جو بایدن برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا دونالد ترامپ را شکست داد ، کمالا هریس اولین زن VP

شد

بر اساس فراخوان های مسابقه خبرگزاری آسوشیتدپرس و همچنین سایر گویندگان مهم خبر ، جو بایدن چهل و ششمین رئیس جمهور ایالات متحده خواهد بود. < / p>

نامزد 77 ساله دموکرات ، جو بایدن ، دونالد ترامپ ، جمهوریخواه را شکست داد تا رئیس جمهور آمریکا شود و در یک انتخابات داغ ، رئیس جمهور شود.

بر اساس گزارش آسوشیتدپرس ، بایدن در 20 انتخابات پیروز شده است آرا از پنسیلوانیا تعداد خود را به رقم جادویی 270 رساند.

جو بایدن همچنین آریزونا ، ویسکانسین و میشیگان را به سمت ریاست جمهوری خود برد ، و اظهار داشت که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در سال 2016 برنده شد.

پیروزی پیش بینی شده بایدن پس از چهار روز تعلیق ناخن گیر نسبت به نتیجه انتخابات روز سه شنبه حاصل شد ، با شمارش آرا در تعدادی از ایالت های میدان نبرد به لطف سیل آرا mail نامه های پستی .

جو بایدن در واکنش به پیروزی تاریخی خود ، در توئیتی نوشت: “آمه rica ، من افتخار می کنم که شما مرا برای هدایت کشور بزرگ ما انتخاب کرده اید. “

آمریکا ، من افتخار می کنم که شما من را برای هدایت کشور بزرگمان انتخاب کرده اند.

کار پیش رو ما سخت خواهد بود ، اما من این را به شما قول می دهم: من رئیس جمهور همه آمریکایی ها خواهم بود – خواه به من رای دهید یا نه.

من ایمانی را که تو به من دادی حفظ خواهم کرد. pic.twitter.com/moA9qhmjn8

– جو بایدن (JoeBiden) 7 نوامبر 2020

با تأیید اینکه به زودی رئیس جمهور یک ملت عمیقاً منقسم را بر عهده خواهد داشت ، جو بایدن نوشت: “کار پیش رو ما خواهد بود سخت است ، اما این را به شما قول می دهم: من رئیس جمهور همه آمریکایی ها خواهم بود – خواه به من رأی دهید یا نه. من اعتقادی را که به من قائل شده اید حفظ می کنم. “

یک مرکزگرا که قول می دهد پس از چهار سال آشفته تحت ترامپ ، واشنگتن را آرام کنید ، جو بایدن پیرترین مرد پیروزی در پست ریاست جمهوری است – موقعیتی که دو بار در طول فعالیت سیاسی طولانی خود بدون موفقیت به دنبال آن بود ، قبل از اینکه به عنوان معاون رئیس جمهور باراک اوباما انتخاب شود در سال 2008.

همزمان با شمارش آرا ، جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده ، سعی کرد تنش ها را کاهش دهد و تصویری از رهبری ریاست جمهوری ارائه دهد ، به یادداشت های وحدت که ظاهراً برای خنک کردن دمای یک ملت را تفرقه انداخت.

“ما باید بخاطر بسپاریم که هدف سیاست ما جنگی بی وقفه و بی وقفه نیست.” en جمعه شب در دلاور گفت. “نه ، هدف ما از سیاست ، کار ملت ما ، شعله ور کردن آتش درگیری نیست ، بلکه حل مشکلات ، تضمین عدالت ، دادن ضربه عادلانه به همه است.”

در حقیقت ، جو بایدن در شرف کسب رای مردم بیش از 4 میلیون نفر است ، حاشیه ای که می تواند با ادامه شمارش آرا رشد کند. پیروزی وی به دلیل حمایت شدید گروههایی از جمله زنان ، آفریقایی آمریکایی ها ، رای دهندگان سفیدپوست با مدرک دانشگاهی و ساکنان شهر صورت گرفت.

وی گفته است که اولویت اول وی توسعه طرحی برای مهار و بهبودی از بیماری همه گیر است ، قول بهبود دسترسی به آزمایشات و برخلاف ترامپ ، توجه به مشاوره مقامات برجسته بهداشت عمومی و دانشمندان را داده است.

DONALD TRUMP CITES ادعاهای جعل رای دهندگان بی اساس

سومین رئیس جمهور استیضاح شده ، اگرچه در مجلس سنا تبرئه شد ، دونالد ترامپ با ترک اثری پاک نشدنی در دوره تصدی تعریف شده توسط خرد شدن هنجارهای کاخ سفید و روز به روز ، دفتر را ترک خواهد کرد. گردباد گردش مالی ، اختلافات حزبی و تهدید همیشگی از طریق حساب کاربری توییتر خود.

برای ترامپ ، شکست و خروج وی از کاخ سفید در انتقال در 20 ژانویه بیش از هر چیز یک داستان شخصی است تحقیر.

