کمالا هریس به عنوان اولین زن معاون رئیس جمهور آمریکا ، توییت می کند “بیایید شروع کنیم”

کامالا هریس ، معاون رئیس جمهور منتخب ایالات متحده روز شنبه گفت که انتخابات ریاست جمهوری 2020 ایالات متحده بسیار بیشتر است از رئیس جمهور منتخب جو بایدن و خودش. رسانه ها بایدن-هریس را پس از پیش بینی پیروزی در انتخابات بلیط دموکرات ها در ایالت میدان جنگ پنسیلوانیا ، در 284 رأی کالج انتخاباتی قرار دادند.

بلافاصله پس از تغییر بیوگرافی توییتر خود به “معاون رئیس جمهور منتخب ایالات متحده” “، کامالا هریس در یک توییت گفت:” این انتخابات بیشتر ازJoeBiden یا من است. این مربوط به روح آمریکا و تمایل ما برای مبارزه برای آن است. ما کارهای زیادی در پیش داریم. بیایید شروع کنیم “”

این انتخابات بسیار بیشتر ازJoeBiden یا من است. این مربوط به روح آمریکا و تمایل ما برای مبارزه برای آن است. کارهای زیادی پیش رو داریم. بیایید شروع کنیم.pic.twitter.com/Bb9JZpggLN

— Kamala Harris (@ KamalaHarris) 7 نوامبر 2020

سناتور سابق کالیفرنیا ، Kamala Harris (56) به عنوان اولین زن سیاه پوست و اولین زن تاریخ را ثبت کرد فردی از نژاد جنوب آسیا به عنوان معاون رئیس جمهور ایالات متحده انتخاب شد. هریس پیش از پذیرفتن پیشنهاد معاون رئیس جمهور سابق جو بایدن برای پیوستن به بلیت دموکرات های 2020 ، به عنوان دادستان منطقه سانفرانسیسکو و دادستان کل کالیفرنیا نیز خدمت می کرد.

مامان به ما آموخت که ما می توانیم باشیم و هر کاری کنیم. او امروز افتخار می کند pic.twitter.com/OZEw6MCPCD

– مایا هریس (mayaharris_) 7 نوامبر 2020

کامالا هریس هنگام پذیرش نامزدی حزب دموکرات در آگوست سال جاری گفته بود که مشارکت زنان سیاه پوست پیشگام در ایالات متحده اغلب دست کم گرفته می شود. هریس گفته بود: “اما به عنوان آمریکایی ، همه ما روی شانه های آنها ایستاده ایم.”

تبریک می گویم ، معاون رئیس جمهور منتخب @ KamalaHarris ! این باعث افتخار ما می شود که اولین زنی که به عنوان معاون رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا فعالیت می کند ریشه خود را در هند می بیند.

در حقیقت ، کمالا هریس همچنین دومین زن سیاه پوستی است که به سنای آمریکا انتخاب شده است. مادرش در حالی که پدرش بومی جامائیکا بود از تامیل نادو و هند تبریک می گفت.