چگونه ترامپ Covid-19 را به یک متحد تبدیل کرد و تقریباً ریاست جمهوری

را برنده شد

در مصاحبه های باب وودوارد واشنگتن پست در سه ماهه اول ترامپ از ترامپ در آن سال ، او می دانست که Covid-19 چقدر خطرناک است ، اما ویرانی را که باعث ایجاد ویروس می شود ، کم اهمیت جلوه می دهد تا مردم “وحشت” نکنند.

ترامپ در اظهارات عمومی خود خوش بینی را پیش بینی کرد ، امیدوار بود ، نه چندان مخفیانه ، که ویروس به طور معجزه آسایی از بین می رود. زمانی که متوجه شد معجزه تصمیم گرفته است از قرار ملاقات صرف نظر کند ، تقریباً در اواسط سال ، برای انجام هر کاری درمورد ویروس خیلی دیر بود بدون اینکه اعتراف کند ، حداقل تا حدی ، که لازم است روند خود را تغییر دهد. اینکه اشتباه کرده است.

دونالد ترامپ هرگز باور ندارد که دونالد ترامپ اشتباه می کند.

آنچه ترامپ فهمید این است که مقیاس همه گیری همه تأثیر عمیقی خواهد داشت شانس خود را در انتخابات نوامبر به سختی می خواست پیروز شود.

او تصمیم گرفت Covid-19 را به یک متحد تبدیل کند. از آن شیره سیاسی استخراج کنید که حتی به قیمت صدها هزار نفر از زندگی ، بهترین نتیجه را برای انتخاب مجدد به او بدهد.

طرح واضح بود:

>> ویروس کرونا را در تمام پیام های خود رد یا نادیده بگیرید. این به معنای سرپیچی از بهترین مشاوران پزشکی وی بود ، غالباً خود علم بارها و بارها می گفت که هیچ چیز از آنفولانزای معمولی بدتر نیست.

او تا پایان کارزار همچنان در پیام “بدون ماسک” بود. در یک راهپیمایی در روزهای آخر ، او فریاد زد که یکی از مجریان دوست فاکس نیوز گفت او به سختی او را به دلیل نقاب او شناخته است ، و سپس ناخواسته انگیزه خود را فاش کرد: “شما از نظر سیاسی درست هستید”.

“از نظر سیاسی” کلمه کلیدی است. اگر هواداران ترامپ زودتر توسط کلاه های قرمز MAGA (Make America Great Again) که پوشیده بودند شناسایی شوند ، اکنون می توانستند به راحتی ماسک های گمشده خود را تشخیص دهند. ترامپ پوشیدن نقاب به جای بهداشت عمومی ، مسئله آزادی شخصی را ایجاد کرده بود. برای اثبات چیزی بیش از فیلم های تجمعات وی نیست.

>> مرحله دوم این مضمون را گسترش داد. وی شروع به توصیف قفل کردن ها ، به ویژه در ایالت های تحت کنترل دموکرات مانند میشیگان (در پیشنهاد مجدد انتخاب مجدد) ، به عنوان تلاش برای کودتای سوسیالیستی کرد. این مستلزم حبس اجباری شهروندان در خانه هایشان ، تعطیلی شرکت های خصوصی و هزینه های مشاغل طبقه کارگر به دلیل یک حقه بود. یک “حقه دموکراتیک” که توسط افراد وابسته ترامپ در فاکس نیوز تقویت می شود – کانالی که نیمی از آمریکای ترامپ به استثنای همه موارد دیگر آن را تماشا می کند.

>> < / span> چین ، که ترامپ با آن جنگ تجاری فاجعه آمیزی را آغاز کرده بود ، به طور فزاینده ای مورد مشکوک آمریکایی ها قرار می گرفت – جمهوری خواهان و دموکرات ها به طور یکسان وقتی Covid-19 از اقیانوس ها عبور کردند.

این فرصت های دوقلوی ترامپ را فراهم می کرد سرپیچی از تقصیر برای سو mis استفاده از بیماری همه گیر. سرزنش را به گردن دشمن آخر آمریكا بیندازید ، و با ظرافت بیشتر ، تحقیر و یا ترس از “دیگری” را كه در حفره های قسمت قابل توجهی از قلب و ذهن آمریكا است ، برانگیخت.

این احساسات تقریباً به اندازه Covid-19 مسری است. در زمانهای عادی ، آنها توسط واکسن آنچه که آبراهام لینکلن “فرشتگان بهتر طبیعت ما” خوانده است ، کنترل می شوند.

اما این زمانهای عادی نیست. علاوه بر این ، آمریكا قبلاً اینجا بوده است.

به اردوگاه های داخلی بپردازید كه ژاپنی های آمریكایی (هزاران نفر از آنها برای آمریكا علیه كشور اجداد خود جنگیدند) در طول جنگ جهانی 2 مجبور شدند به آنجا بروند.

به درمان هرکسی که عمامه می پوشد فکر کنید فقط 11 اسفند است. یا اختراع اصطلاح “بازجویی پیشرفته” برای توصیف آنچه بیشتر جهان متمدن آن را شکنجه می نامند.