او وقتی در 2016 به عنوان یک پلیس به پیروزی رسید ، کشور و جهان را شوکه کرد تازه وارد تیالی در حالی که هیلاری کلینتون ، دموکرات فصلی را در اولین شلیک خود به سمت دفتر دولتی برکنار کرد.

سپس برای بسیاری از دولت خود ، در برابر قوانین عادی سیاست ، آسیب ناپذیر به نظر می رسید.

نمایشگاهی وی سبک اداره دولت او را شاید پربیننده ترین – و بحث برانگیزترین فرد روی کره زمین ساخته است.

رأی! رای! رأی دهید! pic.twitter.com/85ySh1KYkh

– دونالد جی ترامپ (realDonaldTrump) 3 نوامبر 2020

وی با گشودن نظرسنجی ها تأكید كرد: “بردن آسان است” “از دست دادن هرگز آسان نیست. برای من اینگونه نیست.”

بعداً ، نامزد جمهوریخواه تأخیر در پردازش رای در برخی از ایالت ها را به منظور ادعای دروغ تقلب در رای دهندگان و استدلال اینکه رقیب وی در تلاش برای بدست آوردن است قدرت – اتهامی فوق العاده توسط یک رئیس جمهور در حال نشست که سعی در ایجاد تردید در مورد روند دموکراتیک بستر دارد.

وی اولین رئیس جمهور فعلی است که از زمان جمهوری خواه جورج دبلیو دبلیو بوش در سال 1992 انتخاب مجدد خود را از دست داده است.

این سوال همچنان باقی است – آیا دونالد ترامپ نتایج را می پذیرد؟ (عکس: AP)

دونالد ترامپ به سرعت به اعلامیه پاسخ داد و بایدن را متهم کرد که به دروغ خود را به عنوان رئیس جمهور بعدی اعلام کرده است.

“ما ترامپ در بیانیه ای گفت: همه می دانند که چرا جو بایدن عجله دارد تا دروغ خود را به عنوان برنده معرفی کند و چرا متحدان رسانه ای او بسیار تلاش می کنند تا به او کمک کنند: آنها نمی خواهند واقعیت افشا شود. < p> “واقعیت ساده این است که این انتخابات به پایان نرسیده است.”

دونالد ترامپ علی رغم محدودیت های مهاجرتی مبهم خود ، به طور شگفت انگیزی با رای دهندگان لاتین سرازیر شد. وی همچنین در ایالات جنگ مانند ایالات متحده پیروز شد به عنوان فلوریدا ، جایی که به نظر می رسید تعهد او در اولویت قرار دادن اقتصاد حتی اگر خطر ویروس کرونا را افزایش دهد طنین انداز شده است.

در پایان ، ترامپ نتوانست به طور قابل توجهی درخواست تجدید نظر خود را فراتر از یک هسته متعهد روستایی گسترش دهد و رأی دهندگان سفیدپوست طبقه کارگر که از پوپولیسم راست گرایانه و ملی گرایی “اول آمریکا” استقبال کردند.

من این انتخابات را بردم ، با خیلی!

– دونا ld J. Trump (realDonaldTrump) 7 نوامبر 2020

پیش از انتخابات ، دونالد ترامپ در صورت شکست مقابل بایدن ، از تعهد به انتقال صلح آمیز قدرت امتناع ورزیده بود – و او به این روش پایبند بود. او خیلی زود قبل از کامل شدن شمارش ، دروغ اعلام پیروزی کرد.

اوایل روز شنبه ، هنگامی که به سمت زمین گلف خود در ویرجینیا حرکت می کرد ، دونالد ترامپ این حرف را تکرار کرد و در توئیتر نوشت: “من این انتخابات را بردم ، خیلی زیاد!”

فاقد هیچ مدرکی ، مغول املاک و مستغلات و ستاره سابق تلویزیون واقعیت کارگران انتخابات را مورد حمله قرار داد و ادعای تقلب در ایالاتی را که در نتیجه آرا votes بی شماری رو به کاهش بود ، بایدن را به پیروزی نزدیک کرد.

کامالا هریس تاریخ را می آفریند

معاون انتخابی معاون رئیس جمهور جو بایدن ، کمالا هریس سناتور و دادستان کل سابق کالیفرنیا ، به عنوان اولین زن سیاه پوست و هندی-آمریکایی تاریخ ورود به کاخ سفید را در هر یک از دو شغل برتر ثبت خواهد کرد. در سن 56 سالگی ، وی به عنوان یک مدعی اصلی برای جانشینی جو بایدن و تلاش برای تبدیل شدن به اولین رئیس جمهور زن ایالات متحده دیده می شود.

کامالا هریس سابقه خرد شدن سقف های شیشه ای را دارد. او به عنوان اولین وکیل دادگستری زن سانفرانسیسکو خدمت کرد و اولین زن رنگی کالیفرنیا بود که به عنوان دادستان کل انتخاب شد.

