جو بایدن دادگاههای مهم رای گیری سیاه پوستان در ایالت مهم کارولینای شمالی

جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات ، گفت مشارکت سیاه و سفید نقطه اصلی امید او برای پیروزی در کاخ سفید در ماه نوامبر و تغییر عکس نابرابری های اقتصادی و اجتماعی که مانع آفریقایی-آمریکایی ها شده است.

بایدن با بیان اینکه بیماری همه گیر ویروس کرونا به ویژه جامعه اقلیت را به شدت تحت تأثیر قرار داده است ، گفت: و رأی دادن نقطه شروع بود.

وی در یک نشست اقتصادی سیاهان در شارلوت ، کارولینای شمالی ، جایی که قول داد خانه سیاه را تقویت کند ، گفت: “فقط یک راه برای انجام این کار وجود دارد. ما باید حاضر شویم و رأی بدهیم.” مالکیت و اعمال سیاست های دیگر برای کمک به کارگران و مشاغل آفریقایی-آمریکایی.

بایدن North Car را هدف قرار داده است اولینا ، که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور جمهوری خواه ، در انتخابات 2016 حدود 4 درصد برنده شد ، به عنوان ایالتی که ممکن است در رأی گیری در 3 نوامبر از آن پس بگیرد.

سفر روز چهارشنبه براین از کارولینای دموکراتیک برای اولین بار به کارولینای شمالی بود. نامزدی ترامپ اخیراً آخر هفته گذشته از این ایالت بازدید کرده و قصد دارد روز شنبه در آن سوی مرز در ساحلی ویرجینیا کارزار انتخاباتی انجام دهد.

نظرسنجی رویترز / ایپسوس نشان می دهد که ترامپ و بایدن گردن و گردن خود را در این ایالت می دوند ، که همچنین یک رقابت حیاتی در سنای ایالات متحده دارد ، زیرا دموکرات ها به دنبال بازپس گیری کنترل سنا هستند.

بر اساس نظرسنجی ها و میزان مشارکت در میان آفریقایی-آمریکایی ها ، حدود یک پنجم از رای دهندگان در کارولینای شمالی در سال 2016 سیاه پوستان بودند. می تواند در آنجا نتیجه بگیرد اولین افت مشارکت مردم در 20 سال گذشته باعث از دست دادن غافلگیرکننده هیلاری کلینتون از حزب دموکرات در برابر ترامپ در سال 2016 شد.

بایدن ، که معاون رئیس جمهور باراک اوباما ، اولین رئیس جمهور آفریقایی-آمریکایی بود ، برنامه های اقتصادی مفصلی را طراحی کرده است به رأی دهندگان سیاه پوست ، از جمله سرمایه گذاری بیش از 70 میلیارد دلار در کالج های سیاه پوستان و افزایش سرمایه گذاری و فرصت ها برای مشاغل کوچک متعلق به سیاه پوستان.

برخی از طرفداران بایدن نگران هستند که وی برای درگیر کردن رای دهندگان سیاه پوست در کارولینای شمالی بیش از حد منتظر مانده است “دان بلو ، رهبر اقلیت دموکرات در سنای کارولینای شمالی و یکی از طرفداران بایدن ، گفت:” من فکر نمی کنم که آنها مشاهدات توخالی باشند. “همانطور که گفته شد ، همه چیز در حال حاضر در حال افزایش است و مردم احساس اضطرار می کنند.”

FLASHPOINT

روابط نژادی دوباره به عنوان یک رابطه ظهور کرده است نقطه عطف سیاست آمریکا امسال در پی قتل سیاه پوستان آمریکایی توسط پلیس ، از جمله جورج فلوید در مینیاپولیس و برونا تیلور در لوئیزویل ، کنتاکی.

هیئت منصفه عالی کنتاکی روز چهارشنبه به صدور کیفرخواست یکی از سه نفر رای داد افسران پلیس سفید که در تیراندازی به مرگ تیلور به جرم خطر ناپذیری نقش داشتند ، جرمی که در پایین ترین سطح جرم جنایی در کنتاکی قرار دارد و حداکثر مجازات آن تا پنج سال زندان است.

اندکی پس از بازگشت بایدن در پایگاه خود در دلاور بیانیه ای منتشر كرد كه به طور مستقیم از تصمیم جریمه انتقاد نمی كرد و خواستار تظاهرات در لوییزویل و جاهای دیگر می شد تا صلح آمیز باقی بماند.

“من می دانم كه مردم ناامید شده اند و آنها حق دارند به طور مسالمت آمیز اعتراض کنیم ، اما خشونت هرگز قابل قبول نیست و ما می توانیم درد ، اندوه ، و بایدن گفت ، و ناامید از نحوه کار ، اما همچنان بر بازسازی اعتماد در جوامع ما و ایجاد تغییراتی ممکن است متمرکز باشد.

اوایل ، در یک کنفرانس خبری در واشنگتن ، ترامپ مقامات کنتاکی را ستود به دلیل رسیدگی به پرونده تیلور و فعال کردن گارد ملی برای آمادگی در اعتراضات. رئیس جمهور جمهوری خواه مخالف است که سیاست های او به سیاه پوستان آمریکایی کمک کرده است.

رای دهندگان در حدود دوازده ایالت رای گیری زودهنگام را آغاز کرده اند و مقامات انتخابات پیش بینی می کنند که امسال رای گیری زودهنگام و رای گیری از طریق پست انجام شود در حالی که مردم سعی می کنند خطر ابتلا به ویروس کرونا را کاهش دهند.

بایدن با انتقاد از نحوه برخورد همه گیر ترامپ ، که منجر به کشته شدن بیش از 200000 آمریکایی شده است ، در حالی که ترامپ گفته است اقدامات وی جان انسان ها را نجات داده است.

همه گیری ها به تعداد زیادی از پرونده های حقوقی در ده ها ایالت به دلیل تلاش برای کاهش محدودیت های رای گیری از طریق پست دامن زده است. روز سه شنبه ، مقامات انتخاباتی کارولینای شمالی توافق کردند که آرای غیابی را که حداکثر 9 روز پس از روز انتخابات دریافت کرده اند ، بشمارند ، البته به شرطی که در 3 نوامبر برای این پست ثبت شود. دادگاه ها در چندین ایالت مهم دیگر ، از جمله میشیگان ، ویسکانسین و پنسیلوانیا نیز مهلت آرا Republican غایب را علیرغم مخالفت جمهوریخواهان تمدید کردند.

همچنین بخوانید | دونالد ترامپ ، شبکه های اجتماعی ، اخبار راست گرایان باعث ایجاد وحشت های ضد تفاوتی می شوند