بزرگترین شکست: کامالا هریس پاسخ Covid-19 ایالات متحده را منفجر کرد ، گفت واکسن مورد تایید ترامپ

را مصرف نمی کند کمال هریس ، نامزد رئیس جمهور ، مدیریت دولت در مورد بیماری همه گیر Covid-19 را “بزرگترین شکست دولت ریاست جمهوری در تاریخ” در ایالات متحده توصیف کرد.

مایک پنس معاون رئیس جمهور و سناتور کمال هریس ، رقیب دموکرات وی ، تنها بحث معاون ریاست جمهوری ، در میان نگرانی ها درباره سلامتی رئیس جمهور دونالد ترامپ پس از مثبت شدن آزمایش Covid-19.

حمله شدیدتر به مایک پنس ، معاون رئیس جمهور ، که 55 سال رئیس گروه ویژه ویروس کرونا است ، سناتور قدیمی کالیفرنیا گفت: آمریکایی ها به دلیل “بی کفایتی این دولت” فداکاری های زیادی کرده اند ، با اشاره به بیماری همه گیر Covid-19 که بیش از 200000 نفر جان آمریکایی ها را گرفته و اقتصاد کشور را ضربه زد.

کامالا هریس در ابتدای بحث در سالت لیک سیتی ، یوتا گفت: “مردم آمریکا شاهد بوده اند که بزرگترین شکست دولت ریاست جمهوری در تاریخ کشور ما چیست.”

کامالا هریس گفت مردم به اطلاعاتی احتیاج دارند که ممکن است “دوست نداشته باشند مردم بشنوند ، اما باید بشنوند تا بتوانند از خود محافظت کنند.” کمالا هریس گفت: “آنها مجبور شده اند بیش از حد بیش از حد به دلیل بی کفایتی این دولت فداکاری کنند.”

رئیس جمهور دونالد ترامپ با انتقاداتی در رابطه با مدیریت بحران بهداشت و کوچک شمردن تهدید از جانب مرگبار روبرو است. ویروس. جو بایدن ، نامزد ریاست جمهوری دموکرات ، ترامپ را به پنهان کردن حقایق از مردم آمریکا متهم کرده است.

كامالا هریس نظاره گر مایك پنس معاون رئیس جمهور آمریكا در هنگام بحث معاون ریاست جمهوری سال 2020 ، سالت لیك سیتی ، آمریكا است. (رویترز)

اگر واکسن کوید استفاده نکنید اگر …: KAMALA HARRIS

در برنامه خود برای کمال هریس اظهار داشت که دولت جو بایدن بر روی “ردیابی تماس ، آزمایش ، تزریق واکسن و اطمینان از رایگان بودن آن برای همه” تمرکز خواهد کرد.

“این برنامه است کمال هریس گفت: “جو بایدن دارد و من هم دارم ، با دانستن اینکه ما باید آنچه را که اتفاق افتاده است کنترل کنیم.”

هریس همچنین در صورت وجود واکسن ویروس کرونا در زمان دولت ترامپ گفت که توسط مشاوران علمی پذیرفته نمی شود ، او این کار را نمی کند.

هزاران نفر نجات یافته: MIKE PENCE

معاون رئیس جمهور ، مایک پنس در همین حال گفت اقدامات انجام شده توسط رئیس جمهور آمریكا ترامپ صدها و هزاران انسان آمریکایی را نجات داده است.

“ملت ما امسال یک سال بسیار دشوار را پشت سر گذاشته است.” “من می خواهم مردم آمریکا بدانند ، از همان روز اول ، رئیس جمهور ترامپ سلامتی ام را قرار داده است ابتدا اریکا ، “کاندیدای معاون ریاست جمهوری جمهوری خواه ، گفت.

سرخپوست-کامالا هریس تاریخ سازی می کند

کامالا هریس ، مادرش از هند و پدرش از جامائیکا بود ، در ماه اوت هنگامی که حزب دموکرات را به عنوان نامزد معاون ریاست جمهوری انتخاب کرد ، تاریخ نویسی کرد.

او اولین زن سیاه پوست و اولین زن آسیایی-آمریکایی است به عنوان نامزد معاون رئيس جمهور از يك حزب مهم سياسي در آمريكا انتخاب شود.

براي اولين بار در تاريخ آمريكا است كه يك شخص هندي تبار سكو را براي بحث معاون رياست جمهوري برده است.

بایدن ، در چند روز گذشته ، اختلاف دو برابری نسبت به ترامپ را افزایش داده است. این بحث تقریباً یک هفته پس از اولین مناظره ریاست جمهوری در کلیولند در 29 سپتامبر برگزار شد که با وقفه های عصبانی و اتهامات تلخی همراه بود.

همچنین بخوانید | انتخابات 2020: مشکل نژادی آمریکا – همچنین بخوانید | دونالد ترامپ ابتلا به ویروس کرونا را “نعمت از جانب خدا” خواند و به چین برخورد کرد