“قاتل توییتر” ژاپن قتل 9 نفر را پذیرفت ، وکلای وی گفتند که با “رضایت” کشته شده است

یک مرد ژاپنی که پس از فریب آنها در شبکه های اجتماعی به عنوان” قاتل توییتر “لقب گرفت برای قتل مردم اعتراف کرد تا چهارشنبه در دادگاه نه نفر را به قتل رساند.

تاكاهیرو شیرایشی ، 27 ساله ، اعتراف كرد كه هر 9 قربانی خود را كشته و تكه تكه كرده است. با این حال ، وکیل شیرایشی استدلال کرد که باید اتهامات کاهش یابد زیرا “قاتل توییتر” قربانیان خود را – که افکار خودکشی ابراز کرده بودند – با “رضایت” به قتل رسانده است ، خبرگزاری فرانسه گزارش داد. وکیل مدعی شد که قربانیان “رضایت” خود را برای کشته شدن داده اند.

اگر شیرایشی به قتل محکوم شود ، مجازات اعدام در پیش رو دارد. مجازات اعدام در ژاپن با به دار آویختن متهم اجرا می شود.

قاتل زنجیره ای نیز متهم به تجاوز به عنف می شود. به گزارش خبرگزاری فرانسه ، پخش کننده عمومی NHK گزارش داد ، در جعبه های خنک کننده و جعبه ابزار ، 9 مورد قتل را رد نکرد ، و گفت “آنها همه درست هستند”.

وکیل شیرایشی ، می خواهد اتهامات علیه او کاهش یابد به “قتل با رضایت” که مجازات زندان او بین شش ماه تا هفت سال است.

شیرایشی ، که خود را “طرفدار حلق آویز” در توییتر می نامید ، گزارش شده است که از طریق اینترنت با استفاده از وب سایت های پیمان خودکشی با مردم تماس گرفته است . بیو توئیتر وی سپس گفت: “من می خواهم به افرادی که واقعاً درد دارند کمک کنم. لطفاً هر وقت خواستید مرا رد کنید.”

در مصاحبه ای با روزنامه Mainichi Shimbun ، شیرایشی گفت که او با وکلای خود مخالف است و به دادستان ها می گوید که او “بدون رضایت کشته است”.

“پشت کبودی وجود دارد سر قربانیان. این بدان معناست که رضایت وجود ندارد و من این کار را کردم تا آنها مقاومت نکنند. “وی در اظهار نظرهایی که روز چهارشنبه منتشر شد گفت.

شیرایشی سه سال پیش توسط پلیس تحقیق در مورد ناپدید شدن یک زن 23 ساله که گفته می شود در توییتر خواسته بود خود را بکشد.

پس از ناپدید شدن وی ، برادرش ظاهرا به حساب توییتر خود دسترسی پیدا کرد و متوجه یک دستگیره مشکوک شد.

پلیس صبح روز هالووین سال 2017 یک خانه وحشتناک از وحشت پشت درب ورودی شیرایشی را کشف کرد.

نه جسد تکه تکه شده با یک 240 قطعه استخوان که در خنک کننده ها و جعبه های ابزار جمع شده بودند ، برای پنهان کردن شواهد با بستر گربه پاشیده شده بودند.

شیرایشی به Mainichi Shimbun گفت که “قصد ندارد گرفتار شود” و به خود می بالید تا قبل از قتل نهایی شناسایی نشده است.

(با ورودی های AFP)

همچنین بخوانید | قاتل توییتر ژاپن ، که اعضای بدن را در کولر ، جعبه ابزار ذخیره می کرد ، با حلق آویز با مرگ روبرو می شود