خواهرزاده کامالا هریس با انتقاد از توئیت کردن تصویر عمه به عنوان دورگا ، گروه های هندو به دنبال عذرخواهی

هستند

گروه های هندو در ایالات متحده مینا هریس ، خواهرزاده سناتور کمالا را مورد انتقاد قرار دادند هریس ، برای توئیت کردن تصویری “توهین آمیز” که نامزد معاون ریاست جمهوری دموکرات برای انتخابات 2020 را به عنوان الهه دورگا نشان می دهد. گروه های هندو همچنین از Meena Harris به دلیل توئیت کردن تصویر عذرخواهی کرده اند.

در یک توییت ، Suhag A Shukla از بنیاد هندو آمریکایی (HAF) گفت: “توئیت شما کاریکاتوری از الهه زنانه است ، ماا دورگا ، با چهره هایی که روی آنها قرار گرفته ، بسیاری از هندوها را در سطح جهانی به شدت آزار می دهد. “

HAF ، نماینده جامعه هندو آمریکایی ، یک راهنما برای استفاده تجاری از تصاویر مربوط به دین صادر کرده است.

ریشی بوتادا ، کمیته اقدام سیاسی هندو آمریکایی ، گفت که تصویر “توهین آمیز” توسط خود مینا هریس ایجاد نشده است. کمپین بایدن نیز به وی تأیید کرده است که این تصویر توسط آن ایجاد نشده است. با این حال ، او به دلیل ارسال تصویری که کامالا هریس را به عنوان دورگا نشان می داد ، از مینا هریس عذرخواهی کرد. ، و هیچ کس دیگر. شمایل مذهبی ما نباید در خدمت سیاست در آمریکا باشد – من همین را گفتم وقتی GOP County Fort Bend این کار را در یک آگهی در سال 2018 انجام داد ، و اینجا همان را دارد “، ریشی بوتادا به نقل از PTI.

آجی شاه ، دعوت کننده هندوهای آمریکایی علیه افترا ، گفت که تصویری که کامالا هریس را به عنوان دورگا نشان می دهد ، جامعه مذهبی را آزرده و خشمگین کرده است.

توییت Meena Harris که اکنون حذف شده است ، می گوید: “من در حقیقت لال هستم ، غیر از این است که بگویم روز اول Navaratri LIT بود.” این تصویر نشان داد كه كامالا هریس ، به عنوان ایزدبانوی دورگا ، در حال كشته شدن رئیس جمهور آمریكا ، دونالد ترامپ ، به تصویر كشیده شده به عنوان “ماهیشاسورا” دیده شده است. وسیله نقلیه) الهه.

نویسنده Shefali Vaidya گفت ، “اگر فکر می کنید با تمسخر ما آرا Hind هندوها را به دست آورید ، دوباره فکر کنید. این تصویر برای هندوها بسیار توهین آمیز و توهین آمیز است. خدایان ما چنین نیست کنجکاوی فرهنگی برای تمسخر و بی اهمیت کردن شما. و بدون عذرخواهی حذف می کنید؟ “

(با ورودی های PTI)