دفاع تیرانداز کنوشا وی را به عنوان “میهن پرست آمریکایی”

به تصویر می کشد

روشی که وکلای کایل ریتنهاوس به آن می گویند ، او فقط یک نوجوان ترسناک نبود که برای دفاع از خود اقدام به شلیک دو نفر می کند کنوشا ، ویسکانسین ، معترضین. او یک مدافع شجاع از آزادی ، یک میهن پرست بود که در میان شورش در خیابان ها از حق اسلحه خود استفاده می کرد.

“یک شهروند 17 ساله توسط سیاستمداران قربانی می شود ، اما آنها کایل ریتنهاوس نیستند صدای نهایی در پایان ویدئویی که این هفته توسط گروهی متصل به تیم حقوقی ریتنهاوس منتشر شد ، می گوید: “بازی آخر آنها سلب حق قانون اساسی همه شهروندان برای دفاع از جوامع ما است.” جان پیرس ، وکیل دادگستری این ماه در توئیتی که بعداً پاک کرد ، نوشت: “كایل ریتنهاوس در كنار آن میهن پرست شجاع ناشناخته … كه اخراج” شلیك به دور دنیا را “اخراج كرد ، در تاریخ آمریکا ثبت خواهد شد. “دومین انقلاب آمریکایی علیه استبداد آغاز شده است.”

اما چنین سخنان دراماتیکی که به جمع آوری نزدیک به 2 میلیون دلار برای دفاع ریتنهاوس کمک کرده است ، ممکن است با در نظر گرفتن اتهاماتی که می تواند این نوجوان را مادام العمر در زندان بسازد ، با هیئت منصفه کار نکند. کارشناسان حقوقی می گویند در تبدیل یک پرونده دفاع شخصی نسبتاً سرراست به نبرد برای آزادی که نمایانگر موضوع انتخاب مجدد قانون و نظم است ، رئیس جمهور دونالد ترامپ در میان موجی از اعتراضات نسبت به بی عدالتی نژادی ، خطرات بزرگی وجود دارد.

“رابرت بارنز ، وکیل مدافع برجسته لس آنجلس ،” آنها در حال بازی کردن بر اساس منفی ترین خصوصیات و کلیشه های او هستند ، همان چیزی که منتقدان می خواهند او را به عنوان یک عضو شبه نظامی دیوانه برای آسیب رساندن و شروع یک انقلاب ، درک کنند.

تیم های برجسته دفاع و جمع آوری کمکهای مالی ریتنهاوس ، به ترتیب توسط پیرس و لین وود ، وکیل مدافع آتلانتا ، مستقر در لس آنجلس ، از صحبت با آسوشیتدپرس در مورد استراتژی خود پیش از دادگاه بعدی نوجوان خودداری کردند جمعه ، جلسه استماع در ایلینوی درباره اینکه آیا باید او را به ویسکانسین بازگرداند.

اما در یک حضور تلویزیونی و کولاک پست های شبکه های اجتماعی ، آنها موضوع قهرمان را دو برابر کردند ، و کنوشا را “منطقه جنگی” توصیف کردند. و تیرانداز جوان به عنوان “میهن پرست آمریکایی” پیرس در توییتر خود در بالا توئیت کرد و “یک نماد درخشان روحیه جنگ آمریكا” است.

“این زمین مقدس در كنوشا است كه در آن یك كودك 17 ساله تبدیل به یك مینوتمن شد و گفت” نه در ساعت من “. عکسی از شهری که آشوبگران فقط چند روز قبل در آن سوزانده و غارت کرده بودند.

اریک کریزمن ، شریک سابق شرکت پیرس ، گفت که زبان داغ در توییت ها تعجب آور نیست به دلیل تمایل رئیس سابقش به افراط و تفریط ، اگرچه او تعجب می کند که آیا نتیجه معکوس خواهد داد.

“او گفت ،” به جای اینکه این مسئله را به یک مسئله سیاسی تبدیل کند ، “این سوال واقعاً باید معطوف شود که آیا این شخص در آنچه که او را متهم می کنند مقصر است؟” “

یکی از منتقدان تاکتیکی متهم سیاسی ، بعنوان یک راه دور ، قول پیرس برای مبارزه با اتهام داشتن اسلحه کم سن و سال ، جرم است ، با استدلال در قانون ایالات متحده برای ایجاد” شبه نظامیان غیر سازمان یافته “. ریتنهاوس یک اسلحه نیمه اتوماتیک به دست داشت.

برخی از کارشناسان حتی این س questionال را مطرح کرده اند که آیا تیم چهار نفره وکلای نوجوان از ترس اخلال در روایت میهنی و اهدا کنندگان ناامید کننده ، فشار می آورند که از توافق ادعایی خودداری کنند.

وسوسه ای برای شکل دادن به استدلال های دادگاه وجود دارد تا “جریان پول را در جریان جنگ ادامه دهید” ، وكیل میلواكی كه به سایر وكلا در موارد اخلاقی كمك می كند ، گفت: “این وکلا را در معرض خطر تلاش برای خدمت به دو استاد قرار می دهد.”

