخنگوی خود گفت: “این فقط یک تاکتیک خاموش برای به تأخیر انداختن بوم رسمی است.” “آنها در حال نی گرفتن هستند.”

همچنین بخوانید | انتخابات ریاست جمهوری آمریکا: طرفداران دونالد ترامپ از پذیرش شکست امتناع می کنند و شعار می دهند “این دیگر تمام نشد!”

همچنین بخوانید | جو بایدن دونالد ترامپ را برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شکست داد ، کمالا هریس اولین زن VP شد

همچنین بخوانید | جو بایدن رئیس جمهور ایالات متحده شد: تمام آنچه در مورد سیاستمدار شغلی که به دفتر بیضی شکل رسیده است باید بدانید