جو بایدن امیدهای خود را ادامه می دهد ، به هواداران می گوید “ما در مسیر هستیم” با پیروزی ترامپ در فلوریدا

جو بایدن نامزد انتخابات ریاست جمهوری از حامیان خود خواسته است” ایمان خود را حفظ کنند ” مثبت به نظر برسند جو بایدن این اظهارات را بیان کرد حتی در شرایطی که دونالد ترامپ در ایالت فلوریدا که در آن نبرد سخت جنگیده بود پیروز شد ، در حالی که دموکرات ها با بیش از 200 رأی انتخاباتی به رهبری خود ادامه می دادند.

جو بایدن از هواداران خود خواسته است “ایمان خود را حفظ کنند” در حین شمارش آرا in در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده ، “صبور باشید”. نتایج نهایی برای همه ایالت ها با توجه به تعداد گسترده آرا پستی در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ایالات متحده ممکن است روزها طول بکشد.

جو بایدن با هواداران در دلاور به هواداران خود در دلاور گفت: “ما از جایی که هستیم احساس خوبی داریم.” بیش از جمعیت اتومبیل که بوق می زنند برای تأیید است. “ما معتقدیم که در مسیر پیروزی در این انتخابات قرار داریم.”

ما از جایگاهی که داریم احساس خوبی داریم. ما اعتقاد داریم که در مسیر پیروزی در این انتخابات هستیم. – جو بایدن (JoeBiden) 4 نوامبر 2020

جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات ، ظاهر شد تا در مورد نتایج انتخابات صحبت کند که نتیجه را در تعادل قرار داده است. بایدن عصر را به تماشای بازگشت از خانه اش در ویلمینگتون ، دلاور گذراند ، سپس با اتومبیلرانی به مرکز شهر رفت تا اظهارات خود را در خارج از مرکز تعقیب انجام دهد.

او به جمع طرفداران گفت که امیدهایش برای پیروزی همچنان باقی است علیرغم عدم اطمینان زیاد ، آنها را هشدار داد که دانستن اینکه چه کسی برنده شده ممکن است یک روز یا بیشتر طول بکشد.

جو بایدن خندان گفت: “صبر شما قابل تحسین است.”

ساعت ها بعد نظرسنجی ها در سرتاسر آمریکا بسته شده است ، اما نتیجه در هوا است.

پس از هجوم گسترده آرا mail رایانه ای که شمارش آهسته است ، تعداد زیادی از ایالت های مهم هنوز صدها هزار رأی گیری معوق دارند. در سراسر کشور وجود دارد.

(با ورودی های AP)