Breaking News

نخست وزیر نپال به دلیل استفاده از نقشه قدیمی کشور در تبریک 888011000000110888 نپال روز یکشنبه پس از انتقاد نخست وزیر KP ، شارما اولی ، به دلیل استفاده نکردن از سیاست تجدید نظر شده در رسانه های اجتماعی ، توجیه کرد نقشه نپال که می بایست شامل سه منطقه مورد مناقشه لیپولخ ، کالاپانی و لمپیادورا باشد که هند ادعا می کند. پیام ویجایاداشامی “یک روز پس از بازدید سامان کومار گوئل ، رئیس R&AW هند از کاتماندو منتشر شد. روز جمعه ، اولی ، در پیامی توییتر بهترین آرزوهای خود را برای ویجایاداشامی یا دوسههرا به مردم نپال منتقل کرده بود. دولت نپال روشن کرد که نقشه ای که برای انتقال سلام ویاجیاداشامی اولی استفاده شده است. s به دلایل فنی تحریف شد و افزود که دولت به طور جدی در حال بررسی موضوع است. در پاسخ به انتقادات ، سوریا تاپا ، مشاور مطبوعاتی نخست وزیر ، در بیانیه ای گفت که نقشه اصلاح شده در پیام نخست وزیر مورد استفاده قرار گرفت ، اما به دلیل کوچک بودن قابل مشاهده نبود. “به منظور طراحی ، نقشه ای که مورد استفاده قرار گرفته است مورد شایعات و اظهار نظرهایی قرار گرفته است که غیر ضروری است. بیانیه ای که به نپالی خوانده می شود ، طبیعی است که ما از نقشه ای که در سطح ملی قابل قبول است استفاده می کنیم. راجان بهتارای ، مشاور امور خارجه اولی ، گفت که نپال ادعای خود در مورد منطقه کالاپانی را رد نکرده است. در حالی که کاتماندو گفته است که در کنار تغییرات نقشه برداری انجام شده توسط پارلمان این کشور ایستاده است ، این دولت اولی بود که دستور داد کتابهای درسی مدرسه را که شامل نقشه جدید بود شش هفته پیش پس بگیرند. این جنجال را “تبلیغ” خواند ، تاپا در بیانیه خود خواست كه به آن پایبند نباشد. “وی گفت:” ما از مردم میهن دوست می خواهیم كه به چنین تبلیغات و تبلیغاتی درباره نقشه ما نپردازند. در این بیانیه همچنین آمده است: “ما بسیار نگران تفسیر نادرست نقشه ای هستیم که در سلام و احوال پرسی نخست وزیر اولی در ویاجیاداشامی استفاده شده است. این چیزی است که ما به طور جدی در حال بررسی آن هستیم. ” در ماه ژوئن ، پارلمان نپال نقشه سیاسی جدید این کشور را با ویژگی های Kalapani ، Lipulekh و Limpiyadhura که بخشی از منطقه Pithoragarh در اوتاراخند است تصویب کرد. پس از سفر سامان كومار گوئل ، رئیس R&AW هند در این هفته ، ژنرال MM Naravane ، رئیس ارتش هند ، قرار است ماه آینده به نپال سفر كند. جشن Dussehra یا Vijayadashami در 25 هند در سراسر هند برگزار شد.

مرد فرانسوی که به رئیس جمهور مکرون خواستار اجازه دادن به اوتانازی شده بود ، پیشنهاد خود را برای پایان دادن به زندگی

رها می کند -647×363.jpeg؟ hXkWynxoAJpP7EOjdmXWjcDKEtGq0r_T “class =” ff-og-image-inserted “>

آلن کوک ، شهروند فرانسه در روز جمعه دومین تلاش خود برای جان خود را رها کرد. Cocq 57 ساله است و از یک بیماری نادر رنج می برد که باعث می شود دیواره رگ ها به هم بچسبند و در نتیجه درد بزرگی ایجاد می شود.

در سپتامبر سال جاری ، آلن کوک به دلیل زندگی مایل به مصرف دارو نبود. مرگ او را در فیس بوک پخش کنید. تلاش وی ، توسط غول شبکه های اجتماعی مسدود شد.

به گفته رادیو فرانسه RFI ، Cocq تصمیم گرفت امروز دوشنبه دارو را متوقف کند تا امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه را ترغیب کند تا قوانین سختگیرانه این کشور را لغو کند علیه اتانازی. او سرانجام پس از تحمل دردهای غیرقابل تحمل در غیاب این دو ، تصمیم گرفت درمان و غذا را بپذیرد.

آلن کوک حتی از وکیل فرانسوا لمبرت ، خواهرزاده وینسنت لمبرت ، کمک گرفت. وینسنت نیز یک بیمار لاعلاج بود که پرونده حق مرگ وی نظر فرانسه را در مورد اتانازی تقسیم کرد. وی در سال 2019 درگذشت پس از آنکه پزشکان تصمیم گرفتند زندگی معیشتی خود را به دنبال یک جنگ حقوقی طولانی مدت از بین ببرند.

در نامه ای به امانوئل مکرون ، رئیس جمهور فرانسه ، در ماه سپتامبر ، آلن کوک اجازه استفاده از دارویی را که اجازه می دهد مجاز بود او را به پایان برساند زندگی خود را با آرامش. رئیس جمهور مکرون در پاسخ گفت: “آرزوی شما این است که برای مردن که در حال حاضر در کشور ما مجاز نیست ، کمک فعال بخواهید.”

مطالب مشابه  دادگاه انگلستان مدت زمان حضانت نیراو مودی را تمدید کرد ، قاضی دادگاه در 3 نوامبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *