پس از حمله تروریستی وین

افراد مسلح در سفارت هند در اتریش احتیاط می کنند .png؟ ZCkl795SLypccOzzieiMFwWRflUdeR1S “class =” ff-og-image-inserted “>

سفارت هند در اتریش به دنبال حمله تروریستی در این شهر که پنج نفر در آن بودند ، احتیاط را برای جامعه هند در وین صادر کرد. توسط افراد مسلح کشته شد. در حالی که مقامات یکی از مهاجمان را کشتند ، ممکن است دیگران همچنان در زندان باشند.

سفارت هند در توییتر خود پست کرده است ، “سفارت می خواهد به جامعه هند در وین اطمینان دهد که ما با مقامات در ارتباط هستیم ایمنی شما. به همه توصیه می شود که احتیاط کنند زیرا تروریست ها هنوز آزاد هستند. “

در همین حال ، به عنوان یک اقدام پیشگیرانه پس از حمله تروریستی وین ، سفارت اتریش در دهلی نو تا 11 نوامبر برای عموم مردم تعطیل شد. سفارت اتریش گفت ، “ما خواستار درک شما هستیم.”

در وین چه اتفاقی افتاد؟

تعداد کشته ها در وین با تسلیم دیگران در اثر جراحات ، حمله تروریستی به 5 حمله رسید. هفت نفر دیگر همچنان حساس هستند. چندین فرد مسلح شش مکان را در وین پایتخت اتریش هدف قرار دادند و مناطق مسکونی نزدیک کنیسه یهودیان را هدف قرار دادند.

کارل نهامر ، وزیر کشور اتریش گفت: “ما عصر دیروز حمله حداقل یک تروریست اسلامگرا را تجربه کردیم ، یک وضعیت که ما برای دهه ها مجبور به گذران زندگی در اتریش نبودیم. ” از مردم در وین خواسته شده است تا روز سه شنبه در خانه خود بمانند.

اسکار دویچ ، رئیس جامعه یهودیان در وین ، گفت که مشخص نیست که آیا کنیسه اصلی هدف قرار گرفته است.

بلافاصله پس از حمله ، پلیس یک مهاجم 20 ساله را به قتل رساند. رسانه های محلی گفته اند ضارب کشته شده توسط آژانس های اطلاعاتی داخلی شناخته شده است. یک سخنگوی محلی گفت: “این جوان 20 ساله ریشه آلبانیایی داشت اما در وین به دنیا آمد و بزرگ شد. وی یکی از 20 اسلامگرای اتریشی بود که می خواستند به سوریه سفر کنند.”

ضارب کشته شده توسط عصر دوشنبه پلیس و سایر افراد مسلح بالقوه به شش مکان در مرکز وین حمله کردند و این کار را از بیرون کنیسه اصلی آغاز کردند. شاهدان توصیف کردند که مردان در تیراندازی در میله ها با سلاح های اتوماتیک به سمت مردم شلیک می کنند ، زیرا بسیاری از مردم از عصر گذشته قبل از اجرای قانون منع رفت و آمد در سرتاسر کشور به دلیل Covid-19 استفاده کردند.

مقامات ارشد اتحادیه اروپا ، فرانسه ، نروژ ، یونان و ایالات متحده شوک خود را از حملات ابراز داشتند.

رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ در توییتی گفت که “دعاهای ما بعد از اقدام شرورانه دیگری برای تروریسم در اروپا “. “width =” 305 “alt =” “border =” 0 “src =” https://akm-img-a-in.tosshub.com/indiatoday/images/story/202011/vienna_terror_attack_2_reuters-647×363.png؟ZCkl795SLypccOzzieiMFw ” > مسلحان به طور گسترده ، سفارت هند در اتریش پس از حمله وین احتیاط می کند