جو بایدن برنده ریاست جمهوری ایالات متحده شد ، گفت “رئیس جمهوری خواهد شد که به دنبال اتحاد است ، نه تقسیم”

جو بایدن دموکرات ، که رئیس جمهور دونالد ترامپ را شکست داد و به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده شد رأی دهندگان او را به سختی از خط پایان هل دادند ، و خود را به عنوان رهبری قرار دادند که “به دنبال تفرقه انداختن ، بلکه برای متحد کردن” کشوری نیست که تحت یک بیماری همه گیر و اقتصاد ضایع شده است.

در اولین خطاب به جو بایدن به عنوان رئیس جمهور منتخب متعهد شد رئیس جمهوری شود که “ایالات سرخ و آبی را نمی بیند” ، بلکه یک ایالات متحده است.

“من برای بازگرداندن روح آمریکا به دنبال این دفتر بودم ، “جو بایدن گفت و” برای ایجاد احترام به آمریكا در سراسر جهان و متحد كردن ما در اینجا “.

پیروزی وی پس از بیش از سه روز عدم اطمینان هنگام مرتب سازی مقامات انتخابات صورت گرفت. موج آرای رایانامه ای که شمارش آرا را به تأخیر انداخت. جو بایدن با پیروزی در پنسیلوانیا از آستانه پیروزی 270 رأی کالج انتخاباتی – که نیاز به فتح ریاست جمهوری داشت – عبور کرد.

بر اساس پیش بینی های CNN ، جو بایدن ایالت های واشنگتن ، پنسیلوانیا را پیروز کرده است ، نیویورک ، کالیفرنیا ، ویرجینیا ، نیوهمپشایر ، کلرادو ، اورگن ، نیومکزیکو ، ویسکانسین ، ایلینوی ، میشیگان ، ماین ، ماساچوست ، نیوجرسی ، مینه سوتا ، مریلند ، دلاور ، کانتیکت ، ناحیه کلمبیا و ورمونت.

جو بایدن در سخنرانی پیروزی خود همچنین اعلام کرد که اولین کار وی چرخاندن ویروس کرونا در ایالات متحده است. برای همین ، جو بایدن گفت كه روز دوشنبه گروه ویژه ای را برای ویروس كرونا اعلام خواهد كرد.

جو بایدن گفت: “من از هیچ تلاشی فروگذار نخواهم كرد تا این بیماری همه گیر را كنترل كنم. این زمان بهبودی آمریكاست.” ، “ما نمی توانیم اقتصاد را ترمیم کنیم ، شادابی خود را بازیابی کنیم یا با ارزش ترین لحظات زندگی را در آغوش بگیریم – در آغوش گرفتن یک نوه ، تولدها ، عروسی ها ، فارغ التحصیلی ها ، همه لحظاتی که برای ما بیشترین اهمیت را دارند – تا زمانی که این ویروس را کنترل کنیم.” / p>

ما نمی توانیم اقتصاد را ترمیم کنیم ، سرزندگی خود را بازگردانیم ، یا از گرانبهاترین لحظات زندگی لذت ببریم – در آغوش گرفتن یک نوه ، تولد ، عروسی ، فارغ التحصیلی ، تمام لحظاتی که برای ما بیشترین اهمیت را دارد – تا زمانی که این ویروس را کنترل کنیم. – جو بایدن (JoeBiden) 8 نوامبر 2020

جو بایدن همچنین با طرفداران دونالد ترامپ صحبت کرد “برای همه کسانی که شما که به رئیس جمهور ترامپ رأی دادید ، من ناامیدی امشب را درک می کنم. حالا بیایید به یکدیگر فرصتی دهیم. وقت آن است که سخنان تند را کنار بگذاریم ، درجه حرارت را پایین بیاوریم جو بایدن گفت: “دوباره همدیگر ، دوباره به حرف های یکدیگر گوش دهید.

آمریکا ، من افتخار می کنم که شما انتخاب کردید من می توانم کشور بزرگ خود را رهبری کنم.

کار پیش رو ما سخت خواهد بود ، اما من این را به شما قول می دهم: من رئیس جمهور تمام آمریکایی ها خواهم بود – خواه به من رای دهید یا نه

من ایمانی را که تو به من دادی حفظ خواهم کرد. pic.twitter.com/moA9qhmjn8

– جو بایدن (JoeBiden) 7 نوامبر 2020

امید ، وحدت ، ادب ، علوم و حقیقت را انتخاب کنید: کامالا هاریس

معاون منتخب رئیس جمهور ، کامالا هریس ، که به جو بایدن پیوست مرحله پس از اعلام نتایج انتخابات ایالات متحده ، رئیس جمهور منتخب را “به عنوان رئیس جمهور برای همه آمریکایی ها” معرفی کرد که به دنبال ساختن یک ملت شیطانی با حزب گرایی بود و با ماهیت تاریخی صعود وی به معاون ریاست جمهوری سر تکان داد.

“کمال هریس گفت:” با جاه طلبی رویا ، با اعتقاد راسخ رهبری کنید و خود را به گونه ای ببینید که دیگران ممکن است فقط به این دلیل نباشند که قبلاً هرگز آن را ندیده اند ، “شما امید و اتحاد ، نجابت ، علم و ، بله ، حقیقت … شما روز جدیدی را برای آمریکا آغاز کردید. “

” محافظت از دموکراسی ما به مبارزه نیاز دارد ، فداکاری می خواهد ، اما در آن شادی و پیشرفت وجود دارد. از آنجا که ما قدرت ساخت داریم آینده بهتر “، كامالا هریس گفت.

در مورد مادرش شیامالا گوپالان صحبت كرد ، هریس گفت كه وقتی برای اولین بار به آمریكا آمده بود ، در مورد لحظه او “من از زنی که امروز مسئول حضور من بیشتر است سپاسگزارم ، مادرم ، شیامالا گوپالان هریس. وقتی در سن 19 سالگی از هند به اینجا آمد ، شاید این لحظه را تصور نمی کرد. اما او خیلی عمیق باور داشت “در كاملا هریس گفت:” در آمریكا كه لحظه ای شبیه به آن ممكن باشد. “

كامالا هریس گفت:” من به او می اندیشم “.

(با درج اطلاعات از AP ​​، رویترز) < / p>