خنده های ناشیانه کامالا هریس باعث خشم مردم می شود. چرا خنده بهترین داروی او نیست

سناتور کمالا هریس ، کاندیدای معاون ریاست جمهوری حزب دموکرات ، با انتقادات و تمسخرهای شدید جمهوریخواهان ، از جمله دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، به دلیل خنده خنده در سوالی در مورد گرایش های ادعایی چپ او.

کامالا هریس در ایالت میدان نبرد توییتر بی رحمانه مورد انتقاد قرار گرفت ، حتی او را مورد اهانت قرار داد ، زیرا وقتی گزارشگر CBS ، نورا اودانل ، از CBS پرسید که آیا او یک مترقی را تحت فشار قرار می دهد؟ دستور کار از آنجایی که وی توسط GovTrack.us ردیاب رأی گیری غیرمحزب و مستقل کنگره به عنوان “آزادترین سناتور” ارزیابی شد.

به نظر می رسید کمال هریس برای سوال آماده نیست و وقتی اودانل طرح را تنظیم کرد عصبی خندید. مرحله با بیانیه ای در مورد لیبرال بودن او. کمالا هریس گفت این مایک پنس معاون رئیس جمهور است که وی را در جریان مباحثه خود لیبرال خوانده است.

خبرنگار همچنان پافشاری کرد و از GovTrack به عنوان منبع اطلاعات نام برد و گفت که هریس از Green New Deal ، Medicare- حمایت کرده است. برای همه و قانونی کردن ماری جوانا در حالی که جو بایدن نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات این کار را نکرده بود ، سناتور از سوابق وی دفاع کرد.

کامالا هریس وقتی اودانل پرسید ، “آیا این یک دیدگاه سوسیالیستی است ، دوباره خنده اش گرفت؟” سوسیالیسم در سیاست آمریکا واژه بدی است به نوعی محافظه کاری چنین نیست. سیاستمداران ایالات متحده می توانند از افراطی ترین مواضع جناح راست حمایت کنند و با سوالی روبرو نشوند ، اما هر کسی که جرات صحبت در مورد کارگران و اتحادیه ها را دارد می تواند یک سوسیالیست باشد و با یک هجوم روبرو شود. ، “این دیدگاه زنی است که در آمریکا یک کودک سیاه پوست بزرگ کرده است ، که همچنین دادستان بود ، همچنین دارای مادری است که در سن 19 سالگی از هند به اینجا رسیده است ، او همچنین هیپ هاپ را دوست دارد.” او دوباره با خندیدن کار خود را تمام کرد.

خنده کامالا هریس به یک موضوع تمسخرآمیز تبدیل شده است حتی اگر این بار این احتمالا از یک مکان ناباوری به وجود آمده باشد زیرا او به عنوان چپ برنی سندرز برچسب گذاری شده بود. اما او تمایل دارد در لحظات نامناسب به خنده های ناجوانمردانه ای برود ، چیزی که منجر به الگوهای رفتاری و مقابله با الگوهای رفتاری می شود.

شاهین های دیجیتال جمهوریخواه همیشه آماده هستند تا کلیپی از آنچه ممکن است یک مکالمه طولانی تر باشد استخراج کنند کامالا هریس را منفی نشان می دهد. برخی از واکنش ها در توییتر نسبت به آخرین خشم کمالا هریس کاملاً ناپسند بود.

دونالد ترامپ خنده کامالا هریس را در یک تجمع روز دوشنبه ساعاتی پس از سیل “تیم واکنش سریع” خود در مورد این حادثه در توییتر مسخره کرد . دو روز پیش ، او علیه او گفت که ایالات متحده هرگز یک رئیس جمهور “سوسیالیست” نخواهد دید ، “به خصوص یک زن سوسیالیست که ما نمی خواهیم آن را تحمل کنیم.” حملات با هر تعریفی جنسیتی تلقی می شود.

