برای لاتین های فلوریدا ، صحبت های سخت دونالد ترامپ علیه سوسیالیسم

درست بود

پیروزی بزرگ رئیس جمهور دونالد ترامپ در فلوریدا مدیون محکومیت شدید وی از دولتهای چپ در آمریکای لاتین است که طنین انداز بلند و واضح اسپانیایی های محافظه کار در ایالت جنوب شرقی.

در فلوریدا ، این جمعیت شناسی توسط کوبایی ها که از دولت کمونیست هاوانا متنفر هستند ، رهبری می شود ، ترامپ در دوران ریاست جمهوری و مبارزات خود برای کاخ سفید خط سختی را اتخاذ کرد.

در محله میوانای کوچک میامی ، ده ها كوبایی سه شنبه شب هنگام جشن پیروزی ترامپ در فلوریدا ، و جایزه غنی 29 رای انتخاباتی ، به موسیقی سالسا گوش دادند و پرچم های آمریکا را به اهتزاز درآوردند.

ایالت معروف زیرا رقابتهای فشرده ریاست جمهوری آن برای پیشنهاد مجدد ترامپ برای انتخاب مجدد حیاتی بود جو بایدن دموکرات.

در خارج از کافه معروف ورسای ، یک آهنگ محبوب اسپانیایی که مردم را به رای دادن به ترامپ ترغیب می کرد.

“آزادی برای کوبا!” یک زن فریاد می زد در حالی که گروه های تلویزیونی از او فیلم می گرفتند.

کارشناسان گفتند: ترامپ به دلیل شعارهای ضد کمونیستی خود و همچنین به دلیل محبوبیتش در میان سفیدپوستان روستایی ، فلوریدا را فتح کرد.

“دموکرات ها شکست خوردند رأی هیسپانیک. نه تنها در میان کوبایی ها. همچنین ونزوئلائی ها ، آرژانتینی ها ، بولیویایی ها ، کلمبیایی ها. همه آنها در اینجا طرفدار ترامپ هستند. ”

تظاهرات ضد نژادپرستی که پس از قتل جورج فلوید در ماه مه توسط پلیس ، آمریكا را فرا گرفت ، لاتینهای فلوریدا را ترغیب به رای دادن به بایدن – كه برخلاف ترامپ از جنبش زندگی سیاه زندگی می كند – متقاعد نمی كند ، زیرا آنها با سیاه پوستان شناسایی نمی شوند گامارا گفت ، ایالات متحده.

آمریکایی های جنوبی که در فلوریدا زندگی می کنند تمایل دارند از طبقه متوسط ​​و بالا در کشورهای خود باشند.

“اما لاتین ها در بقیه کشورها این کشور به دلیل منشأ اجتماعی خود تصویری متفاوت از خود دارند و بیشتر به بحث در مورد مدنی پایبند هستند “، وی گفت.

به گفته گامرا ، Black Lives Matter واقعاً بایدن را در میان لاتین های ایالت Sunshine آزار داد.

” دعا “برای پیروزی ترامپ

کارلوس ریزو ، کوبایی را در نظر بگیرید که انتخابات را در خانه تماشا می کرد و برای پیروزی ترامپ “دعا” می کرد.

او گفت سیاه زندگی مهم است یک ترفند چپ گرایانه است برای تضعیف دموکراسی – یک نظر غیر معمول لاتین های ایالت.
“ریزو” ، یک راننده 53 ساله کامیون ، به خبرگزاری فرانسه گفت: “همه می دانند زندگی سیاه چه اهمیتی دارد و چه چیزهایی را تحریک کرده است.” / او گفت BLM و چپ شل گروهی به نام آنتیفا توسط دموکراتها “برای ایجاد وحشت و وحشت” مورد استفاده قرار گرفت.

خورخه دوانی ، رئیس انستیتوی تحقیقات کوبا در FIU ، گفت که این فقط اسپانیایی تبارها نیستند – آنها 20 درصد از رای دهندگان را تشکیل می دهند. در ایالت آفتاب – این به پیروزی ترامپ دامن زد.

شما می توانید بدون آنها پیروز شوید اگر حمایت از روستای فلوریدیان را به دست آورید ، دوانی گفت.

اما “رابطه تنگاتنگ” ترامپ پرورش داد با مشاغل کوبا و ونزوئلا اتحادیه ها در میامی نتایج خوبی به دست آوردند.

“این دو گروه در مورد پیروزی کلی تعیین کننده نیستند اما باید تعادل را به نفع ترامپ برآورده کنند.”

بایدن در مبارزات انتخاباتی در فلوریدا کند بود و در واکنش به نشان دادن ترامپ از وی به عنوان چهره چپگرایان افراطی که سوسیالیسم را در آمریکا آغاز می کند ، واکنش نشان داد.

همچنین بخوانید | با 24 ساعت شمارش ، نتایج انتخابات ایالات متحده هنوز منتظر است. هرکسی می تواند برنده شود | 11 نکته برای دانستن