خانواده ای هندی الاصل ، از جمله یک پسر 3 ساله ، در خانه انگلستان مرده یافتند ، پلیس مظنون به خودکشی

یک خانواده هندی تبار ، از جمله یک پسر سه ساله ، پیدا شد روز سه شنبه در محل اقامت خود در منطقه برنتفورد در غرب لندن مرده است. پلیس محلی مظنون به قتل-خودکشی است.

متوفی به عنوان همسر Kuha Raj Sithamparanathan (42) ، همسر Kaameshwari Sivaraj (36) و فرزندشان Kailash Kuha Raj (3) شناخته شده است. < به گفته اهالی محل ، مادر و پسر آخرین بار در 21 سپتامبر دیده شده اند.

با توجه به نگرانی مطرح شده توسط یکی از اقوام ، پلیس محلی چندین بار سعی کرد با آنها تماس بگیرد. پس از آنکه نتوانستند پاسخی دریافت کنند ، پلیس مجبور شد حدود ساعت نیمه شب دوشنبه وارد خانه آنها شود تا اجساد پورنا و پسرش کایلاش را پیدا کند.

طبق گفته پلیس ، آنها همسر پورنا ، کوها راج سایتامپاراناتان را نیز پیدا کردند. با ضربه شدید چاقو. پلیس گفت که او پس از مدت کوتاهی جان به جان آفرین تسلیم کرد.

پلیس مظنون است که “کوها راج Sithamparanathan هنگام وارد شدن به خانه خود را زخمی کرده است”. موضوع به عنوان یک قتل-خودکشی در نظر گرفته می شود.

“این تحقیق در مورد قتل است و تیم من با تلاش و کوشش تلاش می کند تا ترتیب وقایعی را که منجر به قتل آنها و مرگ کوها راج سایتامپاراناتان شده است ، تعیین کند. ما سوالات اولیه نشان داد که پورنا و کایلاش برای مدتی ، شاید از حدود 21 سپتامبر ، دیده و شنیده نشده اند. “بازرسان ارشد بازرسی سیمون هاردینگ از پلیس متروپولیتن و فرماندهی جرم متخصص گفت:

پلیس گفت ، “در این زمان ، کارآگاهان در ارتباط با این حادثه به دنبال شخص دیگری نیستند.”

اجساد برای مرگ پس از مرگ ارسال شده و پرونده در دست بررسی است.