مرد فرانسوی که به رئیس جمهور مکرون خواستار اجازه دادن به اوتانازی شده بود ، پیشنهاد خود را برای پایان دادن به زندگی

رها می کند -647×363.jpeg؟ hXkWynxoAJpP7EOjdmXWjcDKEtGq0r_T “class =” ff-og-image-inserted “>

آلن کوک ، شهروند فرانسه در روز جمعه دومین تلاش خود برای جان خود را رها کرد. Cocq 57 ساله است و از یک بیماری نادر رنج می برد که باعث می شود دیواره رگ ها به هم بچسبند و در نتیجه درد بزرگی ایجاد می شود.

در سپتامبر سال جاری ، آلن کوک به دلیل زندگی مایل به مصرف دارو نبود. مرگ او را در فیس بوک پخش کنید. تلاش وی ، توسط غول شبکه های اجتماعی مسدود شد.

به گفته رادیو فرانسه RFI ، Cocq تصمیم گرفت امروز دوشنبه دارو را متوقف کند تا امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه را ترغیب کند تا قوانین سختگیرانه این کشور را لغو کند علیه اتانازی. او سرانجام پس از تحمل دردهای غیرقابل تحمل در غیاب این دو ، تصمیم گرفت درمان و غذا را بپذیرد.

آلن کوک حتی از وکیل فرانسوا لمبرت ، خواهرزاده وینسنت لمبرت ، کمک گرفت. وینسنت نیز یک بیمار لاعلاج بود که پرونده حق مرگ وی نظر فرانسه را در مورد اتانازی تقسیم کرد. وی در سال 2019 درگذشت پس از آنکه پزشکان تصمیم گرفتند زندگی معیشتی خود را به دنبال یک جنگ حقوقی طولانی مدت از بین ببرند.

در نامه ای به امانوئل مکرون ، رئیس جمهور فرانسه ، در ماه سپتامبر ، آلن کوک اجازه استفاده از دارویی را که اجازه می دهد مجاز بود او را به پایان برساند زندگی خود را با آرامش. رئیس جمهور مکرون در پاسخ گفت: “آرزوی شما این است که برای مردن که در حال حاضر در کشور ما مجاز نیست ، کمک فعال بخواهید.”