در این زمانها ، آمریکا یا تشویق می کند یا شانه خالی می کند. تأمل ، که گاهاً پشیمانی می شود ، دهه ها بعد به وجود می آید.

آمریکا در دوره ترامپ به نوع دیگری از زبان پاسخ می دهد. او به طور غریزی زبان صحبت می کند. Covid-19 در ابتدا “آنفولانزای کونگ” و بعدا “ویروس چین” نامیده می شد.

به یک خبرنگار آسیایی ، در مورد همه گیری س questionالی سال کرد ، به او گفتند: “چرا شما از چین نمی خواهید؟” تأکیدات ترامپ است.

>> اکنون مقدمات درخواست های ترامپ برای “آزاد سازی” ایالت های تحت کنترل دموکرات ها و تحت فشار قرار دادن شبه نظامیان مسلح فراهم شد. خیابانی که گویی انقلابی در شرف وقوع است. خطوط سیاسی اکنون ترسیم شده است.

اکنون کشور به افرادی که ماسک می پوشند و افرادی که این کار را نمی کنند تقسیم شده است. افرادی که به افسانه ها اعتقاد داشتند تا پزشکی. افرادی که آزادی می خواستند در مقابل افرادی که خواستار قفل شدن بودند. این تقسیم تقریباً در وسط قرار داشت.

>> در اتاق های عقب کارهایی برای انجام وجود داشت. به اعتبار وی ، ترامپ کاملاً واضح فهمید که نیمی از آمریکا در روز انتخابات بدون ترس از تب ظاهر خواهد شد. با این حال ، مخالفان ، بهداشت شخصی و عمومی را بسیار بالاتر می برند. آنها از طریق پست رأی می دادند.

آنچه او باید انجام می داد ، پاک کردن جاده ها و مسدود کردن پست بود.

وی اطمینان داد که لوئیس دیجو ، اهدا کننده تبلیغات ، به عنوان مدیر پست پست منصوب شد. این مرد یک توپ شکسته را به دفتر خود برد. زیرساخت های مهم برچیده شد ، سرعت پست الکترونیکی در سراسر کشور کاهش یافت.

مخالفان وی می توانستند ، و رای دهند ، ترامپ را رقم بزنند. این کار عروسک او بود که اطمینان حاصل کند که رای آنها شمرده نمی شود: آرا their آنها به موقع نمی رسد.

>> فصل های آخر کتاب بازی باید با صدای بلند خوانده شود. برگه های رای گیری تقلبی بود. ترامپ گفت ، در هر انتخاباتی که پیروز نمی شد ، باید تقلب می شد. این روایت سایه انداخته روندی است که باعث بزرگ آمریكا ، البته به تدریج شد. آنچه ترامپ موفق به انجام آن شد این بود كه حدود نیمی از آمریكا از سیستم دموكراسی پیروی نكرده و اشتراك خود را لغو كند.

>> بهترین ها برای آخرین ها محفوظ بود. اگر هیچ یک از موارد فوق کارساز نبود ، ترامپ فهمید ، دادگاه ها او را از حصار کاخ سفید “غیرقابل مقیاس” که تازه ساخته است بازگردانند. در طول چهار سال گذشته ، ترامپ با انتصاب های خود قوه قضائیه را انباشته کرده است.

مرگ نماد آمریکایی ، روت بدر گینزبرگ ، قاضی دادگاه عالی ، در حالی که فقط حدود دو ماه دیگر فرصت ندارد ، به او اجازه داد تا ایمی کونی بارت را منصوب کند. برای پر کردن جای خالی این دادگاه اکنون 6-3 به نفع جمهوری خواهان است ، این اکثریتی است که به بارت اجازه رای گیری می دهد حتی اگر رئیس مرکز دادگستری جان رابرتز با عدالت طرفداری کند.

به همین دلیل اولین وی حرکت پس از اعلام “پیروزی” در شب انتخابات برای شروع دعوا در مورد رأی در تمام ایالت های مهم بود. اما برندگان این کار را نمی کنند ، بازندگان انجام می دهند. وی پس از آتش زدن آمریکا انتظار دارد دیوان عالی کشور خسارت وی را جبران کند.

در خطاب به ملت در آستانه ضرر مورد انتظار خود ، وی گفت: “قضات باید در مورد سرقت تصمیم بگیرند” در انتخاباتی که وی معتقد است پیروز شده است.

در صورت عدم حمایت او ، ترامپ این شکایت را به آمریکایی که به او رأی داده می برد. اگر خیابان ها به خشونت تبدیل شوند ، پس می دانید که دونالد ترامپ به تازگی کارزار انتخاباتی خود را در سال 2024 آغاز کرده است.

(آویروک سن نویسنده “به دنبال آمریکا” و “آروشی” است) < / p>

همچنین بخوانید | دعاوی می توانند چه تاثیری در نتیجه انتخابات 2020 ایالات متحده داشته باشند؟

همچنین تماشا کنید | آمریکای تقسیم شده برای جهان و هند به چه معناست؟

همچنین تماشا کنید | آیا خطر اعتراض گسترده وجود دارد؟