کیم جونگ-اون هنگام سخنرانی برای مقابله با سختی های کره شمالی

احساساتی می شود

کیم جونگ-اون ، رهبر کره شمالی هنگام سخنرانی احساسی ظاهر شد و در آنجا از سربازان بخاطر پاسخ آنها در برابر بلایای ملی و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ، ادای احترام کرد. < / p>

طبق فیلم ویدئویی پخش شده از تلویزیون دولتی KRT ، کیم جونگ اون خفه شد و مجبور شد عینک خود را برداشته زیرا از نیروهای خود برای فداکاری در پاسخ به بلایای طبیعی و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تشکر می کند. روز یکشنبه (11 اکتبر) ، خبرگزاری رویترز گزارش داد.

در طول سخنرانی احساسی خود در یک رژه نظامی ، کیم جونگ اون همچنین از شهروندان به دلیل عدم بالا بردن سطح زندگی عذرخواهی کرد.

کیم جونگ اون در یک لحظه به نظر می رسید که خفه می شود ، گفت: “مردم ما ، به اندازه آسمان و تا عمق دریا ، به من اعتماد کرده اند ، اما من نتوانسته ام همیشه رضایتبخش عمل کنم.” “از این بابت واقعاً متاسفم.”

در این ویدئو ، مردم کره شمالی با لباس نظامی و لباس های سنتی کره ای هنگام گوش دادن به سخنرانی تقریباً نیم ساعته ، اشک می ریختند.

اگرچه رهبر جوان با پاکسازی های بیرحمانه حکومت خود را بر ملت منزوی تحکیم کرده است ، اما ناظران کره شمالی می گویند که او همچنین سعی کرده است خود را به عنوان یک رهبر سیاسی سنتی تر از پدر عجیب خود ، کیم جونگ ایل نشان دهد.

“راشل مینیونگ لی ، یک محقق مستقل و منبع باز سابق گفت:” حیا و صراحت کیم ، و اشک و خفگی وی ، کاملاً غیرمعمول بود ، حتی برای کسی که علناً کاستی ها را تصدیق می کند و الگوی مشخصی برای بیان دارد. رویترز به نقل از تحلیلگر کره شمالی برای دولت ایالات متحده گفت:

کیم جونگ-اون ، که هنگام نمایش موشک های بزرگ بالستیک جدید در مراسم رژه لبخندهای زیادی زد ، ادامه مشکلات اقتصادی کره شمالی را مقصر دانست تحریم های بین المللی بحران ناویروس و یک سری توفان و سیل خسارت بار.

(با ورودی های رویترز)