هند در کنار فرانسه در مبارزه با تروریسم ایستاده است ، نخست وزیر نارندرا مودی حمله تروریستی در نیس

را محکوم می کند Modi_Macron__Reuters__0-647×363.jpeg؟ AnP7aHk3UgNQe_h_rEaOyzxwi1X_ekrq “class =” ff-og-image-inserted “>

نخست وزیر نارندرا مودی روز پنجشنبه در توییتر به محکومیت حملات تروریستی اخیر در فرانسه پرداخت. این توییت در پاسخ به حمله چاقویی بود که از شهر نیس فرانسه گزارش شد ، جایی که زنی در آنجا سر بریده شد و دو نفر دیگر در همان روز کشته شدند.

نخست وزیر نارندرا مودی در توییتی از دسته شخصی توییتر خود گفت ، “من حملات تروریستی اخیر در فرانسه ، از جمله حمله شنیع امروز در نیس در داخل یک کلیسا را ​​به شدت محکوم می کنم.”

نخست وزیر مودی با تکرار تعهد هند در مبارزه با تروریسم ، افزود: “عمیق ترین ما و به خانواده های قربانیان و مردم فرانسه تسلیت می گویم. هند در مبارزه با تروریسم در کنار فرانسه ایستاده است. “

من حملات تروریستی اخیر در فرانسه ، از جمله حمله شنیع امروز در نیس در داخل یک کلیسا را ​​به شدت محکوم می کنم. عمیق و صمیمانه به خانواده های قربانیان و مردم فرانسه تسلیت می گوییم. هند در مبارزه با تروریسم در کنار فرانسه ایستاده است. – نارندرا مودی (narendramodi) 29 اکتبر ، 2020

اوایل این هفته ، وزارت امور خارجه (MEA) بیانیه ای در حمایت از امانوئل ماکرون ، رئیس جمهور فرانسه صادر کرد. بیش از اظهارات وی در مورد اسلام و رادیکالیسم. در بیانیه MEA آمده است: “ما به شدت از حملات شخصی به زبان غیرقابل قبول به رئیس جمهور امانوئل مكرون كه نقض اساسی ترین استانداردهای گفتمان بین المللی است ، تأسف می كنیم.” در یک توییت ، “از شما تشکر می کنمMEAIndia. فرانسه و هند همیشه می توانند در مبارزه با تروریسم روی یکدیگر حساب کنند.”

به رهبری رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه ، تعدادی از کشورهای اسلامی که در آن حضور داشتند مخالفت با اظهارات رئیس جمهور فرانسه ماکرون.

امانوئل مکرون با صدور بیانیه ای از کارتون های حضرت محمد (ص) دفاع کرد که منجر به گردن زدن معلم فرانسوی ساموئل پاتی در 16 اکتبر شد. رئیس جمهور فرانسه همچنین گفته بود که اسلام یک دین در “بحران”.