معبد هندو به دلیل اتهام کفر

در کراچی پاکستان تخریب شد class = “ff-og-image-inserted”>

یک معبد هندو پس از ادعای توهین به مقدسات علیه پسری از جامعه هندوها توسط کشته شدگان در کراچی پاکستان مورد تخریب قرار گرفت.

این حادثه یکشنبه شب در محوطه سالار در منطقه لیاری کراچی رخ داد. اوباش عظیمی در مستعمره جامعه هندو ظهور کردند و معبد Sheetal در منطقه لی مارکت را تخریب کردند و جامعه اقلیت را به کفر متهم کردند.

در طی این خرابکاری ، بتهای خدایان هندو شکسته و به بیرون پرتاب شدند معبد و محوطه معبد نیز تخریب شد.

یک معبد باستانی هندو تخریب می شود ، خدایان هندو و بقایای مقدس به بیرون پرتاب می شود ، در لی هتک حرمت می شود بازار ، Sheetal Das ، Ground ، Bheempura Karachi- پاکستان. این سومین حادثه هتک حرمت از معابد هندو طی 20 روز است. آنها در فرانسه می کشند اما در پاکستان با غیرمسلمانان چه می کنند؟ pic.twitter.com/FQBTADOzjt

— Rahat Austin (@ johnaustin47) 2 نوامبر 2020

فیلم هایی از معبد تخریب شده ظاهر شده است که در آن افراد می توانند میزان خسارت وارد شده توسط اوباش را ثبت کنند. همچنین شنیده می شود که آنها از شرایط هندوها در پاکستان ابراز تاسف می کنند.

در لیاری ، اوباش به دلیل اتهام کفر معبد را خراب کردند. هیچ مدرکی علیه پسر هندوی ادعایی وجود ندارد ، جامعه هندو مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

جامعه هندو با مشکل روبرو شده است – در ویدیویی که گفته می شود ، “به معبد ما نگاه کنید ، این وضعیت ما (هندوها) است.” pic.twitter.com/LREl6DtGZn

– The Rise News (Therisenews_) 2 نوامبر 2020

خبرنگاران محلی گفته اند که از زمان خرابکاری ها ، اوضاع در منطقه متشنج است. کل منطقه توسط پلیس کراچی و رنجرز مستقر در منطقه محاصره شده است.

این حادثه پس از آن رخ داد که افراد خاصی ادعا کردند شخصی از جامعه هندوها مطالب افتراآمیز درباره ایمان اسلامی را بر روی یک سگ نوشته است. این ادعاها در حال حاضر اثبات نشده باقی مانده اند.

بر اساس گزارش ها ، این سومین معبد هندو است که طی مدت 20 روز در پاکستان هتک حرمت می شود.