ماه گذشته ، دونالد ترامپ گفت: “اگر زنی قرار است اولین رئیس جمهور ایالات متحده شود ، این نمی تواند او باشد” ، کمال هریس از زمانی که جو بایدن اظهار داشته است که وی یک رئیس جمهور یک دوره ای خواهد بود. این یک تاکتیک ترسناک است که جمهوری خواهان با استفاده از هجوم استفاده می کنند.

جنگ برای کاخ سفید در سال 2020 به سطحی کاهش یافته است که تصور آن برای یک دهه قبل نبود. زن ستیزی ، سوت های سگ ، دروغهای آشکار امری عادی است.

مبارزات انتخاباتی ترامپ در تلاش است تا کمالا هریس را به عنوان هیلاری کلینتون 2020 دوست داشتنی و سوسیالیستی بوت کند. طبق تحقیقات انجام شده پس از واقعیت ، در سال 2016 ، هیلاری کلینتون شکست خورد زیرا بسیاری از مردان سفیدپوست و حتی زنان به دلایل مختلف به او رای ندادند.

جدا از اینکه آمریکا به طور کلی برای یک رئیس جمهور زن آماده نیست ، ترامپ در مورد مسئله از دست دادن شغل بهتر از کلینتون با مردان سفیدپوست طبقه کارگر ارتباط برقرار کرد. او همچنین با موفقیت او را به عنوان ممتاز و جدا از زندگی آنها نقاشی کرد. این کمک نکرد که هیلاری کلینتون گفت نیمی از طرفداران ترامپ در “سبد اسفناک” قرار دارند.

جو بایدن و کامالا هریس تلاش زیادی کرده اند تا بر اشتباهات واضح هیلاری کلینتون غلبه کنند اما کلوپ 2020 مبارز زشت است و هیچ قانونی در اینجا اعمال نمی شود. بعلاوه ، یک بیماری همه گیر وجود دارد که جو بایدن را محدود می کند ، اما ترامپ را محدود نمی کند زیرا به نظر می رسد که رئیس جمهور اهمیتی نمی دهد.

“جمهوریخواهان ناامید هستند زیرا آنها می بازند. آنها فقط چیزها را به اطراف پرتاب می کنند تا ببینند چه چیزی باقی خواهد ماند. ” وی که خواست نامش فاش نشود گفت: “آنها درگیر نژادپرستی نرم هستند و باید آنها را صدا کرد.” جالب است که حملات ترامپ به رهبران زن مانند هریس ، نانسی پلوسی سخنگوی مجلس و روزنامه نگاران برجسته از بین بردن تعداد بیشتری از رای دهندگان زن ، جمعیتی که وی برای پیروزی در ایالت های میدان جنگ به آن نیاز دارد. به گفته FiveThirtyEight ، وب سایتی که نظرسنجی ها را دنبال می کند ، رای دهندگان زن با 9 درصد از کلینتون از وی حمایت کردند اما این بار آنها با 6 امتیاز عقب از بایدن هستند.

“جمهوری خواهان سعی می کنند” لحظه ای “را از هیچ چیزی. برچسب زدن به هریس به عنوان سوسیالیست غیرواقعی است “، رای دهنده آمریکایی هندی گفت. “این مانند جارد کوشنر (داماد ترامپ) است که می گوید سیاه پوستان نمی خواهند موفق باشند و به این معنی است که آنها به اندازه کافی سخت کار نمی کنند.”

کوشنر هنگامی که به نظر می رسید پژواک کلیشه در مورد سیاه پوستان در مصاحبه با فاکس نیوز. وی گفت سیاه پوستان باید “بخواهند موفق شوند” زیرا سیاست های ترامپ برای کمک به آنها برای خروج از چرخه فقر طراحی شده است.

در اینجا یک پاسخ تند نماینده گون مور ، نماینده کنگره است: “اوه. صندوق اعتماد صندلی کودک کوچک ، کوشنر ، که خود را در WH غنی کرده است ، قاشق نقره ای را از دهانش به اندازه کافی طولانی می کند تا پای خود را با یک گروه نژادپرستانه در مورد سیاه پوستان و موفقیت وارد کند. “

این عطر و طعم این است چند روز قبل از نهایی شدن در 3 نوامبر تلخ خواهد شد.