در آخرین بحث پیش از انتخابات ، ترامپ ، بایدن در Covid-19

دنبال یکدیگر می روند

فقط 12 روز تا انتخابات ریاست جمهوری ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده و جو بایدن ، رقیب دموکرات ها ، پنجشنبه شب در آخرین مناظره خود به میدان رفتند.

ترامپ ، بحث بایدن در مورد مدیریت ویروس کرونا

بحث نشویل به آنها یک مرحله ملی نهایی را ارائه داد تا دیدگاه های کاملا متفاوت برای کشوری که درگیر یک شیوع همه گیر است و بیش از 225000 آمریکایی را به کام مرگ کشانده و میلیون ها شغل برای آن خرج کرده است.

شب با درگیری بر سر نحوه برخورد همه گیر توسط رئیس جمهور آغاز شد ، که طبق نظرسنجی تعیین کننده این کمپین است موضوع برای رأی دهندگان ، با بایدن اعلام کرد ، “کسی که مسئول این تعداد مرگ و میر باشد نباید رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا بماند.”

جو بایدن ، معاون رئیس جمهور سابق ریاست جمهوری دموکرات ، در جریان مناظره دوم و آخر ریاست جمهوری روز پنجشنبه در دانشگاه بلمونت در نشویل ، یک ماسک نگه داشته است. (عکس: AP)

بایدن با پوشیدن ماسک روی صحنه رفت و هنگامی که به مناظره نزدیک می شد به مناظره برمی داشت.

دونالد ترامپ ، که اخیراً بهبود یافته است از طرف ویروس کرونا ، هیچ نقابی وجود نداشت ، همانطور که توسط AP گزارش شده است.

علیرغم هیاهوی تاریخی ، این رقابت با داشتن مزایای بایدن در بسیاری از ایالت های میدان جنگ بدون تغییر باقی مانده است در حالی که ترامپ با کمبود پول نقد مبارزات انتخاباتی روبرو است و مهمتر از همه ، زمان.

(با ورودی های AP)

همچنین بخوانید | هندی آمریکایی ها هنوز حزب دموکرات را دوست دارند و کاملاً از جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا عقب هستند: نظرسنجی جدید

همچنین بخوانید | رئیس جمهور ترامپ ، جو بایدن ، دموکرات ، سخنرانی در راهپیمایی های “تلنگر ایالت ها” قبل از انتخابات ایالات متحده