Avigan فوجی فیلم در آزمایش فاز 3 ژاپن برای Covid-19

موثر است

مطالعه بالینی فاز 3 روی 156 بیمار در ژاپن نشان داد که افراد تحت درمان با Avigan پس از 11.9 روز در مقابل 14.7 روز بهبود یافته اند برای یک گروه دارونما. این شرکت در گزارشی اعلام کرد ، نتایج این مطالعه که توسط شرکت تابعه Fujifilm Toyama Chemical انجام شد ، از نظر آماری قابل توجه بود.

این اعلامیه باعث شد سهام Fujifilm بیش از 4 درصد در توکیو به بالاترین سطح در چهار ماه گذشته برسد.

نخست وزیر پیشین ژاپن ، شینزو آبه ، با هدف تصویب داخلی در ماه مه ، از پتانسیل آویگان به عنوان سهم ژاپن در یک رقابت جهانی برای درمان ویروس کرونا نام برد.

دولت از فوجی فیلم خواست که سه برابر شود ذخایر Avigan ، که در سال 2014 به عنوان یک درمان اضطراری آنفلوانزا تصویب شد ، و متعهد شد که در صورت درخواست آن را به کشورها اهدا کند.

اما کمبود بیماران در ژاپن آزمایش بالینی را مختل کرد. در ماه ژوئیه ، محققان در دانشگاه بهداشت فوجیتا گفتند که مطالعه آنها در Avigan به نتایج قابل توجه آماری نرسیده است.

در بیانیه خود ، فوجی فیلم گفت که تجزیه و تحلیل بیشتر از داده های آزمایش را انجام می دهد و به دنبال پرونده تأیید Avigan برای در اوایل ماه اکتبر در Covid-19 استفاده شود.

این هفته ، روزنامه Nikkei با استناد به منابع وزارتخانه گفت كه تصویب می تواند ظرف یك ماه پس از دریافت چنین درخواستی اعطا شود. ، فوجی فیلم حقوق جهانی خود را به Avigan به آزمایشگاه های دکتر ردی هند هند فروخت. این دارو که در حال حاضر به طور عادی در بسیاری از کشورها با نام favipiravir در دسترس است ، برای درمان COVID-19 در هند و روسیه تأیید شده است.

Avigan بر روی RNA ویروس ها عمل می کند و توانایی تکثیر آنها را مهار می کند. این موضوع ده ها مورد آزمایش در سراسر جهان است ، اما نگرانی ها در مورد نقص مادرزادی در مطالعات حیوانی وجود دارد.

سهام دکتر ردی در 0430 به وقت گرینویچ 0.7٪ بیشتر بود.