ایمن هستم ، یک درخشش محافظتی داشته باش من این ویروس وحشتناک و وحشتناک چین را شکست دادم: دونالد ترامپ

یک روز پس از تأیید پزشک دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، وی دیگر خطر انتقال ویروس کرونا نیست ، رئیس جمهور خود را اعلام کرد مصون از ویروس کرونا.

ترامپ روز یکشنبه در مصاحبه ای با فاکس نیوز گفت: “به نظر می رسد که من ایمن هستم زیرا ، نمی دانم ، شاید مدتها و شاید مدت کوتاهی ، ممکن است یک عمر باشد ، هیچ کس واقعاً نمی داند ، اما من مصونیت دارم. “

” من باید به شما بگویم ، من احساس خارق العاده ای واقعاً احساس خوبی دارم و حتی با این واقعیت که ، می دانید ، کلمه مصونیت به معنای چیزی است – داشتن واقعاً یک درخشش محافظانه به معنای یک چیز است ، احساس خوبی دارم. من فکر می کنم داشتن این مسئله بسیار مهم است ، داشتن این یک چیز مهم است که من این ویروس وحشتناک و وحشتناک چین را شکست می دهم. “

” شما یک رئیس جمهور دارید که مصون است … بنابراین اکنون شما یک رئیس جمهور دارید که نیازی نیست مانند حریف خود در زیرزمین پنهان شود. “وی افزود – در لرزشی در بایدن دموکرات و رویکرد بسیار محتاطانه تری که او برای تبلیغ در همه گیر دارد.

ویروس کرونا از ماه فوریه بیش از 210،000 آمریکایی را کشته است.

در مصاحبه تلفنی روز یکشنبه ، ترامپ همچنین اظهار داشت که رقیب کاخ سفید می تواند خودش بیمار باشد. وی گفت: “اگر به جو نگاه كنید ، او دیروز به طرز وحشتناکی سرفه می كرد و ماسك خود را می گرفت ، زیرا كه سرفه می كرد و من نمی دانم این چه چیزی بود و این خیلی تحت فشار قرار نگرفت.” مبارزات انتخاباتی بایدن از زمان مثبت شدن آزمایش ترامپ در 1 اکتبر آزمایش های ویروس کرونا را برای نامزد آنها منتشر می کند – وی را به مدت سه شب در بیمارستان قرار داده و مبارزات انتخاباتی خود را از رده خارج می کند. در مورد وضعیت سلامتی خود ترامپ شفافیت کمتری وجود داشته است ، تیم پزشکی وی بارها از گفتن آخرین آزمایش منفی ویروس خودداری می کنند. این به سوions ظن ها دامن زده است که ممکن است چندین روز قبل از تشخیص وی مورد آزمایش قرار نگرفته باشد.

ترامپ روز شنبه صدها نفر از طرفداران خود را برای یک رویداد بازگشت در کاخ سفید تجمع کرد و برنامه ریزی می کند کمی تجمع این هفته برای نجات مبارزات مبارزاتی او در سه هفته انتخابات 3 نوامبر. رئیس جمهور آمریکا قرار است اولین حضور عمومی خود را در مسیر مبارزات انتخاباتی از زمان تشخیص در تجمع روز دوشنبه در فلوریدا انجام دهد. وی همچنین قصد دارد روز سه شنبه در جانستاون ، پنسیلوانیا و در روز چهارشنبه در دس ​​موین ، آیوا تجمع های شبانه برگزار کند. روز انتخابات 3 نوامبر است ، کمی بیش از سه هفته مانده است.

(با ورودی های آژانس ها)