سلین گوندر هندی اصل بخشی از ویروس کرونا ویروس جو بایدن

استادیار دانشکده پزشکی گراسمن دانشگاه نیویورک ، سلین گوندر ، که ریشه در هند دارد ، به عنوان عضو ویرایش کرونا ویروس رئیس جمهور منتخب ایالات متحده جو بایدن.

پدرش راج گوندر از تامیل نادو استقبال کرد.

به گفته وی در LinkedIn ، سلین گوندر یک متخصص بیماریهای عفونی / اچ آی وی و متخصص داخلی ، اپیدمیولوژیست ، روزنامه نگار و فیلمساز. در اوایل سال 2015 ، دکتر گاندر دو ماه داوطلبانه به عنوان یک مددکار ابولا در گینه به سر برد.

گوندر لیسانس خود را در رشته زیست شناسی مولکولی از دانشگاه پرینستون ، کارشناسی ارشد علوم اپیدمیولوژی خود از دانشکده جانز هاپکینز بلومبرگ دریافت کرد. بهداشت عمومی و دکتر وی از دانشگاه واشنگتن. دکتر گوندر کارآموز و مقیم پزشکی داخلی در بیمارستان عمومی ماساچوست هاروارد و فوق دکترای بیماری های عفونی در دانشگاه جان هاپکینز بود. او در سال 2016 به عنوان عضو انجمن بیماری های عفونی آمریکا انتخاب شد.

سلین در یک توئیتر با تشکر و تشکر از آرزوهایی که از تامیل نادو برای او ارسال شده است ، توضیح داد که چرا او همچنان نام کاست خود را حفظ می کند به عنوان نام خانوادگی او. “پدر من در اوایل دهه 1970 قبل از تولد من نام خود را به Gounder تغییر داد. نام من نام من است. این بخشی از تاریخ و هویت من است ، حتی اگر برخی از این تاریخ دردناک باشد. وی نوشت: “من اکنون آن را تغییر نمی دهم.”

وی در توئیت خود نوشت: من بسیار خوشحالم کهcelinegounder &vivek_murthy در گروه ویژه ملی همه گیر ایالات متحده برای مبارزه با # COVID19 منصوب شده اند. هر دو باعث افتخار هند شده اند و من بسیار خوشحالم که می دانم دکتر سلین گوندر میراث تامیل دارد. بهترین آرزوهایم برای هر دوی آنهاست. “

من بسیار خوشحالم کهcelinegounder &vivek_murthy در ملی منصوب شده اند گروه ویژه همه گیر ایالات متحده برای مبارزه با # COVID19. هر دوی آنها باعث افتخار هند شده اند و من بسیار خوشحالم که یاد گرفتم دکتر سلین گاندر میراث تامیل دارد. بهترین آرزوهایم برای هر دو نفر است. pic.twitter.com/b6EkrmOKB8 < / p> – Edappadi K Palaniswami (CMOTamilNadu) 10 نوامبر سال 2020

رهبر DMK MK استالینگ در توئیتی نوشت: خوشحالم که در مورد انتصابcelinegounder به عنوان گروه وظیفه ملی سراسری جو بایدن برای مبارزه با COVID-19 شنیدم. مبارک برای شنیدن خبر انتصاب زنی با اصالت تامیل در این گروه ویژه مهم. تبریک و آرزوی بهترینها.

خوشحالم که در مورد انتصابcelinegounder به عنوان کارگروه ملی همه گیر جو بایدن رئیس جمهور منتخب برای مبارزه با COVID-19. خوشحال می شوم که در مورد انتصاب زنی با اصالت تامیل در این کارگروه مهم مطلع شوید. < p> تبریک و بهترین آرزوها. pic.twitter.com/qmMH7gjZQ9

– M.K.Stalin (mkstalin) 10 نوامبر 2020

همچنین بخوانید | معنای پیروزی جو بایدن برای روابط هند و چین

همچنین بخوانید | وقتی جو بایدن از اقوام دور ساکن بمبئی صحبت کرد