تست بازی 15 دقیقه ای Covid ‘Game-Changer’ برای استفاده در اروپا بعد از

آمریکا

تست جدید آنتی ژن کرونا ویروس که در 15 دقیقه نتیجه می دهد به عنوان یک بازی تبلیغ می شود. در گزارشی آمده است که آزمایش Covid-19 که توسط Becton Dickinson and Co تهیه شده است برای استفاده در بازار اروپا پاکسازی شده است.

بر اساس گزارش بلومبرگ ، آزمایش ویروس کرونا ویروس Becton Dickinson وجود آنتی ژن را در سطح تشخیص می دهد. از SARS-CoV-2 و از معدود آزمایشاتی است که این کار را در یک روند بسیار سریعتر انجام می دهد.

آزمایش آنتی ژن ، که می تواند در یک دستگاه قابل حمل انجام شود و نیازی به آزمایشگاه ندارد ، در دسترس است از ماه ژوئیه از طریق مجوز استفاده اضطراری توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) در ایالات متحده.

بکتون دیکینسون اکنون امیدوار است که فروش کیت تست را در اواخر ماه اکتبر در بازار اروپا آغاز کند ، گزارش گفت. آزمایش سریع ویروس کرونا ممکن است توسط بخش های اورژانس در بیمارستان ها و پزشکان عمومی و غیره استفاده شود.

رئیس تشخیص ، بکتون دیکینسون ، اروپا ، آزمایش جدید Covid-19 را “تغییر دهنده بازی” نامیده و گفته است با توجه به اینکه اروپا در آینده با موج دیگری از ویروس کرونا مواجه است ، تقاضا برای آزمایش زیاد خواهد بود. پس از چین ، اروپا به مرکز ویروس کرونا تبدیل شده است که ایتالیا و اسپانیا در ماه های ابتدایی همه گیری بیشترین آسیب را در کشورهای جهان دیده اند.

در حالی که آزمایش های آنتی ژن در مقایسه با آزمایش PCR نتایج سرعتی دارند. ، آنها اغلب از دقیق بودن فاصله دارند. از سوی دیگر ، بکتون دیکینسون ادعا کرده است که آزمایش آنتی ژن آنها “93.5٪ حساس” و “99.3٪ خاص” است ، گزارش بلومبرگ.

این شرکت گفته است که انتظار دارد 8 میلیون SARS تولید کند. -CoV-2 آزمایشات آنتی ژن در ماه تا ماه اکتبر و 12 میلیون آزمایش در ماه تا ماه مارس 2021.