آمریکایی های هندی هنوز حزب دموکرات را دوست دارند و کاملاً از جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده عقب هستند: نظرسنجی جدید

برخلاف ادعاهای جمهوری خواهان ، رابطه عاشقانه حزب دموکراتیک آمریکایی های هند و هند ادامه دارد نه ، آنها کشتی را رها نمی کنند و دسته جمعی به دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده حرکت می کنند.

حدود 72 درصد از رای دهندگان ثبت نام شده از جو بایدن ، نامزد دموکرات عقب هستند ، در حالی که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا 22 درصد ، یک نظرسنجی جدید پیدا کرده است.

انتخاب جو بایدن برای سناتور کمالا هریس ، زنی هندی و آفریقایی تبار ، به عنوان نامزد معاون ریاست جمهوری وی تا حدودی رای گیری را بسیج می کند و “شور و شوق بیشتری” برای انتخابات دموکرات ایجاد می کند.

پشتیبانی از دموکراتها که ناشی از موضوعات بهداشت و درمان و اقتصاد است

حمایت شدید آمریکایی های هندوستان از دموکرات ها ناشی از مسائل مربوط به نان و کره بهداشت و درمان و اقتصاد است و نه به دلیل روابط شخصی ترامپ با نخست وزیر نارندرا مودی.

با این حال ، تقریباً برابر هند آمریکایی ها (33 درصد) یا ترامپ (37 درصد) رفتارهای ترامپ در روابط ایالات متحده و هند را تأیید می کنند در حالی که 29 درصد هیچ نظری نداشتند گسترش تقریباً یک سوم ، سوم و سوم است که قابل توجه است. عامل Trump-Modi نباید کنار گذاشته شود.

سوال نظرسنجی در مورد اینکه کدام یک از طرفها روابط دوجانبه را بهتر مدیریت می کند بسیار گسترده بود تا بتواند پاسخی واقعی به دست آورد. در نمونه ای که قبلاً به سمت دموکرات ها متمایل شده بود ، این بررسی نشان داد که 39 درصد از آمریکایی های هندی آمریکایی اظهار داشتند که دموکرات ها در مدیریت روابط هند و آمریکا بهتر عمل می کنند در حالی که تنها 18 درصد گفتند جمهوری خواهان بهتر هستند. قابل توجه است که 26 درصد اظهار داشتند هیچ تفاوتی وجود ندارد در حالیکه 16 درصد اظهار داشتند که آنها نمی دانند.

آنچه که می گوید این س isال نیاز به جزئیات بیشتر و قلاب دارد تا پاسخ دهندگان واقعاً درگیر این موضوع شوند. روابط دو جانبه اگر این س hadال کلمه “کشمیر” را داشته باشد ، ممکن است پاسخها متفاوت باشد.

نظرسنجی از 936 شهروند آمریکایی هندی توسط دانشکده مطالعات بین المللی پیشرفته جان هاپکینز ، اوقاف کارنگی و دانشگاه پنسیلوانیا انجام شد آخرین بار ماه این روایت اخیر را مبنی بر اینکه دوستی شدید ترامپ و مودی و انتقاد از سیاست های مودی توسط برخی دموکرات ها ، از جمله توسط هریس ، شمار زیادی از مردم هندوستان را به سمت حزب جمهوری خواه سوق می دهد ، مقابله می کند. نظرسنجی ها نشان می دهد که تقریباً 50 درصد آرا American آمریکایی های هند در انتخابات سال 2020 به ترامپ منتقل می شود ، دلیل اصلی آن نیز موضع گیری وی در حمایت از هند است.

Devesh Kapur ، مدیر برنامه های آسیا در جان هاپکینز ، گفت : “بنابراین بسیاری از آنچه در مورد انتقال رای به جمهوری خواهان نوشته شده است ، توسط این نظرسنجی تأیید نشده است. توجه بیش از حد رسانه ها به کسانی است که بیشترین سر و صدا را دارند. “

مهمتر از همه ، کاپور به India Today گفت که یافته های نظرسنجی” سیگنال محتاطانه ای برای سیاستگذاران هندی است که فکر می کنم بیش از حد تخم مرغ می گذارند سبد ترامپ خبر نه چندان خوب برای آنها این است که به نظر می رسد اکنون دموکرات ها بیشتر به قدرت می رسند و دولت هند نگرانی های آنها را کمی نادیده گرفته است. “

اما کاپور گفت که آستر نقره ای “از آنجا که بسیاری از آمریکایی های هندی آمریکایی رأی دهندگان دموکرات هستند ، آنها می توانند در تقلیل رهبری دموکرات ها کمک کنند.”

