کش پاتل-آمریکایی هندی به عنوان رئیس ستاد به عنوان سرپرست وزارت دفاع ایالات متحده

منصوب شد

آمریکایی-هندی کش پاتل به عنوان رئیس ستاد سرپرست وزیر دفاع ایالات متحده کریس میلر ، پنتاگون منصوب شده است. اعلام کرده است.

“پنتاگون” روز سه شنبه اعلام کرد ، گزارش خبرگزاری PTI ، “توسط پاتاگون ، که در حال حاضر در کارمندان شورای امنیت ملی است ، توسط سرپرست وزیر میلر به عنوان رئیس ستاد خود منصوب شده است.

انتصاب جدید یک روز پس از آن صورت گرفت که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی ایالات متحده ، وزیر دفاع مارک اسپر را برکنار و مدیر مرکز ملی مبارزه با تروریسم ، کریس میلر را به عنوان سرپرست وزارت دفاع منصوب کرد.

میلر مسئولیت را به عهده گرفت پنتاگون گفت که وظایف و مسئولیت های نقش جدید در روز دوشنبه است.

Kashyap Pramod Patel یا معروف به Kash P آتل پیش از این به عنوان مشاور ارشد مبارزه با تروریسم در کمیته انتخاب دائمی مجلس فعالیت کرده بود.

پاتل ، 39 ساله ، در ژوئن به عنوان مدیر ارشد اداره مبارزه با تروریسم شورای امنیت ملی (NSC) در کاخ سفید منصوب شد 2019.

پاتل جایگزین جن استوارت می شود که اوایل روز استعفا داد.

سرپرست وزارت دفاع در امور سیاست دکتر جیمز اندرسون ، معاون وزیر دفاع در امور اطلاعات و امنیت جوزف کرنان نامه های استعفا را ارسال کرده اند.

Brn به والدین آفریقای شرقی – مادر از تانزانیا و پدر از اوگاندا ، پاتل متولد نیویورک ریشه در گجرات دارد. آنها در سال 1970 از کانادا به آمریکا آمدند. خانواده در اواخر دهه 70 به کوئینز در نیویورک رفتند که اغلب هند کوچک نامیده می شود.

پس از تحصیل در نیویورک و کالج در ریچموند ، ویرجینیا و دانشکده حقوق در نیویورک ، پاتل به فلوریدا رفت و در آنجا چهار سال مدافع عمومی ایالتی بود و سپس چهار سال دیگر مدافع عمومی فدرال بود.

از فلوریدا ، او به عنوان واشنگتن دی سی نقل مکان کرد دادستان تروریسم در وزارت دادگستری. در اینجا وی حدود سه سال و نیم دادستان بین المللی تروریسم بود. در این دوره ، وی در پرونده هایی در سراسر جهان ، در آمریکا در آفریقای شرقی و همچنین در اوگاندا و کنیا کار می کرد. فرماندهی عملیات در وزارت دفاع.

در پنتاگون ، وی به عنوان وکیل وزارت دادگستری با افراد نیروهای ویژه نشست و عملیات های بین المللی برای هدف قرار دادن همکاری در سراسر جهان انجام داد.

بعد از یک در این موقعیت حساس ، داوین نونس ، نماینده مجلس ، رئیس منتخب دائمی مجلس در کمیته اطلاعات ، وی را به عنوان مشاور ارشد در زمینه مبارزه با تروریسم منصوب کرد.

(با ورودی های PTI)