هر دو پیرس و وود با مدار ترامپ و نام تجاری وی از سیاست های GOP ارتباط دارند ، هرچند مشخص نیست که آیا آنها نقشی در دخالت آنها در پرونده Rittenhouse و نحوه رسیدگی به آن. به نوبه خود ، ترامپ اظهاراتی کرده است که در حمایت از ادعای دفاع از خود ریتنهاوس گفته است که این مرد جوان “احتمالاً کشته می شده است”.

وودی شخصی ترامپ ، رودی جولیانی ، اواخر سال گذشته شرکت پیرس را استخدام کرد گزارش شده بود که به دلیل احتمال شکستن قوانین لابی برای کار خود در اوکراین برای رئیس جمهور تحت تحقیق بود ، همانطور که کارتر پیج و جورج پاپادوپولوس ، مشاوران سابق ترامپ که درگیر تحقیقات روسیه بودند.

وود ، وکیل افترا که نماینده او بود محافظ امنیتی ریچارد جوهل در بمب گذاری در پارک المپیک 1996 در آتلانتا متهم به دروغ ، همچنین وکیل شان هانیتی ، مجری فاکس نیوز با روابط نزدیک با ترامپ است.

و وود اخبار را به تازگی به نمایندگی از نیکلاس سندمان ، نوجوان کنتاکی با کلاه “آمریکا را دوباره بزرگ بساز” ، در پرونده های قضایی خود علیه سازمان های خبری در مورد پوشش خبری برخورد وی با یک معترض هندی آمریکایی در واشنگتن در سال گذشته.

هر دو وکیل به سرعت پس از ریتنهاوس حرکت کردند یک روز پس از تیراندازی در تاریخ 25 آگوست که در میان اعتراضات شدید در کنوشا در مورد تیراندازی پلیس که یک مرد سیاه پوست ، جیکوب بلیک را فلج کرد ، در زادگاهش آنتیوکی ، ایلینوی دستگیر شد. ریتنهاوس ، که سفیدپوست است ، به قتل درجه اول عمدی در قتل دو معترض سفیدپوست و اقدام به قتل عمدی در زخمی شدن یک سوم متهم شد.

پیرس برای دیدار با ریتنهاوس و خانواده اش به ایلینوی پرواز کرد که روز بعد ، طبق توییت های وی ، که شامل درخواست های کمک مالی به بنیاد #FightBack بود که چند هفته قبل با وود برای تأمین بودجه دعاوی با هدف “دروغ” های “چپ رادیکال” آغاز شد.

به گفته پیرس در مورد حضور فاکس نیوز و یک مستند 11 دقیقه ای بنیاد #FightBack بنیاد ، ریتنهاوس واقعی نیست که منتقدان هوشیار با چشم وحشی او را نقاشی کنند. او در عوض به عنوان یک شهروند نمونه که تازه از شیفت خود به عنوان ناجی نجات پیاده شده و در حال تمیز کردن نقاشی های دیواری از یک دبیرستان تخریب شده است ، قبل از اینکه از صاحب مشاغلی درخواست کمک برای محافظت از آنچه را که از اموالش باقی مانده بود پس از سوزاندن آشوبگران دو ساختمانهای دیگر وی.

به گفته دادستان ، ریتنهاوس پس از پرتاب معترض به کیسه پلاستیک به سمت نوجوان و از دست دادن وی ، جوزف روزنبام 36 ساله را شلیک کرد و کشته شد.

اما به پیرس ، وضعیت بسیار وحشتناک تر بود. روزنبام رئیس “اوباشی بود که خشمگین شده بودند” با دیدن ریتنهاوس که قصد داشت آتشی را که مأموران آتش سوزی برپا کرده بودند خاموش کند ، تصمیم گرفت تا او را تعقیب کند ، “بی وقفه او را به عنوان طعمه شکار کند”. به گفته پیرس ، ریتنهاوس فقط پس از حمله روزنبام به “حمله از پشت” و تلاش برای برداشتن اسلحه ، اقدام به شلیک کرد.

بر اساس شکایت ، ریتنهاوس با تلفن همراه خود گفت: “من فقط کسی را کشته ام” توسط دادستان ثبت شد ، زیرا او شروع به دویدن می کند و چند نفر تعقیب می کنند. “بزنش!” یک نفر از جمعیت می گوید. دیگری فریاد می زند: “او را بگیر! آن شخص را بگیر!” / p>

مردی هنگام رد شدن در خیابان به Rittenhouse حمله می کند ، و توسط چند نفر تحت تعقیب قرار می گیرد که می خواهند او را متوقف کنند. ریتن هاوس به زمین می افتد و معترض دیگری او را لگد می کند. دوباره روی پاهای خود و کمی دورتر از خیابان ، تخته اسکیت به او ضربه می زند. او شلیک می کند ، مردی را که با اسکیت بورد ، آنتونی هوبر ، 26 ساله ، کشته شده و شخص سومی را که یک اسلحه در دست داشت ، گایگ گروسکروتز ، 26 ساله ، را زخمی کرد. اگر سرانجام زبان میهن پرستانه که اهداکنندگان آنلاین را مجذوب خود کرده است برای واضح ترین دفاع رها شود ، “ریتنهاوس بچه گیجی بود که بیش از حد سرش را گرفت.” تمایل پیدا کنید تا به طیف های سیاسی گرایش پیدا کنید.

“این خطر وجود دارد که کمپین های رسانه های اجتماعی بتوانند روایت شما را تغییر دهند.”