فرانسه اقدامات ویروس کرونا را تشدید می کند ، از نقشه “مناطق خطر” جدید

رونمایی می کند

وزیر بهداشت فرانسه ، اولیویه وران ، از نقشه” مناطق خطرناک “ویروس کرونا در سراسر کشور رونمایی کرده و بیشترین آسیب را به آنها داده است. مقامات محلی ، از جمله در مارسی ، روزها برای تشدید محدودیت ها یا خطر اعلام وضعیت اضطراری بهداشتی در آنجا اعلام شده است.

اولیویه وران روز چهارشنبه در یک کنفرانس خبری گفت که کشور از نظر سطح هشدار به دو منطقه تقسیم می شود با مارسی ، دومین شهر بزرگ ، و جزیره گوادلوپ در جزایر کارائیب فرانسه در حال حاضر تنها دو منطقه در “حداکثر” سطح هشدار قرار دارند.

پاریس و حومه آن بلکه شهر شمالی لیل ، وران افزود: شهر جنوب غربی تولوز و شش شهر دیگر “مناطق خطرناک تقویت شده” اعلام شدند.

“آیا بهداشت وزیر گفت: “وضعیت در این مناطق بیشتر بدتر می شود ، سپس وضعیت اضطراری بهداشتی برقرار می شود”.

مانند دیگر کشورهای اروپایی که در ماه گذشته میزان عفونت افزایش یافته است ، فرانسه نیز به تدریج در حال افزایش است. تشدید محدودیت های اجتماعات عمومی و خصوصی به صورت محلی ، امیدوارم كه این بیماری برای مهار بیماری و جلوگیری از قفل دوم ملی کافی باشد.

پس از آرامش تابستانی ، دولت رئیس جمهور امانوئل مكرون مشتاقانه اجازه داده است تا مقامات محلی اقدامات لازم را اتخاذ كنند به جای اقدامات گسترده از دولت مرکزی در پاریس ، به شدت به بیماری شیوع ویروس کرونا بستگی دارد.

برای تعریف سطوح مختلف خطر ارائه شده توسط وران ، چندین شاخص در نظر گرفته می شود: تعداد افراد آلوده به طور کلی تعداد 65 سال به بالا آلوده ؛ و سهم بیماران ویروسی کرونا در بخش های مراقبت ویژه.

اندکی پس از صحبت های وران ، مقامات بهداشتی فرانسه گزارش کردند که 13،072 مورد ویروس کرونا ویروس کرونا تایید شده در طول 24 ساعت اعلام شده است که تعداد بارگیری های روزانه برای سومین بار در شش روز بیش از 13000 نفر است. .

و ، در سطح ملی ، تعداد افراد در ICU حدود آستانه 1000 است که بالاترین سطح 3-1 / 2 ماه است.

در پاریس و سایر شهرها که اکنون با عنوان “مناطق خطرناک تقویت شده” شناخته می شوند ، حضور در رویدادهای مهم از 5000 مجاز فعلی به 1000 نفر محدود می شود ، برنامه های از قبل برنامه ریزی شده مانند مهمانی های دانشجویی ممنوع می شوند و بارها و رستوران ها باید ساعت 10 شب در

مقامات محلی نمایندگی دولت مرکزی در مناطق مختلف برای اجرای این اقدامات چند روز فرصت خواهند داشت.

دو منبع دولتی گفتند آن هیدالگو ، شهردار پاریس به شدت در برابر محدودیت های ساعات کاری کافه ها و کافه ها در پایتخت ، با این استدلال که این امر از نظر اقتصادی ویرانگر خواهد بود g برای این بخش.

شورای هیدالگو مسئول امور بهداشتی مقاومت شهردار در برابر اقدامات را تأیید کرد ، به این دلیل که در طولانی مدت پایدار نخواهند بود.

از جمله اقدامات ، ممنوعیت اجتماعات عمومی بیش از 10 نفر خواهد بود و در “حداکثر” مناطق هشدار مانند مارسی ، بارها و رستوران ها از روز شنبه بسته خواهد شد.