با ناامیدی ، معترضین برای Breonna Taylor

به خیابانها می آیند

برخی از آنها مشتهای خود را بلند کرده و” زندگی سیاه مهم است! ” دیگران به نامه ها ، گل ها و علائم جمع شده در یک میدان در مرکز شهر لوئیزویل تمایل داشتند. همه آنها نام او را گفتند: برونا تیلور.

مردم نگران بودند که مأمورانی که زن سیاه پوست را در آپارتمان وی در حمله مواد مخدر در مارس گذشته شلیک کردند ، به اتهام مرگ او متهم نمی شوند که قول داده اند در مبارزه خود ادامه دهند. برای عدالت. س bigال بزرگ در مورد شهری که با مرگ تیلور از هم پاشیده بود و مسئله بزرگ نژادپرستی در آمریکا این بود که چگونه باید به جلو حرکت کرد.

بسیاری از آنها به خیابان ها روی آوردند – همانطور که در چندین شهر آمریکا این کار را کردند – خواستار اصلاحات شدند. برای مبارزه با پلیس نژادپرستانه.

لاول وایت ، معترض معمولی در مرکز شهر گفت: “ما باید این کار را دراز بکشیم تا قانون از ما محافظت نکند ، آنها می توانند با کشتن ما از بین بروند.” لوئیزویل که سیاه است. او پنجشنبه شب به یک راهپیمایی کشیده شد زیرا با تصمیم یک هیئت منصفه عالی که یک روز قبل از آن اتهام افسران را درگیر نکرد ، بسیار خراب شد. “اگر نتوانیم عدالت را برای برونا تیلور بدست آوریم ، آیا می توانیم برای کسی عدالت را بدست آوریم؟”

او از اینکه پلیس در حالی که معترضین با صلح و آرامش هنگام عبور از خیابان ها صلح می کردند ، به زور پلیس با تجهیزات ضد شورش عصبانی بود. از مرکز شهر لوئیزویل گذشته از یک قانون منع رفت و آمد در شب. تظاهرکنندگان همچنین در مکانهایی مانند فیلادلفیا و نیویورک جمع شدند ، یک روز پس از خشونت باعث اعتراض برخی اعتراضات ، از جمله تیراندازی منجر به زخمی شدن دو افسر لوئیزویل شد.

تیلور ، یک زن سیاه پوست که یک کارگر فوریت های پزشکی بود ، مورد اصابت چند گلوله قرار گرفت. مقامات گفتند که بارها توسط افسران سفیدپوست پس از اینکه دوست پسر تیلور به سمت آنها شلیک کرد. وی گفت که نمی داند چه کسی وارد می شود و برای دفاع از خود آتش گشود و یک افسر را زخمی کرد. پلیس با صدور قرار قانونی متصل به مظنونی که در آنجا زندگی نمی کرد وارد شد و هیچ ماده مخدر در آن پیدا نشد.

دادستان کل کشور ایالت دانیل کامرون روز چهارشنبه گفت تحقیقات نشان داد که مأموران برای دفاع از خود عمل کرده اند. یکی از افسران اخراج شده به اتهام شلیک به یک آپارتمان همسایه متهم شد.

FBI هنوز در حال تحقیق در مورد نقض حقوق مدنی تیلور است. اما بار اثبات چنین مواردی بسیار زیاد است ، دادستان ها باید ثابت کنند که افسران می دانستند که آنها غیرقانونی عمل می کنند و تصمیم عمدی برای مرگ کسی گرفتند.

در حالی که پس از تصمیم در پرونده تیلور ناامیدی وجود داشت ، دیگران دلایلی برای امیدواری می دیدند.

رجینیک جونز گفت که وی برای افزایش مسئولیت پلیس و ممنوعیت مجازات “بدون ضربه” در سراسر کشور – از نوع صادر شده در پرونده تیلور ، هرچند که وکیل دولت است ، اصرار خواهد داشت. ژنرال گفت که تحقیقات نشان داد پلیس قبل از حمله به آپارتمان خود را اعلام کرده است.

جونز هنگام بازگشت روز پنجشنبه به پارکی در مرکز شهر لوئیزویل که در آن بود ، گفت: “من معتقدم که ما از این مرحله عبور خواهیم کرد.” مرکز اعتراضات “ما هنوز هم می توانیم به عدالت برسیم.”

خانواده تیلور قصد داشتند جمعه در پارکی صحبت کنند که به میدان بی عدالتی معروف شده است.

این پرونده اختلاف در ایالات متحده در مورد آوردن را آشکار کرد. عدالت برای سیاه پوستان آمریکایی که توسط مقامات کشته شده اند و قوانینی که اجازه اتهام افسران را فراهم می کند ، که به طور منظم طرفدار پلیس هستند.

از زمان قتل تیلور ، لوئیزویل اقداماتی را برای رفع نگرانی معترضان انجام داد علاوه بر افسری که سرانجام اخراج شد ، سه نفر دیگر نیز روی میز کار قرار گرفتند. مقامات حکم ضرب و شتم را منع کرده و یک زن سیاه پوست را به عنوان رئیس پلیس دائمی استخدام کرده اند – اولین مورد برای شهر.

لوئیزویل همچنین با حل یک پرونده قضایی شامل 12 میلیون دلار برای خانواده تیلور ، با اصلاحات بیشتر پلیس موافقت کرد. . اما بسیاری ابراز سرخوردگی کرده اند که کارهای بیشتری انجام نشده است.

و بنابراین آنها به خیابان ها آمدند.

پلیس لوئیزویل در جاده های ممانعت شده از تجهیزات ضد شورش و اتومبیل هایی که هنگام عبور مردم از کنار منع رفت و آمد شبانه مأموران جلوی درهای خروجی كلیسایی را گرفتند كه معترضین برای جلوگیری از دستگیری به دلیل نقض مقررات منع رفت و آمد در آنجا جمع شده بودند. چندین نفر بازداشت شدند ، از جمله نماینده ایالت آتیکا اسکات ، دموکرات لوئیزویل. سرانجام پلیس عقب کشید و معترضین آنجا را ترک کردند.

پیش از این ، بین برخی از معترضین و گروهی متشکل از 12 تا 15 نفر سفیدپوش مسلح که لباس فرم نظامی داشتند ، گرم شد ، اما به حالت فیزیکی در نیامد.

قانون منع رفت و آمد تا آخر هفته ادامه خواهد داشت و فرماندار اندی بشیر گارد ملی را برای “مأموریت های محدود” فراخواند.

تظاهرات مسالمت آمیز یک شب قبل جای خود را به برخی تخریب ها و خشونت ها داد. دو افسر مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و انتظار می رفت که بهبود پیدا کنند.

لارینزو D. جانسون ، 26 ساله ، متهم شد و وی قرار است روز جمعه در دادگاه باشد. در پرونده های دادگاه وکیلی برای وی درج نشده است.

در میدان لوئیزویل که معترضان اغلب در آن تجمع می کنند ، رز هندرسون به دنبال گل ها ، علائم و نامه های قرار داده شده در یک یادبود برای تیلور بوده است و امیدوار است که مسئولان این کار را نکنند. سعی کنید آنها را حذف کنید.

هندرسون گفت: “ما قصد داریم اینجا بیرون بمانیم و این مکان را نگه داریم.

همچنین بخوانید | مسئولان با افزایش خشم از پرونده برونا تیلور خواستار آرامش هستند