تیم جدید. (عکس: رویترز) سابقه وی در دادرسی کیفری می تواند به دولت بایدن کمک کند تا مسائل برابری نژادی و پلیس را پس از درگیری کشور با اعتراضات امسال برطرف کند. انتظار می رود وی مشاور عالی در زمینه نامزدهای قضایی باشد.

کامالا هریس ، مادر و پدرش به ترتیب از هند و جامائیکا مهاجرت کردند ، قصد داشت اولین زن رئیس جمهور آمریکا شود هنگامی که در برابر جو بایدن و دیگران برای نامزدی حزب خود در سال 2020 رقابت کرد.

ما این کار را کردیم ،JoeBiden. pic.twitter.com/oCgeylsjB4

— Kamala Harris (@ KamalaHarris) 7 نوامبر 2020

او پس از مبارزات انتخاباتی که به دلیل مواضع متزلزل وی در مورد مراقبت های بهداشتی و بلاتکلیفی درباره پذیرفتن گذشته خود به عنوان دادستان صدمه دیده بود ، از رقابت خارج شد.

جو بایدن فراتر از برخی سخنان سختگیرانه هریس برای او را در آن کارزار انتخاب کرد تا نام او را به عنوان رقیب خود در ماه آگوست معرفی کند. او ثابت کرده است که یک ایستاده با ارزش و صیقلی است ، به ویژه برای زنان ، ترقی خواهان و رأی دهندگان رنگین ، که همه امیدهای انتخاباتی حزب را بسیار مهم است.

COVID-SHARDEN ، از نظر اقتصادی ملت با اختلاف ، به طور اجتماعی تقسیم شده و منتظر بهبودی لمس می شوند

هنگامی که جو بایدن ، معاون رئیس جمهور سابق ، در 20 ژانویه وارد کاخ سفید می شود ، مسن ترین فردی که این سن را به عهده دارد 78 ساله ، وی احتمالاً در واشنگتن با قطب شدگی عمیق با یک کار دشوار روبرو خواهد شد ، که با رکورد مشارکت رای دهندگان در سراسر کشور در یک مبارزه تا انتها تأکید می شود.

جو بایدن خود را برای هدایت یک کشور گرفتار شده است با همه گیری تاریخی و تلاقی آشفتگی اقتصادی و اجتماعی .

سیاستمدار حرفه ای نامزدی خود را کمتر از هر ایدئولوژی متمایز سیاسی نسبت به ایجاد یک ائتلاف گسترده از رای دهندگان پیرامون مفهوم ترامپ مطرح کرد. تهدیدی وجودی برای دموکراسی آمریکا.

او خواهد بود رئیس جمهور برای همه خانواده های ما pic.twitter.com/iGPKLMMIcK

– دکتر جیل بایدن (DrBiden) 7 نوامبر 2020

با وجود وعده های پرشور وی برای بازگرداندن “روح” آمریکا ، بایدن وارث کشوری متزلزل و عصبانی خواهد شد.

آمریکایی ها پس از یک کارزار انتخاباتی که در آن دونالد ترامپ به عمد اختلافات بسیاری از بسیاری از حساس ترین موضوعات کشور ، از جمله نژاد ، مهاجرت و مالکیت اسلحه.

دموکرات جو بایدن رئیس جمهور دونالد ترامپ را شکست داد و رئیس جمهور بعدی ایالات متحده ، طبق چندین رسانه ، از جمله تحقیقات ادیسون https://t.co/JShJTgJlB1 pic.twitter.com/NcSHCGWezQ

— رویترز (Reuter) 7 نوامبر 2020

و علی رغم اینکه منتقدان ترامپ را به عنوان انحراف توصیف می کنند ، او همچنان آرا the حدود 70 میلیون نفر را به دست آورد – بسیاری از آنها ممکن است شخص ترامپ را دوست نداشته باشند ، اما دموکرات ها را از ارزشهای سنتی خود دور می دانند.

این شکاف تفاهم بین دو قاره آمریکا به احتمال زیاد در کنگره ادامه خواهد داشت ، و توانایی بایدن را برای حکومت در زمان نابسامانی اقتصادی و تسریع بحران ویروس کرونا ویران می کند.

بیش از 236،000 آمریکایی در طی این مدت جان خود را از دست داده اند ویروس کرونا ویروس ، تقریباً 10 میلیون نفر آلوده شده و میلیون ها شغل از بین رفته است.

آمریکایی ها پیروزی جو بایدن را جشن می گیرند. (عکس: رویترز)

نتایج مسابقات کنگره نشان می دهد که بایدن با یک مجلس مقنن روبرو خواهد شد ، با اکثریت دموکرات های خود در مجلس و جمهوری خواهان برای کنترل سنا / strong> – اگرچه این هنوز هم ممکن است تغییر کند.

اختلاف در واشنگتن بلافاصله توانایی بایدن را برای حکومت پیچیده می کند ، شروع با اختلافات در کنگره در مورد بسته محرک اقتصادی تاخیری برای آمریکایی ها که با توجه به نتایج حاصل از بحران ویروس کرونا.

(با ورودی های آژانس ها)