میلیونر هندی الاصل شری تانادر به عنوان نماینده مجلس قانونگذاری ایالت میشیگان در ایالات متحده

انتخاب شد

یک میلیونر دموکرات هندی تبار با 93 درصد رأی به مجلس نمایندگان در میشیگان انتخاب شده است. گزارش.

یک دانشمند و تاجر ، شری تانادار (65) ، رکوردشکنی 438،620 دلار را که در درجه اول از دارایی خود بود ، در انتخابات مجلس ایالتی در برابر شش مخالف دیگر جمع کرد. خبرگزاری PTI گزارش داد.

شري تاندار كيست؟

تاندر در اصل از بلگاوم كارناتاكا ، در 18 سالگي ليسانس شيمي و از دانشگاه بمبئي مدرک كارشناسي ارشد گرفت. بعداً ، در سال 1979 به ایالات متحده مهاجرت کرد تا تحصیلات عالیه خود را از دانشگاه آکرون و بعداً دانشگاه میشیگان دنبال کند.

شغل به عنوان یک سیاستمدار

Thanedar ، امیدوار سابق فرمانداری ، پس از اینکه در انتخابات مقدماتی 2018 از Ann Arbor به دیترویت نقل مکان کرد ، آشنایی با نام عالی خود را نقض کرد. در مبارزات انتخاباتی وی دو سال پیش مقدار زیادی تبلیغات تلویزیونی “Shri for We” به نمایش درآمد.

طبق PTI ، Thanedar با کسب 93 درصد آرا از منطقه 3 میشیگان پیروز شد.

Thanedar تقریباً 10 میلیون دلار از ثروت خود خرج كرده بود تا پس از فرماندار گرتچن ویتمر و عبدالل سید در مقام مقدماتی فرمانداری 2018 سوم شود ، اما بیشترین رای را در دیترویت به دست آورد.

تانادر به رسانه ها گفت در یک مصاحبه اخیر که او پاییز گذشته قبل از همه گیری همه جانبه مبارزات انتخاباتی خود را شروع کرد و مدت زمان خود را صرف شیوع ماسک ها ، ضد عفونی کننده دست و درهای کشیدن کرده است.

آنچه Thanedar می گوید؟ < / h3>

Thanedar گفت که او می خواهد یک لیست طولانی از چالش های آزار دهنده در منطقه خود ، از جمله حمله به بیماری های خنثی ، قطع آب ، سلب مالکیت ، جرم و بیکاری و مقابله با آنها را برطرف کند. شرایط واقعا بد است و در طول سال ها هیچ چیز تغییر نکرده است. مردم از حق رای محروم هستند. من خوابیده ام و روی زمین غذا خورده ام ، بدون آب جاری. ” وی گفت: PTI.

“من درد فقر را درک می کنم”.

(با ورودی های PTI)

همچنین بخوانید | علی رغم تهدید ترامپ ، دادگاه عالی ایالات متحده ممکن است در انتخابات ریاست جمهوری حرف آخر را نزند

همچنین بخوانید | ترامپ در برابر انتخابات بایدن: آنچه آمریکا باید از هند بیاموزد