هند دارای دموکراسی پر جنب و جوش ، ثبات سیاسی ، استعداد ماهرانه است: زمین نخست وزیر مودی برای سرمایه گذاران کانادایی

هند در حال بازی نقش داروخانه جهان است. وی سخنرانی اصلی را از طریق کنفرانس ویدئویی در کنفرانس Invest India در کانادا داشت.

کنفرانس Invest India در کانادا با هدف تقویت روابط تجاری بین دو کشور ، سالانه برگزار می شود. این بار ، با توجه به شیوع بیماری Covid-19 ، این رویداد تقریباً سازماندهی شد.

نخست وزیر مودی در سخنرانی اصلی خود ، تصمیم هند برای تأمین دارو به حدود 150 کشور در میان همه گیر شدن بیماری را برجسته کرد. وی در ادامه افزود هند بر مشکلات مربوط به تولید ، زنجیره های تأمین و در دسترس بودن PPE و غیره غلبه کرد.

وی همچنین اظهار داشت که هند با ایجاد ساختار مالیاتی دوستانه برای صندوق های بازنشستگی ، هنجارهای FDI و بازار اوراق قرضه خود را آزاد کرده است. و نرندرا مودی نخست وزیر در سخنرانی خود گفت: “امروز هند با تغییر سریع و جرم زدایی از چندین جرم ذکر شده در قانون شرکت ها” امروز هند در حال تغییر سریع در ذهنیت ها و بازارها است. وی همچنین اظهار داشت که هند به طور پیشگیرانه دارایی هایی مانند راه آهن ، اعتبارات سرمایه گذاری واقعی ، فرودگاه ها و خطوط انتقال نیرو را در اختیار دیگران قرار می دهد.

آیا کشور دارای یک دموکراسی پر جنب و جوش است؟

آیا کشور از ثبات سیاسی برخوردار است؟

آیا کشور سیاست های دوستانه سرمایه گذاری و تجارت دارد؟

آیا کشور دارای یک استخر استعدادی ماهر؟؟

پاسخ بی چون و چرا به همه این س questionsالات یکی است: هند. – PMO هند (PMOIndia) 8 اکتبر 2020

در حالی که از کارآفرینان دعوت به سرمایه گذاری در کشاورزی هند می کنید وی گفت که اصلاحاتی که در زمینه آموزش ، کار و کشاورزی انجام شده است “تقریباً بر همه هندی ها تأثیر می گذارد”. نخست وزیر همچنین به چگونگی حمایت از مشاغل کوچک و متوسط ​​در هند توسط بسته های امدادی و محرک اشاره کرد. وی همچنین افزود: هند از این فرصت برای ایجاد اصلاحات ساختاری استفاده کرده است.

“اصلاحات در قوانین کار تعداد کدهای کار را بسیار کاهش می دهد. آنها هم کارمند و هم کارفرما هستند و سهولت بیشتری را افزایش می دهند. اصلاحات در زمینه کشاورزی گسترده است. آنها نه تنها گزینه بیشتری به کشاورزان می دهند بلکه صادرات را تقویت می کنند. اصلاحات در زمینه آموزش استعداد جوانان ما را بیشتر مهار می کند. این اصلاحات همچنین نخست وزیر مودی روز پنجشنبه گفت زمینه بیشتری برای ورود بیشتر دانشگاه های خارجی به هند فراهم می شود.

نخست وزیر با اشاره به روابط دو جانبه هند و کانادا گفت که هر دو کشور از ارزش های دموکراتیک و منافع مشترک برخوردار هستند. نخست وزیر نارندرا مودی گفت: “صندوق های بازنشستگی کانادایی اولین کسانی بودند که در هند سرمایه گذاری کردند” ، افزود: کانادا بزرگترین و باتجربه ترین سرمایه گذاران زیرساخت است که قبلاً فرصت های خوبی را در هند کشف کرده اند.