عامل مودی بر اساس این نظرسنجی ، “عامل مودی” در محاسبات رای دهندگان حتی رای دهندگان بایدن نیز دیدگاه مثبتی نسبت به نخست وزیر هند دارند ، وی را 52 ساله قرار می دهند در حالی که رای دهندگان ترامپ او را در 76 درجه بالا در مقیاس دوست داشتنی 0 تا 100 قرار می دهند. . مودی بین بایدن و ترامپ در مقیاس دوست داشتنی قرار می گیرد.

اما وقتی صحبت از بسته های برنجی و دلایل گرایش آمریکایی های هندی آمریکایی به سمت حزب دموکرات می شود ، تعداد زیادی حزب جمهوری خواه را “ناخواسته” می دانند سیاست های مربوط به مهاجرت و درمان اقلیت ها. آنها همچنین تأثیر اوانجلیست ها را در حزب جمهوری خواه نگران کننده می دانند ، اما این چیزی است که آمریکایی های هندی مسیحی آن را جذاب می دانند.

این نظرسنجی شاید برای اولین بار ثابت کند که این هندوهای راستگرا نیستند که با جدیت ترین ترامپ هستند مداحان اما مسیحیان آمریکایی هندی. در میان طرفداران ترامپ آمریکایی هند ، 45 درصد مسیحی ، 22 درصد هندو و 10 درصد مسلمان هستند. این یک داده مهم برای تحلیلگران است.

به طور کلی هندی آمریکایی ها چپ گراتر هستند و 23 درصد خود را لیبرال ، 11 درصد بسیار لیبرال و 13 درصد کمی لیبرال معرفی می کنند و مجموع آنها را 47 می دانند. درصد سه سایه محافظه کاران تنها 23 درصد بود در حالی که 29 درصد معتدل شناخته شدند.

“بر خلاف آنچه بسیاری از مفسران و طبقه سیاسی هند معتقدند ، آمریکایی های هندی نسبت به بیشتر سیاسی و اجتماعی نسبتاً آزادتر هستند کاپور تأکید کرد.

مهمترین نگرانی های آمریکایی های هند چیست؟

در لیست سیاست های در نظر گرفته شده مهم ، آمریکایی های هندی اقتصاد را در بالاترین سطح (21 درصد) ارزیابی می کنند ، و به دنبال آن مراقبت های بهداشتی (20 درصد) ، نژادپرستی (12 درصد) ، مالیات (9 درصد) و مهاجرت (7 درصد). جالب است که روابط هند و ایالات متحده در جایگاه دوم قرار گرفت در حالیکه جنسیت گرایی در آخرین مرحله قرار داشت.

اهمیت کم روابط هند و آمریکا باید به کسانی که فکر می کنند دیاسپورا وسیله ای آسان برای دستیابی به اهداف سیاست است ، مکث کند. دولت مودی باید یادداشت خاصی را یادداشت کند. اختلافات در هند که اکنون محسوس تر از گذشته است ، در جامعه آمریکایی هند رو به گسترش است. این نمی تواند به نفع دولت هند باشد.

یافته های جدید در برابر خواستگاری مشتاقانه رای گیری هندی آمریکایی توسط هر دو طرف است. توجه بیشتر به دلیل افزایش تعداد و نفوذ آنها در روند سیاسی است. بین سالهای 2000 و 2018 ، جمعیت آمریكای هند تقریباً 150 درصد رشد كرد ، و این دومین گروه مهاجران بزرگ در ایالات متحده است.

امروزه تعداد آمریکایی های هند حدود 4.1 میلیون نفر است اما فقط در حدود 2.62 میلیون شهروند هستند. و جمعیت واجد شرایط رأی دادن 1.9 میلیون نفر یا زیر 1٪ از کل رای دهندگان ایالات متحده است.

(سیما سیروهی ناظر دیرینه روابط هند و آمریکا است)

همچنین بخوانید | بحث ریاست جمهوری آمریکا که قرار است 15 اکتبر لغو شود ، پس از آنکه ترامپ از قالب مجازی خارج شد

همچنین بخوانید | شب کمالا بود؟ کلیدهای اصلی بحث VP