جو بایدن برنده شد: گزینه بعدی دونالد ترامپ چیست؟ گلف ، توییتر و شاید اجرای دیگری؟

وقتی شبکه ها اعلام کردند وی پیشنهاد خود برای انتخاب مجدد به جو بایدن را از دست داده است ، دونالد ترامپ در حال بازی گلف بود. اگر بخواهد به زودی وقت بیشتری برای لذت بردن از پیوندها خواهد داشت.

اما اگر یک ثابت برای ترامپ وجود داشته باشد ، این عشق او به مرکز توجه است و تعداد کمی انتظار دارند که این غیرمعمول ترین روسای جمهور به دنبال زندگی سنتی پس از کاخ سفید در خلوص عمومی ، نوشتن خاطرات تأمل برانگیز و وقایع خیرخواهانه گاه به گاه.

او کلیدهای کاخ سفید را از دست خواهد داد اما ورود به سیستم خود را در توییتر از دست نخواهد داد ، جایی که ترامپ و انگشتان خارشش هنوز هم می توانند کنترل قدرت زیادی بر حزب جمهوری خواه خود دارد.

برخی از متحدان قبلاً در مورد برنامه ریزی مجدد ترامپ برای بازی برگشت در سال 2024 صحبت کرده اند. فقط یک رئیس جمهور دیگر ، گروور کلیولند ، دوره های غیر متوالی را تجربه کرده است ، پس از باخت کمی در انتخابات مجدد ، در سال 1892 پیروز شد. چهار سال زودتر.

رئیس ستاد سابق کاخ سفید ، میک مولوانی با کمال اظهارات گفت ترامپ – که از پذیرش امتناع کرده و ادعاهای بی اساس کلاهبرداری گسترده را مطرح کرده است – “از دست دادن را دوست ندارد.” / p>

“من کاملاً انتظار دارم که رئیس جمهور درگیر سیاست شود و چنین خواهد شد وی به یک اندیشکده ایرلندی گفت: “کاملاً او را در فهرست کوتاه افرادی که احتمالاً در سال 2024 کاندیدا می شوند ، قرار دهید.

” او 74 ساله بسیار پرانرژی است. “ < دونالد ترامپ جونیور در توییتر خود نوشت: "فرزندان ترامپ به صراحت اعلام کرده اند که آنها همچنان خواستار وفاداری از جمهوری خواهان هستند.

” عدم اقدام كلی در واقع از همه “امیدواران حزب جمهوری خواه 2024” بسیار شگفت آور است. پنجشنبه.

او سناتور لیندزی گراهام ، منتقد سابق ترامپ را به عنوان حامی طرفدار خود برای انتخاب مجدد انتخاب کرد. ساعاتی بعد ، گراهام در برنامه فاکس نیوز مورد علاقه ترامپ بود که برای دفاع قانونی رئیس جمهور متعهد پول شد و اتهامات غیرمستقیم بی قانونی انتخابات را تکرار کرد.

تلویزیون TRUMP؟

توسعه دهنده هتل و مشهور تلویزیونی متولد نیویورک ، سه بار مخفی نکرده است که او آرزو دارد برخی از راحتی های روزهای خود را قبل از کاخ سفید تجربه کند.

“من یک چیز خوب داشتم ترامپ در آخرین راهپیمایی خود در گرند رپیدز ، میشیگان ، گفت: “من بزرگترین زندگی را داشتم.”

محصول اصلی او برای تأمین بودجه این سبک زندگی نام خودش بوده است. به گفته مایکل کوهن ، وکیل سابق ننگین وی ، انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 خود به عنوان “یک فرصت تجاری” تصور می شد – تا زمانی که به طور غیر منتظره ای پیروز شد.

ترامپ در سال 2000 به عنوان میزبان واقعیت ، نمایه عمومی خود را از نو ساخته بود. مجموعه تلویزیونی “Celebrity Apprentice” به دنبال یک رشته ورشکستگی.

رئیس جمهور به دلیل شکایت روزافزون خود از فاکس نیوز ، به دلیل شکایت روزافزون خود از فاکس نیوز ، به متهم کردن کانال کمک به رشد او اشاره کرده است. به دلیل ناکافی بودن جناح راست بودن.

بینندگان ، در توییتر خود نوشتند: “اکنون یک جایگزین می خواهم. پس من هم همین کار را می کنم!”

و هیچ کس نمی تواند انکار کند که ترامپ این موهبت را دارد.

در تجمعات بیشمار خود ، وی مانند انتقاد عجیب و غریبش از فشار ضعیف آب در شیرهای حمام ، با جابجایی جریان هوشیاری از تئوری های توطئه به شوخی به زخم های حیوان خانگی ، جمعیت زیادی را در نوعی توجه مسحور نگه داشت.

و او یک وسیله آماده آماده سازی بالقوه برای پروژه در قالب حمایت آشکار از ترامپ دارد کانال های ble One America News و NewsMax TV – جزئیات فعلی که ممکن است تسخیر ترامپ به غول هایی تبدیل شود.

زندان ، یا سفر جاده ای؟ < / h3>

سناریویی که ترامپ درگیر مشکلات جدی حقوقی باشد قابل قبول نیست.

دادستان ها در نیویورک قبلاً در مورد پرداخت سریع پول ترامپ به یک ستاره پورنو ، معاملات تجاری درهم و برهم و مرموز وی تحقیق کرده اند. شیوه های حسابداری. پس از آن موارد تجاوز قدیمی و سایر سو ass استفاده های جنسی وجود دارد.

به عنوان رئیس جمهور ، ترامپ تا حد زیادی در برابر پیگرد قانونی محافظت می شود. برخی حدس زده اند که وی ممکن است با تلاش برای صدور بخشش پیشگیرانه برای خود ، دوباره هنجارهای پذیرفته شده را به چالش بکشد.

هشت نفر از همکاران ترامپ ، از جمله مردانی که به عنوان مدیر مبارزات انتخاباتی ، وکیل و مشاور امنیت ملی وی فعالیت می کردند ، قبلاً به جرم جنایات سنگین از جمله پیوندهای مبارزات انتخاباتی 2016 با روسیه متهم یا زندانی شده است.

یا شاید فقط ، ترامپ بخواهد از همه اینها دور شود.

هرچند این غیر قابل تصور است ، او چند نکته را رد کرده است.

در ماه ژوئن در کاخ سفید او در مورد سفر جاده ای در یک RV با همسر مدل سابق خود ملانیا فکر کرد.

کمتر عاشقانه اما به همان اندازه صمیمانه ، او هنگام تحرک کمپین در پنسیلوانیا برای تحسین کامیون های پارک شده در اواسط سخنرانی مکث کرد.

“کامیون های خوب” ، رئیس جمهور گفت. “شما فکر می کنید که من می توانم به یکی از آنها هاپ بزنم و آن را بدرقه کنم؟ من دوست دارم این کار را انجام دهم ، فقط جهنم را از اینجا بیرون می کنم. فقط جهنم را از اینجا بیرون کن.”