‘ایمنی’ ترامپ می گوید که می خواهد “بوسه بزرگ چربی” را به همه مخاطبان در راهپیمایی

فلوریدا بدهد

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده روز دوشنبه برای پیگیری در مبارزات انتخاباتی بازگشت اولین بار از زمان اعلام تشخیص Covid-19.

هنگامی که دونالد ترامپ بدون ماسک محافظ به تظاهرات در فضای باز در فلوریدا رسید ، به هزاران هوادار ایستاده شانه به شانه ماسک زد ، بیشتر آنها بدون چهره محافظ بودند پوشش ها ، و به طور مکرر در مورد بهبودی خود از ویروس کرونا صحبت کرد.

“من اکنون آن را مرور کردم. آنها می گویند مصونیت دارم. ترامپ به مردم گفت خیلی احساس قدرت می کنم. “من همه مخاطبان را می بوسم ، بچه ها و زنان زیبا را می بوسم ، یک بوسه چاق بزرگ به شما می دهم”. ترامپ به نقل از رویترز گفت.

تجمع در فلوریدا نشان داد که ترامپ از زمان ابتلا به ویروس کرونا که بیش از 7.8 میلیون نفر را در ایالات متحده آلوده کرده ، بیش از 214000 نفر را کشته و میلیونها نفر را از کار دور کرده است ، رویکرد یا چشم انداز مبارزاتی خود را تغییر شکل نداده است.

ترامپ: خطرناک است ، اما شما باید بیرون بروید

او به طرفداران خود گفت که قفل ایمنی ویروس کرونا آسیب زیادی به اقتصاد وارد کرده و بسیار شدید است.

“خطرناک است ، اما شما باید بیرون بروید” ، ترامپ خطاب به طرفداران خود شعار داد: “ما شما را دوست داریم.”

منتقدان به دلیل عدم تشویق طرفداران در رویدادهای تبلیغاتی ، ترامپ را مقصر دانسته اند و کارمندان کاخ سفید ، از ماسک های محافظتی استفاده می کنند و از دستورالعمل های فاصله اجتماعی پیروی می کنند.

حداقل 11 نفر از نزدیکان ترامپ آزمایش ویروس مثبت دارند.

Tr آزمایش های ump برای Covid-19 منفی است: کاخ سفید

تظاهرات روز دوشنبه ترامپ چند ساعت پس از آن صورت گرفت که کاخ سفید اعلام کرد وی آزمایش آزمایش Covid-19 را در روزهای متوالی انجام داده و به دیگران عفونی نیست. آنها اولین آزمایش های منفی Covid-19 رئیس جمهور بودند که از زمان اعلام ترامپ در 2 اکتبر توسط ویروس توسط کاخ سفید اعلام شد.

در یک یادداشت ، دکتر شان کانلی نگفت که چه زمانی آزمایش ها انجام شده است اما که آنها و سایر داده های بالینی و آزمایشگاهی “نشان دهنده عدم تکثیر ویروس قابل تشخیص است.”

روز یکشنبه ، ادعای ترامپ مبنی بر اینکه اکنون از ویروس مصون است ، بدون هیچ مدرکی ، پرچم خود را به دلیل نقض از توییتر ترسیم کرد. قوانین پلتفرم رسانه های اجتماعی درباره اطلاعات گمراه کننده مربوط به Covid-19.

تحقیقات علمی در مورد مدت زمانی که افرادی که از Covid-19 بهبود یافته اند آنتی بادی دارند و از عفونت دوم محافظت می کنند ، نتیجه ای ندارد.

(با ورودی های رویترز)

همچنین بخوانید | جانسون و جانسون آزمایش واکسن را پس از بیماری غیرقابل توجیه در داوطلب مکث کردند

همچنین بخوانید | دونالد ترامپ ادعا می کند که از ویروس کرونا محافظت کرده است ، توییتر می گوید مردم را نادرست اطلاع نده