چگونه پروتکل های اضطراری نتیجه آزمایش ویروس کرونا ویروس دونالد ترامپ را حتی قبل از اعلام

داد

یک وکیل مستقر در هاوایی نتایج آزمایش کرونا ویروس رئیس جمهور ایالات متحده ، دونالد ترامپ را حداقل 30 دقیقه قبل از پیش بینی کرد اعلامیه رسمی بلافاصله پس از آنکه دونالد ترامپ گفت دونالد ترامپ گفت که آزمایشی برای ویروس کرونا انجام داده و منتظر نتایج است ، تیموتی هوگان از مرکز فرماندهی هسته ای غیرمعمول هوایی نشانه گرفت.

در این لحظه ، نتایج دونالد آزمایش ویروس کرونا برای ترامپ اعلام نشده بود. هوگان مشاهده کرد که دو مرکز فرماندهی هسته ای هوابرد در حال پرواز در سواحل شرقی و غربی هستند و پیش بینی کرد که در صورت تهدید مستقیم فرمانده کل نیروهای مسلح ایالات متحده ، این استقرار بی سابقه می تواند بخشی از پروتکل اضطراری باشد. <

RT یک عطارد E-6B در ساحل شرقی نزدیک DC وجود دارد. من نگاه کردم زیرا انتظار داشتم در صورت مثبت بودن تست ظاهر شوند. این یک پیام برای گروه کوچکی از دشمنان دارای SLBM و ICBM است. pic.twitter.com/3ta9PmPxZD

– تیم هوگان (@ TimInHonolulu) 2 اکتبر 2020

رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ و بانوی اول ملانیا آزمایش ویروس کرونا مثبت بوده است ، رئیس جمهور اوایل جمعه در توییت خود نوشت. آزمایش مثبت دونالد ترامپ تنها چند ساعت پس از اعلام کاخ سفید مبنی بر مثبت بودن آزمایش ویروس کرونا به دستیار ارشد وی ، هوپ هیکس انجام شد.

“امشب آزمایش من و FLOTUS برای COVID-19 مثبت بود. روند بازیابی بلافاصله. ما از این با هم عبور خواهیم کرد! ” دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در توییت خود نوشت.

این موضوع جذاب است: مردی که آزمایش مثبت را به دلیل مانور دفاعی توسط ارتش ایالات متحده پیش بینی کرد. https://t.co/KRQvk68lT7

— استیگ ابل (StigAbell) 2 اکتبر 2020

E-6B Mercury به عنوان یک مرکز کنترل و کنترل یک مرحله ای هوایی برای کار با موشک های بالستیک مسلح به هسته ای از راه دور زمینی و مستقر در دریا از دولت ایالات متحده عمل می کند که حتی در بدترین حالت نیز به کار خود ادامه می دهد. < / p>

این واقعیت که وضعیت هوابرد فعال آن در سیستم های ترافیکی هوایی عمومی مشهود بود ، به این معنی بود که می توانست تحت یک پروتکل استراتژیک پیام را برای دشمنان احتمالی در زمان بحران بالقوه رهبری در ایالات متحده ارسال کند. دولت.

هواپیماهای هسته ای اکنون در هر دو ساحل پرواز می کنند. تیم هنگامی که این موارد را بررسی کرد با اعلامیه تست مثبت تماس گرفت. چه هشداری برای ارسال.

امسال اما. https://t.co/xRpyvJbr5A

— اسکلت دوازده پا (shannonmstirone) 2 اکتبر 2020

با فرماندهی استراتژیک ایالات متحده (USSTRATCOM) ، E-6B یک هواپیمای دو مأموریت است که هدف آن اجرای پروتکل “اتهام و شارژ شو” (TACAMO) است ، که می تواند از سازمان فرماندهی ملی ایالات متحده فرمان بگیرد NCA) برای هدایت زیردریایی های زیر آب و موشک های بالستیک قاره پیما (ICBM) که قادر به هسته ای هستند.

E-6B همچنین دارای یک سیستم کنترل پرتاب هوابرد (ALCS) است که قادر به پرتاب زمین قاره ای مستقر در ایالات متحده است. موشک های بالستیک. سیستم های ارتباطی این کشور دارای یک سیستم فرکانس بسیار کم (VLF) است که قادر است به منظور اتصال با زیردریایی ها به اعماق آب اقیانوس نفوذ کند.

یک هواپیمای مسافربری 22 نفره بسیار آموزش دیده معروف به “آهنین” و “سایه ها” برای اجرای این مأموریت از پایگاه نیروی هوایی تینکر ، اوکلا فعالیت می کنند.

نسخه قبلی ناوگان E-6B در E / 6B مدرن پس از 11 سپتامبر در سال 2003 تغییر یافت. تولید شده توسط بوئینگ ، یک واحد ناوگان 141.7 میلیون دلار هزینه دارد. دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا ، پیشتر اعلام كرده بود كه وی و بانوی اول پس از مثبت اعلام شدن نتیجه یكی از دستیاران ارشد ، آزمایش ویروس كرونا مثبت شده اند.