كانیه وست در انتخابات آمریكا به خود رأی می دهد ، وكالت ریاست جمهوری را با قول 2024

به پایان می رساند

خواننده رپ كانه وست در انتخابات رياست جمهوري آمريكا به خود رأي داد و به نظر مي رسد در پيشنهاد 2020 خود با قبول تصوير ، شکست را پذيرفته از یک نقشه انتخاباتی با عنوان “WELP KANYE 2024”.

پیشنهاد کانی وست برای کاخ سفید پس از یک مبارزات طولانی مدت با اظهارات نامنظم به پایان می رسد. کارشناسان بر این باورند که ممکن است کانیه وست با صدمه زدن به برخی از آرا Black سیاه پوستان از دموکرات ها به جو بایدن آسیب برساند.

اواخر عصر سه شنبه (به وقت محلی) ، کانیه وست به نظر می رسید که پیشنهاد 2020 خود را پایان داده است اما پیشنهاد کرد تمام نشده بود او تصویری از خود را در مقابل نقشه انتخاباتی با عنوان “WELP KANYE 2024” قرار داد.

WELP KANYE 2024 pic.twitter. com / tJOZcxdArb

– شما (kanyewest) 4 نوامبر 2020

پیش از این ، كانیه وست در توئیتی گفته بود كه “برای اولین بار در زندگی من به رئیس جمهور ایالات متحده رای می دهد و این برای كسی است من واقعاً اعتماد دارم … به من. “

بعداً كانی وست ویدیویی را منتشر كرد كه در آن رأی خود را در كدی ، وایومینگ ارائه می دهد ، جایی كه خودش را در صندوق رای نوشت.

كانیه وست در چند ایالت به رأی گیری ریاست جمهوری راه یافت ، اگرچه در میدان های نبرد مانند فلوریدا ، پنسیلوانیا و میشیگان نبود. وی هفته های اخیر را به پیروان خود آموزش داده است كه چگونه به او به عنوان یك كاندیدای ثبت نام در جاهای دیگر رأی دهند.

به نظر نمی رسد كه همسر مشهور كانیه وست ، كیم كارداشیان از پیشنهاد وی حمایت كند. او هیچ تأیید مردمی درباره شوهرش نداده است و روز سه شنبه پیامی را درباره خطوط داغ رای دهندگان از کامالا هریس ، رقیب معاون دموکرات دموکرات ، مجدداً منتشر کرد. برای کاخ سفید در ماه ژوئیه با اظهارات نامنظم که نگرانی در مورد سلامت روان او را ایجاد کرده است. 21 بار برنده جایزه گرمی در سال 2018 گفت که از اختلال دوقطبی رنج می برد.

بر اساس پرونده ای که در کمیسیون انتخابات فدرال ثبت شد ، کانیه وست 6.7 میلیون دلار به مبارزات انتخاباتی خود وام داد و در یک ویدیوی اخیر بر مذهب تأکید کرد و ارزش های خانوادگی.

(با ورودی های رویترز)

همچنین بخوانید | ترامپ می گوید آنها تلاش می کنند انتخابات را بدزدند. توییتر پیام گمراه کننده

همچنین تماشا کنید | ترامپ یا بایدن ، چه کسی در راه پیروزی در نظرسنجی است؟