Breaking News

نخست وزیر نپال به دلیل استفاده از نقشه قدیمی کشور در تبریک 888011000000110888 نپال روز یکشنبه پس از انتقاد نخست وزیر KP ، شارما اولی ، به دلیل استفاده نکردن از سیاست تجدید نظر شده در رسانه های اجتماعی ، توجیه کرد نقشه نپال که می بایست شامل سه منطقه مورد مناقشه لیپولخ ، کالاپانی و لمپیادورا باشد که هند ادعا می کند. پیام ویجایاداشامی “یک روز پس از بازدید سامان کومار گوئل ، رئیس R&AW هند از کاتماندو منتشر شد. روز جمعه ، اولی ، در پیامی توییتر بهترین آرزوهای خود را برای ویجایاداشامی یا دوسههرا به مردم نپال منتقل کرده بود. دولت نپال روشن کرد که نقشه ای که برای انتقال سلام ویاجیاداشامی اولی استفاده شده است. s به دلایل فنی تحریف شد و افزود که دولت به طور جدی در حال بررسی موضوع است. در پاسخ به انتقادات ، سوریا تاپا ، مشاور مطبوعاتی نخست وزیر ، در بیانیه ای گفت که نقشه اصلاح شده در پیام نخست وزیر مورد استفاده قرار گرفت ، اما به دلیل کوچک بودن قابل مشاهده نبود. “به منظور طراحی ، نقشه ای که مورد استفاده قرار گرفته است مورد شایعات و اظهار نظرهایی قرار گرفته است که غیر ضروری است. بیانیه ای که به نپالی خوانده می شود ، طبیعی است که ما از نقشه ای که در سطح ملی قابل قبول است استفاده می کنیم. راجان بهتارای ، مشاور امور خارجه اولی ، گفت که نپال ادعای خود در مورد منطقه کالاپانی را رد نکرده است. در حالی که کاتماندو گفته است که در کنار تغییرات نقشه برداری انجام شده توسط پارلمان این کشور ایستاده است ، این دولت اولی بود که دستور داد کتابهای درسی مدرسه را که شامل نقشه جدید بود شش هفته پیش پس بگیرند. این جنجال را “تبلیغ” خواند ، تاپا در بیانیه خود خواست كه به آن پایبند نباشد. “وی گفت:” ما از مردم میهن دوست می خواهیم كه به چنین تبلیغات و تبلیغاتی درباره نقشه ما نپردازند. در این بیانیه همچنین آمده است: “ما بسیار نگران تفسیر نادرست نقشه ای هستیم که در سلام و احوال پرسی نخست وزیر اولی در ویاجیاداشامی استفاده شده است. این چیزی است که ما به طور جدی در حال بررسی آن هستیم. ” در ماه ژوئن ، پارلمان نپال نقشه سیاسی جدید این کشور را با ویژگی های Kalapani ، Lipulekh و Limpiyadhura که بخشی از منطقه Pithoragarh در اوتاراخند است تصویب کرد. پس از سفر سامان كومار گوئل ، رئیس R&AW هند در این هفته ، ژنرال MM Naravane ، رئیس ارتش هند ، قرار است ماه آینده به نپال سفر كند. جشن Dussehra یا Vijayadashami در 25 هند در سراسر هند برگزار شد.

Avigan فوجی فیلم در آزمایش فاز 3 ژاپن برای Covid-19

موثر است

مطالعه بالینی فاز 3 روی 156 بیمار در ژاپن نشان داد که افراد تحت درمان با Avigan پس از 11.9 روز در مقابل 14.7 روز بهبود یافته اند برای یک گروه دارونما. این شرکت در گزارشی اعلام کرد ، نتایج این مطالعه که توسط شرکت تابعه Fujifilm Toyama Chemical انجام شد ، از نظر آماری قابل توجه بود.

این اعلامیه باعث شد سهام Fujifilm بیش از 4 درصد در توکیو به بالاترین سطح در چهار ماه گذشته برسد.

نخست وزیر پیشین ژاپن ، شینزو آبه ، با هدف تصویب داخلی در ماه مه ، از پتانسیل آویگان به عنوان سهم ژاپن در یک رقابت جهانی برای درمان ویروس کرونا نام برد.

دولت از فوجی فیلم خواست که سه برابر شود ذخایر Avigan ، که در سال 2014 به عنوان یک درمان اضطراری آنفلوانزا تصویب شد ، و متعهد شد که در صورت درخواست آن را به کشورها اهدا کند.

اما کمبود بیماران در ژاپن آزمایش بالینی را مختل کرد. در ماه ژوئیه ، محققان در دانشگاه بهداشت فوجیتا گفتند که مطالعه آنها در Avigan به نتایج قابل توجه آماری نرسیده است.

در بیانیه خود ، فوجی فیلم گفت که تجزیه و تحلیل بیشتر از داده های آزمایش را انجام می دهد و به دنبال پرونده تأیید Avigan برای در اوایل ماه اکتبر در Covid-19 استفاده شود.

این هفته ، روزنامه Nikkei با استناد به منابع وزارتخانه گفت كه تصویب می تواند ظرف یك ماه پس از دریافت چنین درخواستی اعطا شود. ، فوجی فیلم حقوق جهانی خود را به Avigan به آزمایشگاه های دکتر ردی هند هند فروخت. این دارو که در حال حاضر به طور عادی در بسیاری از کشورها با نام favipiravir در دسترس است ، برای درمان COVID-19 در هند و روسیه تأیید شده است.

مطالب مشابه  در مورد پرواز مثبت هستید؟ شرکت های هواپیمایی به دنبال آزمایش های آنتی ژن Covid هستند که در عرض

Avigan بر روی RNA ویروس ها عمل می کند و توانایی تکثیر آنها را مهار می کند. این موضوع ده ها مورد آزمایش در سراسر جهان است ، اما نگرانی ها در مورد نقص مادرزادی در مطالعات حیوانی وجود دارد.

سهام دکتر ردی در 0430 به وقت گرینویچ 0.7٪ بیشتر بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *