جو بایدن با 70 میلیون رکورد رکورددار شد ، تعداد

اوباما را در سال 2008 شکست <

حتی با ادامه شمارش آرا در انتخابات سال 2020 ایالات متحده ، جو بایدن نامزد انتخابات ریاست جمهوری رأی بیشتر از سایر نامزدهای ریاست جمهوری در ایالات متحده را بدست آورده است. گزارش ، گفت: جو بایدن حتی با بیش از 70 میلیون رأی و شمارش آرا از رکورد باراک اوباما پیشی گرفته است.

از 4 نوامبر (به وقت محلی) ، جو بایدن بیش از 70.7 میلیون رأی کسب کرده بود ، بیشتر از هر نامزد ریاست جمهوری در ایالات متحده. ، رادیوی عمومی ملی (NPR) گزارش داد. به روزرسانی های مستقیم نتایج انتخابات آمریکا را دنبال کنید

اوباما رکورد قبلی را در سال 2008 با 69 میلیون رأی ثبت کرده بود. جو بایدن در حال حاضر بیش از 300000 رای بیشتر از آنچه اوباما در سال 2008 به دست آورده است ، کسب کرده است. بایدن از رکورد رای محبوب 69،498،516 که توسط اوباما تعیین شده بود ، پیشی گرفت. رئیس جمهور دونالد ترامپ ، 2.7 میلیون رأی بیشتر از رهبر جمهوریخواه در آرا popular عمومی است. با افزایش سرعت شمارش در ایالات مهم در میدان نبرد ، روند صعودی وی در حال افزایش است.

NPR گفت میلیون ها آرا هنوز در سراسر کشور جمع آوری می شوند ، از جمله در کالیفرنیا ، که 64 درصد آرا را شمارش کرده است.

ترامپ همچنین با 67.32 میلیون رأی از روز چهارشنبه به رکورد اوباما نزدیک بود. با توجه به اینکه بیش از 100 میلیون رأی از طریق رای گیری زودهنگام و رای گیری از طریق نامه پستی دریافت شده است ، NBC News گزارش داد که حداقل 23 میلیون رأی برای کسب مجدد وجود دارد که به بایدن فرصت می دهد تعداد آرای خود را بیشتر افزایش دهد.

(با ورودی های PTI)