دروغهای فاقد مدرک: چندین کانال تلویزیونی آمریکایی در نیمه راه

سخنرانی ترامپ را متوقف می کنند

در حالی که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، حمله به جو بایدن رقیب خود را با شانس سقوط دومین بار در کاخ سفید آغاز کرد ، چندین شبکه تلویزیونی آمریکایی همزمان با شروع انتشار اطلاعات غیرقانونی ، جلوی پخش زنده حضور وی را متوقف کردند.

این اولین حضور علنی دونالد ترامپ از شب انتخابات بود زیرا شمارش آرا در چندین ایالت میدان جنگ مانند جورجیا و نوادا.

ترامپ هنگام خطاب به رسانه ها در کاخ سفید ، در یک سخنرانی 17 دقیقه ای با اصرار بر اینکه دموکرات ها از “آرای غیرقانونی” برای “سرقت انتخابات از ما” استفاده می کنند ، سیل ادعاهای محرمانه و غیرمستند را برپا کرد. “، گزارش خبرگزاری فرانسه.

” خوب ، در اینجا ما نه تنها در وضعیت غیرمعمول هستیم قطع صحبت رئیس جمهور ایالات متحده اما اصلاح رئیس جمهور ایالات متحده ، “گفت: برایان ویلیامز ، مجری MSNBC ، زیرا این شبکه به سرعت به پخش زنده خود پایان داد.

NBC و ABC News نیز برنامه خود را مستقیم پخش کردند پوشش خبری ترامپ ، خبرگزاری فرانسه را گزارش داد.

“جیک تاپر” از سی.ان.ان گفت: “چه شب ناراحت کننده ای است که ایالات متحده آمریكا از رئیس جمهور خود می گوید ، به دروغ مردم را به تلاش برای سرقت انتخابات متهم می كند.” / p>

او آن را به عنوان “دروغ پس از دروغ پس از دروغ در مورد سرقت انتخابات” ، بدون هیچ مدرکی ، “فقط لکه دار” توصیف کرد.

شمارش آراate در اواخر ایالت های میدان جنگ نشان داد که جو بایدن دموکرات به طور پیوسته به پیروزی نزدیک می شود. جو بایدن پیش از این 264 رأی انتخاباتی را بدست آورده است که فقط 6 رأی کمتر از 270 رأی لازم را کسب کرده است.

TRUMP LOSSS LAWSUITS، CLAIMS FRAUD

در همین حال ، دادگاه های ایالات متحده پرونده های دعوی مبارزات انتخاباتی ترامپ را در میشیگان و جورجیا در رابطه با ادعای قصور در انتخابات رد کردند. در میشیگان ، این کارزار تلاش داشت تا شمارش آرا abs غایب را متوقف کند ، در حالی که در جورجیا ادعا می کرد که حتی آراots نامناسب نیز در حال شمارش است.

رئیس جمهور دونالد ترامپ بار دیگر در این آدرس ادعا کرد که اگر “قانونی” باشد آرا شمارش می شود تا او در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شود ، در سیگنالی که او تمایل به پذیرش جو بایدن دموکرات را ندارد. حتی پس از گذشت دو روز از روز انتخابات هنوز نتوانسته ایم نتایج نهایی را بدست آوریم.

ترامپ در حضور در اتاق توجیهی کاخ سفید گفت: “اگر آرای قانونی را به راحتی کسب کنم ،” شمارش به وی پیشنهاد می شود که در انتخابات تقلب شده و از او دزدیده می شود.

(با ورودی های آژانس ها)