کمالا هریس “نه خوردن” را به عنوان گزینه صبحانه سالم برای زنان

توصیه می کند

نامزد معاون ریاست جمهوری دموکرات برای انتخابات ایالات متحده ، کمالا هریس گفته است که جدا از idli و sambar ، صبحانه مورد علاقه او است “نه” کامالا هریس در حالی که به همسران خود توصیه می کرد ، گفت که در زندگی با بسیاری از طردها روبرو شده است اما “نه” همیشه به درد شما می خورد.

هنگام پاسخ به س questionsالات در طی یک کمپین رسانه های اجتماعی ، کامالا هریس بی اساس را با “واقعاً خوب سمبار “و” هر نوع تیکا “به عنوان غذاهای مورد علاقه هندی وی.

کامال هریس ، یک پدر جامائیکایی و یک مادر هندی متولد شده ، اولین زن هندی تبار و اولین زن سیاه پوستی است که توسط او انتخاب می شود یک حزب سیاسی بزرگ آمریکایی برای تصدی پست بالا.

کامالا هریس ، در حالی که به سوالی در مورد غذاهای هندی مورد علاقه خود پاسخ داد ، گفت: “بنابراین هند جنوبی ، با یک سامبار واقعا بی نظیر است ، و سپس هندی شمالی – احتمالاً هر نوع تیکا “.

وقتی از وی سوال شد که چه توصیه ای برای زنان دارد ، کمالا هریس گفت:” شما هرگز مجبور نیستید برای هدایت از کسی اجازه بگیرید. من در حرفه خود بارها به من گفته اند ، “وقت تو نیست” ، “نوبت تو نیست”. بگذارید فقط به شما بگویم ، من صبحانه “نه” می خورم. بنابراین ، من نیز همین را توصیه می کنم. این یک صبحانه مفصل است. ” باید در این تصمیم حضور داشته باشد زیرا همه چیز در مورد این تصمیم قرار است زندگی شما را تحت تأثیر قرار دهد. “

وی در پاسخ به این سال که برنامه او برای اطمینان از آینده ای پایدار و سازگار با محیط زیست برای نسل های آینده چیست ، گفت: جو بایدن و نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات و او آماده است هر دو تعهد را با برنامه زمانی برای دستیابی به انتشار صفر خالص تا سال 2050 تعهد دهد.

“و رسیدن به آنجا در طول مسیر با ایجاد مشاغل مورد نیاز برای دستیابی به به اقتصاد انرژی پاک ، “گفت.

کامالا هریس قبل از انصراف از رقابت به دلیل عدم حمایت مردمی ، تا سال گذشته خواستار ریاست جمهوری بود. او پس از انتخاب جو بایدن به عنوان رقیب خود به کانون توجهات سیاسی بازگشت.

جو بایدن ، 77 ساله و کامالا هریس ، رئیس جمهور فعلی جمهوریخواه ، دونالد ترامپ رئیس جمهور 74 ساله و مایک پنس معاون رئیس جمهور را در ماه نوامبر به چالش می کشند. 3 انتخابات ریاست جمهوری آمریکا.

(با ورودی های PTI)