جو بایدن برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده

دونالد ترامپ را شکست داد .jpeg؟ 9Vp7fywwdiaFG_YSec9WXaOj1_XE4SMQ “class =” ff-og-image-inserted “>

جو بایدن چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده خواهد بود ، با توجه به فراخوان های مسابقه خبرگزاری آسوشیتدپرس و همچنین سایر عمده گویندگان خبر.

نامزد 77 ساله دموکرات ، جو بایدن ، دونالد ترامپ ، جمهوری خواه را شکست داد تا رئیس جمهور آمریکا شود و در یک انتخابات داغ ، رئیس جمهور شود.

به گفته آسوشیتدپرس ، بایدن پیروز شده است شش رای انتخاباتی از پنسیلوانیا ، تعداد خود را به رقم جادویی 270 رساند.

جو بایدن همچنین آریزونا ، ویسکانسین و میشیگان را در مسیر رسیدن به سمت ریاست جمهوری حمل کرد ، و اظهار داشت که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در سال 2016 پیروز شد. / p>

پیروزی پیش بینی شده بایدن پس از چهار روز تعلیق ناخن گیر نسبت به نتیجه انتخابات روز سه شنبه ، با شمارش آرا in در یک مشت جو بایدن در واکنش به پیروزی تاریخی خود ، توییت کرد و نوشت: “آمریکا ، من افتخار می کنم که مرا برای هدایت کشور بزرگ ما انتخاب کردی.”

آمریكا ، من افتخار می كنم كه شما مرا برای هدایت كشور بزرگ ما برگزیده اید.

كار پیش روی ما سخت خواهد بود ، اما من این را به شما قول می دهم: من رئیس جمهور همه آمریکایی ها خواهم بود – خواه به من رأی دهید یا نه.

من اعتقادی را که به من نسبت داده اید حفظ می کنم. pic.twitter.com/moA9qhmjn8

– جو بایدن (JoeBiden) 7 نوامبر 2020

با تأیید اینکه به زودی رئیس جمهور یک ملت کاملاً تفرقه برنده خواهد شد ، جو بایدن نوشت: “کار پیش رو ما خواهد بود سخت است ، اما این را به شما قول می دهم: من رئیس جمهور همه آمریکایی ها خواهم بود – خواه به من رأی دهید یا نه. من اعتقادی را که به من نسبت داده اید حفظ خواهم کرد. “

در طول مبارزات انتخاباتی خود ، بایدن خود را برای هدایت کشوری گرفتار در همه گیر تاریخی و تلاقی آشفتگی اقتصادی و اجتماعی قرار داده است.

DONALD TRUMP CITES ادعاهای جعلی رای دهندگان

دونالد ترامپ اولین رئیس جمهور فعلی است که پس از انتخابات جمهوریخواه جورج دبلیو دبلیو بوش در سال 1992 در انتخابات مجدد خود را از دست داده است.

رئیس جمهور دوستدار توئیتر هیچ واکنش فوری نسبت به این اعلامیه نشان نداد ، اما با افزایش برتری بایدن در هنگام شمارش آرا از زمان انتخابات روز سه شنبه ، رئیس جمهور جمهوری خواه ادعاهای بی اساس کلاهبرداری را مطرح کرد و به دروغ ادعا کرد که پیروز شده است.

اوایل Saturd دونالد ترامپ ، وقتی به سمت زمین گلف خود در ویرجینیا می رفت ، این حرف را تکرار کرد و در توئیتر نوشت: “من این انتخابات را با تعداد زیادی برنده شدم!”

من این انتخابات را برنده شدم ، خیلی زیاد! – دونالد ج. ترامپ (realDonaldTrump) 7 نوامبر 2020