احساس بهتری نسبت به من 20 سال پیش داشته باشید: هیچ صحبتی درباره وضعیت کوید ، دونالد ترامپ برای ترک بیمارستان

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا گفت که وی بیمارستان نظامی را ترک می کند ، جایی که تحت درمان Covid بود -19 ، و بهبود خود را در کاخ سفید ادامه خواهد داد.

در یک توییت ، ترامپ گفت که احساس “بهتر” نسبت به “20 سال پیش” دارد و از مردم خواست که از ویروس کرونا ویران نکنند .

“امروز ساعت 6:30 بعد از ظهر از مرکز پزشکی والتر رید بزرگ خارج می شوم. احساس خیلی خوبی دارید! از کوید نترسید. اجازه ندهید بر زندگی شما مسلط شود. ما توسعه یافته ایم ، دولت ترامپ ، برخی از داروها و دانش واقعا عالی. احساس من نسبت به 20 سال قبل بهتر است! “،” ترامپ در توییت خود نوشت. من امروز ساعت 6:30 بعد از ظهر مرکز پزشکی والتر رید بزرگ را ترک می کنم واقعا احساس خوبی دارید! از کوید نترس نگذارید بر زندگی شما مسلط شود. ما تحت دولت ترامپ برخی از داروها و دانش بسیار عالی را ایجاد کرده ایم. احساس من نسبت به 20 سال پیش بهتر است! – دونالد جی ترامپ (realDonaldTrump) 5 اکتبر 2020

انتظار می رود دونالد ترامپ سفر را با هلی کوپتر ریاست جمهوری ، مارین یک انجام دهد.

بازگشت ترامپ در حالی صورت می گیرد که کاخ سفید هنوز در حال فراگیری مقیاس شیوع ویروس کرونا در این مجموعه است. دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany صبح دوشنبه آزمایش ویروس کرونا را مثبت اعلام کرد.

پیش از این ، مقامات کاخ سفید گفتند ترامپ مایل است پس از سه شب در مرکز پزشکی ملی پزشکی والتر رید آزاد شود ، جایی که پزشکان روز یکشنبه اعلام کردند که خون او در روزهای اخیر سطح اکسیژن به طور ناگهانی دو بار کاهش یافته بود و آنها به او یک استروئید می دادند که فقط برای بیماران بسیار بیمار توصیه می شود. هنوز هم ، پزشکان گفتند که سلامتی ترامپ در حال بهبود است و او می تواند از اوایل روز دوشنبه مرخص شود تا باقیمانده درمان خود را در کاخ سفید ادامه دهد.

(با ورودی های AP)

همچنین بخوانید | دونالد ترامپ مدت کوتاهی برای استقبال از هواداران خارج از بیمارستان با اتومبیل خود را ترک کرد

همچنین بخوانید | ایالات متحده: دبیر مطبوعاتی کاخ سفید برای Covid-19